Czy do diesla może być skrzynia od benzyny??????????

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

GV PIOTR
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 7
Rejestracja: śr lut 01, 2006 10:45
Lokalizacja: MAŁOPOLSKA NOWY SACZ
Kontakt:

Post autor: GV PIOTR » czw lut 02, 2006 10:04

mam w mk2 5 biegową chyba fabryczna przynajmniej ja jescze nic nie robiłem a poprzednią i jedyną właścicielką była znajoma z niemiec- nie sądze zeby dłubała wersja auta madison



Wawro
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 89
Rejestracja: wt paź 04, 2005 00:27
Lokalizacja: Tychy

Post autor: Wawro » czw lut 02, 2006 12:10

W takim razie mam pytanie. Mam Mk1 z silnikiem JR oraz skrzynia 5, nie znam niestety historii przerzutki, więc nie wiem co to za skrzynia biegów. Jak mogę ją zidentyfikować ? Max jaki udało mi się osiągnąć to 130. No i jeszcze przy 100 km/h jest już nieprzyzwoicie głośno.



Awatar użytkownika
Cinek
_
_
Posty: 1738
Rejestracja: ndz lis 28, 2004 14:52
Lokalizacja: Bytom
Kontakt:

Post autor: Cinek » czw lut 02, 2006 15:06

od spodu skrzyni powinieneś mieć wybity jej numer. jak sie schylisz i wytrzesz ją od spodu to powinieneś zobaczyć. a jak nie to chyba po przełożeniach, ale to trza by skrzynie rozebrać. ale skoro mówisz że max 130 to albo licznik cie oszukuje albo masz właśnie z benzyny skrzynie


viewtopic.php?f=86&t=432970 końca nie ma nigdy...

Wawro
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 89
Rejestracja: wt paź 04, 2005 00:27
Lokalizacja: Tychy

Post autor: Wawro » czw lut 02, 2006 23:25

Prędkość na liczniku zgadza się ze wskazaniami z GPS-a, jedynie obrotów nie znam. Ale chyba powinien więcej ... :(.


I did it all for the nookie ... :D

naum
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 108
Rejestracja: śr mar 23, 2005 22:54
Lokalizacja: Hajnówka
Kontakt:

Post autor: naum » pt lut 03, 2006 00:49

stonalodz,
wlasnie, i albo mam JR, albo RA. raczej mam RA, (ale bez intercoolera), bo jak robilem remoncik to wymiarami sie wszsytko zgadzalo. fajnie by bylo jakby ktos umiescil fotke tyłu pompy wtryskowej w silniku JR, (lub RA) i bym porownal ze swoim.
Masz JR lub RA?. Nie wiem dlaczego masz problem z ustalniem tego. Co masz na myśli, że wymiarami tam coś Ci się zgadza. W papierach ktoś się ćwiknął i zamiast JR -> JP - brakuje tylko jednej kreseczki w literce P (-: RA ma turbo chłodzone wodą i intercooler, akurat u Ciebie tego nie ma.

PS. Jeśli chcesz wiedzieć jaki masz slinik, to odczytaj kod z bloku silnika.



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google Adsense [Bot] i 192 gości