Co może być przyczyną wycieku płynu chłodniczego przez korek

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
bb_pl
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 52
Rejestracja: pt kwie 25, 2008 08:15
Lokalizacja: Trójmiasto

Post autor: bb_pl » pt lip 18, 2008 07:12

kanały chyba tez nie skoro obieg płynu jest ,tak właśnie wszyscy mechanicy podejrzewają że to uszczelka ale za Wasze rade wielkie dzięki bo mogłem dzięki nim po testować i zwrócić uwagę też na inne usterki które mogłyby to powodować, muszę oddać autko do warsztatu i będą mechanicy działać także będę informował jak się sprawa ma albo jak się sprawa rozwiązała mam nadzieje że to drugie szybko nastąpi :)


18.07.08

Auto odstawiłem do mechanika bo już mnie powoli szlak trafiał z tym płynem mieli go rozebrać i po kolei sprawdzać i eliminować to co mogłoby być przyczyną a jak nic by nie wykazywało to rozbierać silnik i sprawdzać uszczelkę pod głowicą.
I tak jak większość z Was podejrzewała była to walnięta uszczelka pod głowicą ;)
Dzięki wszystkim za rady i sugestie odnośnie mojego problemu ale mam jeszcze jedno pytanko czy po takiej usterce mogę już normalnie śmigać autkiem np na trasy większe prędkości większe obciążenia dla silnika spowodowane większymi obrotami czy na razie muszę go oszczędzać i raczej nie duże prędkości małe obroty?



greg

Post autor: greg » pt lip 18, 2008 08:57

bb_pl pisze:Dzięki wszystkim za rady i sugestie odnośnie mojego problemu ale mam jeszcze jedno pytanko czy po takiej usterce mogę już normalnie śmigać autkiem np na trasy większe prędkości większe obciążenia dla silnika spowodowane większymi obrotami czy na razie muszę go oszczędzać i raczej nie duże prędkości małe obroty?
jeśli nie robione pierścienie i wałek rozrządu - możesz spokojnie śmigać jak dawniej :bigok:



Awatar użytkownika
bb_pl
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 52
Rejestracja: pt kwie 25, 2008 08:15
Lokalizacja: Trójmiasto

Post autor: bb_pl » pt lip 18, 2008 10:01

To git :) dzięki wielkie jeszcze raz za pomoc :)



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 298 gości