Dmuchawa slabo dmucha

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
MrUkAs
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 805
Rejestracja: wt sty 10, 2006 14:03
Lokalizacja: Ostrzeszów
Kontakt:

Post autor: MrUkAs » śr maja 31, 2006 18:50

Problem, ze nie wiem jak sie dostac do kratki, bo ze mnie majster samochodowy to raczej nie jest... :( Nie chce grzebac, zeby czegos nie popsuc. Najgorsze, ze obie kratki, ta zaraz po stronie pasazera i ta w srodku od strony pasazera nie dzialaja. Natomiast od strony kierowcy dzialaja jak najbardziej prawidlowo... Krecac koleczkiem to widze, ze sie klapka otwiera, albo zamyka...


www.SportCom.PL

Awatar użytkownika
daaroo
Forum Master
Forum Master
Posty: 1784
Rejestracja: ndz paź 24, 2004 01:33
Lokalizacja: Skarzysko/Krakow
Kontakt:

Post autor: daaroo » śr maja 31, 2006 19:36

MrUkAs pisze:Problem, ze nie wiem jak sie dostac do kratki, bo ze mnie majster samochodowy to raczej nie jest... :( Nie chce grzebac, zeby czegos nie popsuc. Najgorsze, ze obie kratki, ta zaraz po stronie pasazera i ta w srodku od strony pasazera nie dzialaja. Natomiast od strony kierowcy dzialaja jak najbardziej prawidlowo... Krecac koleczkiem to widze, ze sie klapka otwiera, albo zamyka...
a przyjrzyj sie czy przy tych od pasazera otwieraja sie klapki jak krecisz kuleczkiem



Awatar użytkownika
MrUkAs
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 805
Rejestracja: wt sty 10, 2006 14:03
Lokalizacja: Ostrzeszów
Kontakt:

Post autor: MrUkAs » czw cze 01, 2006 11:09

Dzis sprawdzalem i kuleczka otwieraja/zamykaja klapke... A dmuchac nie dmucha... :/


www.SportCom.PL

Awatar użytkownika
daaroo
Forum Master
Forum Master
Posty: 1784
Rejestracja: ndz paź 24, 2004 01:33
Lokalizacja: Skarzysko/Krakow
Kontakt:

Post autor: daaroo » czw cze 01, 2006 11:48

to szukalbym dalej przy samej nagrzewnicy badz pod seka czy sie tunel nie odczepil



Awatar użytkownika
ck
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 855
Rejestracja: pt gru 17, 2004 13:10
Lokalizacja: małopolska
Kontakt:

Post autor: ck » czw cze 28, 2007 23:48

Votek pisze:ja u siebie na te drzwiczki dałem cienką płytkę plastikową, ale można przykręcić tam np. cienką blachę aluminiową lub zwykłą, chodzi o to żeby dobrze kierowało nadmuch,
jak to zrobiłem u siebie to dmucha gorącym powietrzem tak że na dużych mrozach jest cieplutko, wcześniej to leciało tylko letnie powietrze
powiedz czy dużo jest rozbierania i co trzeba rozebrać,żeby sie dostać do tych klapek



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 558 gości