Awaryjne otwieranie samochodów VW

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

greg

Post autor: greg » wt sie 08, 2006 18:58

pszczyna pisze:GREG już ktoś cię prosił o zamkniecie tematu lub podanie linka,twoje wywody że czekasz na tłumaczenie to lipa a od czego translator nie dokładny? to co lepiej jak ludzie syfią!! ciebie chyba rajcuje że ludziska DAWAJĄ TOBIE PUNKTY [PONÓGŁ].
Jato znalazłem i to przetłumacze i oficjalnie podam że to zrobione!!!,iwówczs przestoną płynąc punkciki.

PS>-jak się wkużę to sam zamieszcze ten link i będzie po zabawie bo w kwietniu miałem amatorów cudzej własności
nie wiem o co ci chodzi - za te wysłane linki jak do tej pory nikt mi nie wystawił punkcika - możesz przejrzeć moje posty i zobaczysz za co mam punkty o które zresztą nigdy się nie prosiłem jak wielu innych (typu "pomogłem daj punkta"). Nie kojarze też żebym gdzies napisał że czekam na translator, linka nie zamieszcze - jesli dostałeś ode mnie linka to sobie sam zamieść - ja tego nie zrobię a tematu nie zablokuje bo nie mam możliwości - sa moderatorzy to mogą to zrobić.

[ Dodano: Wto Sie 08, 2006 7:06 pm ]
i żeby nie było że kłamie - zapraszam tu http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t= ... i&start=15 na drugiej stronie masz post Kasiuni - dane z marca i czerwca ile miałem pomógł.. więc nie p****l mi tu że punkty sobie tą metodą zbieram.

[ Dodano: Wto Sie 08, 2006 7:11 pm ]
pszczyna, najlepiej to zrób fotoporadę - zamieść w dziale Faq i bedzie po kłopocie.



Awatar użytkownika
pszczyna
VWGolf.pl Killer
VWGolf.pl Killer
Posty: 2558
Rejestracja: śr lut 08, 2006 21:54
Lokalizacja: Pszczyna .Śląsk
Kontakt:

Post autor: pszczyna » wt sie 08, 2006 19:17

jedynym wyjściem jest zamknąć temat a go nie usuwać - wtedy jak ktoś bedzie chciał to wyśle PM.. z tym że liczyłem na to że ktoś przetłumaczy to bym podmienił plik na rapideshare.de


Ata wypowiedz to gips do jasnej ciasnej http://forum.vwgolf.pl/images/smiles/ass.gif



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 269 gości