Malowanie czy u was też tak drogo ?????

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

jugo82

Post autor: jugo82 » pt wrz 02, 2005 22:44

Hej, dałem teraz swojego też do pryśnięcia :cool:, skasuje mnie 1500 ale za perełke, trochę rzeźby, listwy, zderzaki, lusterka w kolorze nadwozia razem z wnękami czyli prawie kompleks. Ale mam kumpla który robi bardzo dobrze i starannie za 50zł za element plus twój materiał.
Teraz czekam z niecierpliwością na koniec prac związanych z moim golfikiem, trochę go poprzerabiałem i niedługo ukażą się zdjęcia, mam nadzieję że wam się spodobają. :hehe:



jugo82

Post autor: jugo82 » pt wrz 02, 2005 22:58

nie orientuję się dokładnie jaka jest różnica między ceną perły a metalikiem, sądze że nie duża, a materiały jakich używa są bardzo dobre, przykładowa samego klaru 150zł za litr. a na 5 warstw trochę tego idzie :)

[ Dodano: Pią Wrz 02, 2005 23:03 ]
Wydaje mi się że perła jest droższa od metaliku. malowanie odbywa się w komorze a nie w garażu sąsiada, materiał jest dobry, klar kosztuje 150zł za litr. nie wiem może przepłacam?



Awatar użytkownika
palel36
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 541
Rejestracja: sob wrz 27, 2008 14:29
Lokalizacja: Nałęczów vaglublin.pl
Kontakt:

Post autor: palel36 » ndz gru 28, 2008 20:32

za mojego też 3000zł krzyczał
ale narazie tylko tam gdzie jest rdza zrobie



Awatar użytkownika
bongo
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 7767
Rejestracja: sob wrz 17, 2005 19:58
Lokalizacja: Londyn
Kontakt:

Post autor: bongo » ndz gru 28, 2008 20:40

Wysłany: Pią Wrz 02, 2005 21:58
Wysłany: Dzisiaj 19:32
Opłatek trzyma :bigok:



Awatar użytkownika
manek271
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 457
Rejestracja: czw paź 19, 2006 20:16
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Post autor: manek271 » ndz gru 28, 2008 20:47

bongo pisze:Cytat:
Wysłany: Pią Wrz 02, 2005 21:58

Cytat:
Wysłany: Dzisiaj 19:32
Opłatek trzyma :bigok:
kolega palel36, jest bardzo spostrzegawczy :goof: :goof:


CHCESZ ZOBACZYC MOJE AUTO??? KLIK W BANEREK
Obrazek

riggs
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 498
Rejestracja: ndz lip 05, 2009 23:12
Lokalizacja: Jaworzno

Post autor: riggs » czw mar 04, 2010 16:11

Panowie a jak myslicie.Ja w poniedziałek miałem stłuczkę a konkretnie zostawiłem zaparkowane auto na ulicy pod blokiem i koleś cofając mi skasował trochę.Uszkodzone elementy to błotnik lewy ( do wymiany),reflektor przedni lewy ( do wymiany) ,zderzak wygląda na nietknięty ale wzmocnienie zderzaka lekko wybrzuszyło w miejscu gdzie jest kierunkowskaz i blenda.Reflektor wcisnęło do środka czyli wzmocnienie przodu też raczej lekko wcisnęło.No i intercooler uszkodzony (do wymiany) .Pozatym nie mogę a raczej mam spory problem z otworzeniem maski tj.maska otwiera się normalnie ale coś jest z zamkiem.I mam dwa pytanka.Jak myślicie ile może zaśpiewać blacharz?Chodzi o samą robociznę bez części.Sprawa wygląda tak błotnik trzeba wykręcić i wstawić nowy,reflektor tez pozatym wzmocnienie przodu klepać bądz wymienić i wzmocnienie zderzaka również.Ile to może kosztować??Bo rozważam opcje nr 2 i tu też proszę o radę.Ostatecznie mogę wywieżć auto pod dom babki i sam go zrobić.Tj wykręcić uszkodzony blotnik ,lampę a że na klepaniu się nie znam to wykręcić też zderzak wyrzucić wzmocnienie zderzaka,wykręcić wzmocnienie pasa przedniego wyrzucić zakupić wszystko nowe i tylko poskrecac ,błotnik przed montażem zawiezć do lakiernika żeby malnął.Co o tym myślicie??Żadna podłużnica nie ucierpiała tylko te elementy które można wykręcić i wymienić.A na allegro patrzyłem i tak wzmocnienie zderzaka to koszt ok 150 zl badz nowy zamiennik za 100 zl,wzmocnienie czołowe(pas przedni) koszt 250 zl badz 100 zl nowy zamiennik,lampa ok 100 zl i blotnik ok 150 zl uzywany badz 75-90 zl nowy zamiennik.Co o tym myslicie czy to jest do zrobienia samemu??



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 315 gości