Porady dot. techniki jazdy furką

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
kesier
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 299
Rejestracja: pn lut 07, 2005 21:03
Lokalizacja: Jawor
Kontakt:

Post autor: kesier » pt mar 11, 2005 21:56

VWjowiec pisze:ja polecam strzelanie przegubami :grin: skręcasz kierą w lewo albo w prawo na maxa 1 gaz, najlepiej na jakimś lodzie fajnie bedzie dupą zucać, jak ci koło nie odpadnie to bedzie dobrze, ale przegub bedzie efektownie strzelał :rotfl: no i zacznij zbierać na nowe przeguby :helm: :hehe:
zwlaszcza jak ma sie wspomaganie to kiera do oporu i gaz (moze nowy temat: jak szybko i efektownie rozpieprz...najwiecej podzespolow w aucie)kto ma jeszcze jakies rady? :hehe: :hehe: :panna: :rotfl:



Awatar użytkownika
vszywiec
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 150
Rejestracja: sob sty 29, 2005 01:05
Lokalizacja: Lubin
Kontakt:

Post autor: vszywiec » pt mar 11, 2005 22:04

ja proponuje niech nigdzie kolega nie trenuje na zadnych placach tylko od razu na zywiol jedzie na ulice mamy takie fajne wysokie krawezniki (ostatno sam sie przekonalem jak wysokie) musi byc oczywoiscie szkalneczka na drodze dobry reczny i walimy felami po kraweznikach patrzac co szybceij pojdzie fela czy kraweznik .......milej zabawy jak juz zoorasz 4 fele wracaj do domu zaluz 4 dojazdowki i dalej na miasto lec wariowac .......


sprzedam mk2 1,6 td ---------> 696-494-279
http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=56922

Awatar użytkownika
VWjowiec
..::Golf Black Club::..
..::Golf Black Club::..
Posty: 239
Rejestracja: pn wrz 20, 2004 22:04
Lokalizacja: Zamość
Kontakt:

Post autor: VWjowiec » pt mar 11, 2005 22:10

można jeszcze efektownie polatać po krawęrznikach najlepiej w wąskiej uliczce wtedy jest 100% efektu szczególnie jak sie przywali w krawęrznik i auto bedzie bokiem pozniej jechało jadąc prosto :grin: jeśli dobrze sie postarasz i mocno przywalisz to pozniej nie bedziesz musiał uzywać ręcznego zeby wchodzić poślizgiem w zakręty :grin: POLECAM !!!



Awatar użytkownika
paulox
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 397
Rejestracja: sob sie 28, 2004 12:56
Lokalizacja: Darlowo
Kontakt:

Post autor: paulox » pt mar 11, 2005 22:26

A moze znajdz sobie kolegów chcących poszaleć i zabawcie się w DESTRUCTION DERBY :okej:


Volkswagen - da weiss man, was man hat.


___________________________________

Awatar użytkownika
Kapibara
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 960
Rejestracja: śr sty 19, 2005 22:18
Lokalizacja: Płaza/Chrzanów
Kontakt:

Post autor: Kapibara » pt mar 11, 2005 23:06

no to ja tez dodam swoje 3 grosze. wszyscy pisza zebys sobie pojechal na sniegu pobujac, ale radze uwazac, nawet bardzo uwazac, ja tez w zimie dostalem autko no i sobie myslalem ze przeciez musze sie nauczyc jezdzic a teraz jest zima to mi najlepiej pomoze. no skonczylo sie ze pare razy musialem je odkopywac z zasp. no to ze mam pol bieznika na letnich to druga sprawa.

moje rady, zawsze sie dwa razy satanow przed robieniem jakiegos poslizgu czy czegos fajniejszego, sprawdz czy masz wystarczajaco duzo miejsca, jestes laikiem tak jak ja wiec radze nie przewidywac gdzie auto powinno sie obrocic (kiedys chcialem wjechac do bramy skrecalem w prawo a auto w zape w lewo, super uczucie), tylko z kazdej strony miec duzo miejsca. No i najwazniejsze chyab na sniegu, nigdy hamulec do oporu, nic nie zrobisz, lepiej puscic i znowu nacisnac albo trche gazu probowac wyjechac



Awatar użytkownika
daaroo
Forum Master
Forum Master
Posty: 1784
Rejestracja: ndz paź 24, 2004 01:33
Lokalizacja: Skarzysko/Krakow
Kontakt:

Post autor: daaroo » pt mar 11, 2005 23:08

kup sobie samochod z automatyczna skrzynia to moze zapomniesz o paleniu gumy



Awatar użytkownika
Norbert
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 315
Rejestracja: ndz paź 17, 2004 23:10
Lokalizacja: Luboń
Kontakt:

Post autor: Norbert » pt mar 11, 2005 23:34

kesier pisze:
VWjowiec pisze:ja polecam strzelanie przegubami :grin: skręcasz kierą w lewo albo w prawo na maxa 1 gaz, najlepiej na jakimś lodzie fajnie bedzie dupą zucać, jak ci koło nie odpadnie to bedzie dobrze, ale przegub bedzie efektownie strzelał :rotfl: no i zacznij zbierać na nowe przeguby :helm: :hehe:
zwlaszcza jak ma sie wspomaganie to kiera do oporu i gaz (moze nowy temat: jak szybko i efektownie rozpieprz...najwiecej podzespolow w aucie)kto ma jeszcze jakies rady? :hehe: :hehe: :panna: :rotfl:
Dobre :up: Jak rozpieprzyć najwiecej podzespołów :rotfl: :pub:



Awatar użytkownika
evolution
Mistrz KieroVWnicy
Mistrz KieroVWnicy
Posty: 4305
Rejestracja: pt gru 31, 2004 18:20
Lokalizacja: się biorą dzieci???
Kontakt:

Post autor: evolution » sob mar 12, 2005 00:11

ja powiem tak co juz powiedzialo wielu, strzaly ze sprzegla zle sie koncza niezaleznie ile masz mocy pod maska, wciskanie gazu do dechy na luzie w seryjnym aucie to nie najlepszy pomysl, co do jazdy na sniegu nic lepiej nie uczy jazdy jak lod i snieg, przez co na luznej nawierzchni czuje sie jak ryba w wodzie( uczylem sie jezdzic w zimie) najlepiej doskonala technike jazdy kjs bo na nich wychodzi czy jedzie sie dobrze czy pod publike palenie gumy reczny itp, pod publike jest fajne bo kibice cie kochaja ale czas nie ten i auto w du.. dostaje, a jak przy okazji objedzie cie jakas kobieta....:D


Urodzinowa Promocja!!!
EVOLUTION MOTOR SPORT
Jakimów Jacek Wrocław tel. 608738768 Tuning Mechaniczny itd.

Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 346 gości