Czy macie juz jakies problemy, usterki..

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

zaki
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 10
Rejestracja: pt wrz 14, 2007 08:44
Lokalizacja: Kraków

Post autor: zaki » śr wrz 24, 2008 01:28

ja w lipcu tego roku zmienilem mkIV na MK V nowke z salono w bogatej wersji wypo. noi z pakietem indywidual, czarny z bi xenonem i 16 feldze - wyglada grubo..
nie mialem efektu pary - moze dlatego ze jak koelga to bi xenon ??

powiem tak, odkad pamietam zawsze dookola mnie krecil sie golf, mk1 potem mk2 itp... potem byl juz moj mk4 i teraz mk5, moim skromnym zdaniem mk5 jest kozak,
w rzeczy samej jakby porownac wersje normalna wyposarzenia z tym co mozna sobie samemu zamowic to jest roznica, moj w srdoku jest zupenie inny i z zew tez zreszta,
a to ze trzeba doplacac, kurde poco to marudzenie, jak ktos chce golfa to doplaci i bedzie mial, i co najwazniejsze za pare lat jak bedzie sprzedawal to stosunkowo nie straci...
ja za mk4 1.6 z 1998 wziolem 20 tys, przbieg 170 tys wersja highline... proponuje zobaczyc jak inne golfo podobne auta stoja na allegroz tego roku ....


pozdrawiam. :)
Ostatnio zmieniony śr wrz 24, 2008 01:30 przez zaki, łącznie zmieniany 1 raz.



dodo14
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 84
Rejestracja: ndz maja 14, 2006 18:35
Lokalizacja: Dębica

Post autor: dodo14 » ndz paź 05, 2008 18:35

zaki pisze:ja w lipcu tego roku zmienilem mkIV na MK V nowke z salono w bogatej wersji wypo. noi z pakietem indywidual, czarny z bi xenonem i 16 feldze - wyglada grubo..
nie mialem efektu pary - moze dlatego ze jak koelga to bi xenon ??

powiem tak, odkad pamietam zawsze dookola mnie krecil sie golf, mk1 potem mk2 itp... potem byl juz moj mk4 i teraz mk5, moim skromnym zdaniem mk5 jest kozak,
w rzeczy samej jakby porownac wersje normalna wyposarzenia z tym co mozna sobie samemu zamowic to jest roznica, moj w srdoku jest zupenie inny i z zew tez zreszta,
a to ze trzeba doplacac, kurde poco to marudzenie, jak ktos chce golfa to doplaci i bedzie mial, i co najwazniejsze za pare lat jak bedzie sprzedawal to stosunkowo nie straci...
ja za mk4 1.6 z 1998 wziolem 20 tys, przbieg 170 tys wersja highline... proponuje zobaczyc jak inne golfo podobne auta stoja na allegroz tego roku ....


pozdrawiam. :)
Po prostu piszesz bujdy.

pozdrawiam.



Awatar użytkownika
Duber
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 10830
Rejestracja: pt sie 26, 2005 20:30
Lokalizacja: FSW

Post autor: Duber » ndz paź 05, 2008 20:06

dlamnie golf to tylko do mk4.mk5 czy prawie identyczny mk6 bo malo sie roznią od siebie.do mk4 golfy jakos wygladaly.potem to juz okraglosci jak we wszystkich autach.patrze na mk5 to mam dzisiec podobnych marek przed oczami,wszystkie auta na jedno kopyto zero indywidualnosci w mk5.dlamnie po mk4 ktore moze za rok kupie nastepne autko to niebedzie mk5.juz seatu na łep bija wygladem vw.no moze poza seatem ibiza co wyglada jak alfa czy peugeot a nawet fiesta czy cos tam jeszcze.



Dziekan
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 3
Rejestracja: czw lis 22, 2007 12:51
Lokalizacja: WPR

Post autor: Dziekan » pn lis 17, 2008 16:13

Witam !
W moim Golfie 1,9 TDI BKC niestety przy przebiegu 102 kkm poleciało koło dwumasowe (wada fabryczna). Mechanior mówi że pierwszy raz się z tym spotkał w VW. Poza tym wszystko ok... chociaż trochę zaczyna dawać o sobie znać przednie zawieszenie (podejrzewam końcówki stabilizatora) ale na to nie ma rady jeśli chce się sprawnie i szybko przemieszczać po naszych dziurawych drogach, na dodatek na nieseryjnych kołach.... :hehe:
Ostatnio zmieniony pn lis 17, 2008 16:16 przez Dziekan, łącznie zmieniany 1 raz.



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 158 gości