[passat] czy mozna bezkarnie sobie wyciagać bezpiecznik

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
misiek
_
_
Posty: 5821
Rejestracja: pt maja 13, 2005 17:49
Lokalizacja: opolskie
Kontakt:

Post autor: misiek » czw gru 14, 2006 21:39

Boogie o te linki znacznie lepsze :bajer:
kijannaa jeszcze u mnie zobaczę co dokładnie mechaniory i serwis VW powie


:-k ...

Awatar użytkownika
Grzesiekk1982
VWGolf.pl Killer
VWGolf.pl Killer
Posty: 2511
Rejestracja: czw sie 03, 2006 01:14
Lokalizacja: Przemyśl

Post autor: Grzesiekk1982 » czw gru 14, 2006 21:57

misiek10111, Koledzy tu mówią o ESP, ale jeśli wyjmiesz bezpiecznik od ABS (który jest że tak powiem "podzespołem układu ESP") to ESP nie ma prawa działać, bo od czujników ABS bierze najważniejszy sygnał (ma jeszcze foddatkowo czujniki kąta obr kierownicy i bezwładnościowe). Chyba powinno wystarczyć wyjęcie bezpiecznika ABS by się dobrze bawic ;)
Pozdrawiam.



Boogie

Post autor: Boogie » pt gru 15, 2006 10:59

Grzesiekk1982 pisze:misiek10111, Koledzy tu mówią o ESP, ale jeśli wyjmiesz bezpiecznik od ABS (który jest że tak powiem "podzespołem układu ESP") to ESP nie ma prawa działać, bo od czujników ABS bierze najważniejszy sygnał (ma jeszcze foddatkowo czujniki kąta obr kierownicy i bezwładnościowe). Chyba powinno wystarczyć wyjęcie bezpiecznika ABS by się dobrze bawic ;)
Pozdrawiam.
Ja napisałem, żeby wyłączył ESP (jesli go ma), przed wyjęciem bezpiecznika od ABS, właśnie po, aby komp błędów nie łapał.



Awatar użytkownika
Grzesiekk1982
VWGolf.pl Killer
VWGolf.pl Killer
Posty: 2511
Rejestracja: czw sie 03, 2006 01:14
Lokalizacja: Przemyśl

Post autor: Grzesiekk1982 » pt gru 15, 2006 18:06

Boogie, nie chodziło mi o Twój post, ale ogólnie, że wspomnieliście o ESP, nie denerwuj się :pub: :D
Bo nawet jeśli nie ma wyłącznika ESP na konsoli, to i tak wyjęcie bezpiecznika powinno umożliwić jego unicestwienie i beztroską zabawę na śiegu.
To miałem na mysli ;)
Pozdrawiam.



Boogie

Post autor: Boogie » pt gru 15, 2006 23:58

Grzesiekk1982 pisze:Boogie, nie chodziło mi o Twój post, ale ogólnie, że wspomnieliście o ESP, nie denerwuj się :pub: :D
Bo nawet jeśli nie ma wyłącznika ESP na konsoli, to i tak wyjęcie bezpiecznika powinno umożliwić jego unicestwienie i beztroską zabawę na śiegu.
To miałem na mysli ;)
Pozdrawiam.
Ja siem nie denerwuje :satan: :satan: :satan:
Bo i po co?



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 509 gości