[all vw] Popychacze - po wymianie nadal stukają!!

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
specWROC
(()())G.O.L.F.(()())
(()())G.O.L.F.(()())
Posty: 966
Rejestracja: sob kwie 22, 2006 23:53
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: specWROC » pt wrz 22, 2006 09:56

postry pisze:Ale panowie ja już wymieniłem popychacze na nówki sztuki i nic nadal stuka jak stukało to jest najgorsze :grrr: !!

kiedy wymieniales?dotrzec sie musza



Awatar użytkownika
postry
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 48
Rejestracja: ndz paź 30, 2005 00:59
Lokalizacja: Radom

Post autor: postry » pt wrz 22, 2006 10:14

specWROC pisze:
postry pisze:Ale panowie ja już wymieniłem popychacze na nówki sztuki i nic nadal stuka jak stukało to jest najgorsze :grrr: !!

kiedy wymieniales?dotrzec sie musza
wymieniłem je w poniedziałek czyli juz 3 dni i nic nie cichnie a dźwięk przed wymianą i po wymianie taki sam dodam jeszcze że dziennie robie po 100km to wydaje mi się że jakby sie odpowietrzały to by jakoś cichło??



Awatar użytkownika
specWROC
(()())G.O.L.F.(()())
(()())G.O.L.F.(()())
Posty: 966
Rejestracja: sob kwie 22, 2006 23:53
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: specWROC » pt wrz 22, 2006 10:51

a jakie popychacze założyłeś?



Awatar użytkownika
postry
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 48
Rejestracja: ndz paź 30, 2005 00:59
Lokalizacja: Radom

Post autor: postry » pt wrz 22, 2006 11:22

specWROC pisze:a jakie popychacze założyłeś?
ja mam firmy "INA" nieiwem czy dobrze mówie ale tak napisane na pudełku!?



Awatar użytkownika
guti
Mistrz KieroVWnicy
Mistrz KieroVWnicy
Posty: 7379
Rejestracja: wt wrz 14, 2004 10:35
Lokalizacja: T-Mobile
Kontakt:

Post autor: guti » pt wrz 22, 2006 11:31

a mozna wymieniac jeden popychacz? ja jak odpale zimne auto to wszystkie ladnie graja a pozniej juz tylko jeden cyka az sie porzadnie nie nagrzeje, ciezko mi go bedzie znalezc cholere ale dam rade :D wiem ze sie nie powinno wymieniac jednej sztuki ale nie mam kasy na kompleet a tu zima idzie niedługo i dopiero bede sie wkur .. denerwowal jak mi bedzie tak cal czas cyk cyk cyk cyk cyk


a kolego INA to sa dobre popychacze z czego sie zorientowalem szukajac troche na forum :) nie wiem czy pamietam dobrze czy to aby nie sa fabryczne takie zakladane ale nic sobie uciac juz nie dam :)


Zycie jest za krótkie , zeby jezdzic DIESLEM!!
Obrazek

Awatar użytkownika
specWROC
(()())G.O.L.F.(()())
(()())G.O.L.F.(()())
Posty: 966
Rejestracja: sob kwie 22, 2006 23:53
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: specWROC » pt wrz 22, 2006 13:00

postry pisze:
specWROC pisze:a jakie popychacze założyłeś?
ja mam firmy "INA" nieiwem czy dobrze mówie ale tak napisane na pudełku!?

e to dobre

[ Dodano: 22 Wrz 2006 13:02 ]
guti pisze:a mozna wymieniac jeden popychacz? ja jak odpale zimne auto to wszystkie ladnie graja a pozniej juz tylko jeden cyka az sie porzadnie nie nagrzeje, ciezko mi go bedzie znalezc cholere ale dam rade :D wiem ze sie nie powinno wymieniac jednej sztuki ale nie mam kasy na kompleet a tu zima idzie niedługo i dopiero bede sie wkur .. denerwowal jak mi bedzie tak cal czas cyk cyk cyk cyk cyk


a kolego INA to sa dobre popychacze z czego sie zorientowalem szukajac troche na forum :) nie wiem czy pamietam dobrze czy to aby nie sa fabryczne takie zakladane ale nic sobie uciac juz nie dam :)

najlepiej wymienić wszystkie bo najpierw padnie ci jeden potem następny i następny i następny i co będziesz tak wymieniać jeden po drugim?wymień wszystkie i będziesz miał spokój....:)


a ja nie wiem co wogóle jest grane u mnie bo wczoraj cały dzień mi cykało i na zimnym i na ciepłym a dzisiaj jest ok cały dzień jeżdże i jest ok i teraz nie wiem czy wymieniać czy nie:()



Awatar użytkownika
aphex
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 247
Rejestracja: śr gru 01, 2004 16:51
Lokalizacja: Węgrów

Post autor: aphex » pt wrz 22, 2006 14:46

Czy przed wlozeniem popychacze mozna bylo w reku wciskac ten cilinderek ?? A jak chcesz sprawdzic czy sa dobre to zdejmij pokrywe zaworow i posprawdzaj czy dadza sie wcisnac jesli choc na milimetr sie rusza to znaczy ze popychacze do wymiany. Ja kiedys od kolesia kupilem z allegro i tak wlasnie sie zachowywaly. Popychacz w zaden sposob nie powinien sie uginac. A jesli chodzi o odpowietrzanie to nie ma mowy zeby az tak dlugo sie odpiowietrzaly tam dziala spore cisnienie wiec olej jest lepiej wtlaczany tym bardziej jak sie nagrzeje powietrze jest wtedy szybciej wypierany.


Vw Golf III 1.8 GL ABS

Awatar użytkownika
postry
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 48
Rejestracja: ndz paź 30, 2005 00:59
Lokalizacja: Radom

Post autor: postry » pt wrz 22, 2006 18:52

Właśnie nieiwem jak wchodzily popychacze bo nie ja je zakładałem tylko mechanik ale jutro go rozkręce i sprawdze a gdzyby te popychacze faktycznie miały luz to co wtedy przecież są nowe??!!A i jak je sprawdzic poprostu próbować je wcisnąć??



Awatar użytkownika
aphex
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 247
Rejestracja: śr gru 01, 2004 16:51
Lokalizacja: Węgrów

Post autor: aphex » pt wrz 22, 2006 19:04

postry, wciskaj wciskaj jak sie ugnie to do dupy. Inaczej sie ich nie da sprawdzic. Jak sie zapada czyli koleczka nie trzyma oleju co za tym idzie nie przylega dobrze do krzywki i moze krzywka walic o szklanke i potem taki klekot wylazi. Ja u siebie na 100% mam dobrze ale i tak cos tam klekocze. Jak nie gora tak wali to dol sam juz niewiem


Vw Golf III 1.8 GL ABS

Awatar użytkownika
postry
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 48
Rejestracja: ndz paź 30, 2005 00:59
Lokalizacja: Radom

Post autor: postry » pt wrz 22, 2006 22:18

a możliwe że mam żle rozrząd ustawiony może mechanik ktory zmienial mi pasek ustawil taj jak był poprzedni ustawiony a może to jest własnie złe ustawienie i stąd te stukot??



Awatar użytkownika
specWROC
(()())G.O.L.F.(()())
(()())G.O.L.F.(()())
Posty: 966
Rejestracja: sob kwie 22, 2006 23:53
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: specWROC » pt wrz 22, 2006 22:30

postry pisze:a możliwe że mam żle rozrząd ustawiony może mechanik ktory zmienial mi pasek ustawil taj jak był poprzedni ustawiony a może to jest własnie złe ustawienie i stąd te stukot??

ja bym właśnie na to stawiał:)



Awatar użytkownika
aphex
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 247
Rejestracja: śr gru 01, 2004 16:51
Lokalizacja: Węgrów

Post autor: aphex » pt wrz 22, 2006 22:32

wiez ja tez sie nad tym zastanawiam z tym ze ja u siebie sprawdzalem i znaki pokrywaja sie na rozrzadzie i na wale korbowym ale jesli chodzi o walek posredni to niebardzo wiem czy jest w dobrym miejscu bo go oslona rozrzadu zaslania i niewiem, u ciebie nie zabardzo wiem jak jest to ustawione nie znam sie na twoim silniku wiec jesli masz tylko znaki na wale korbowym i na rozrzadzie to sobie mozesz sam zobaczyc.


Vw Golf III 1.8 GL ABS

Awatar użytkownika
postry
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 48
Rejestracja: ndz paź 30, 2005 00:59
Lokalizacja: Radom

Post autor: postry » pt wrz 22, 2006 23:04

Jutro rano jade do znajomego mechanika żeby sprawdzil rozrząd oby to było to jeśli to to macie u mnie :kufel:

[ Dodano: Wto Wrz 26, 2006 19:22 ]
Dzisiaj bylem u mechanika ustawiłem rozrządz był podobno przesunięty o jeden ząbek jednak i tak to nic nie pomogło - natsępne co zamierzam to pomierzyć wałek czy zabardzo już nie wytarty??



Awatar użytkownika
specWROC
(()())G.O.L.F.(()())
(()())G.O.L.F.(()())
Posty: 966
Rejestracja: sob kwie 22, 2006 23:53
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: specWROC » pn paź 02, 2006 16:01

postry pisze:Jutro rano jade do znajomego mechanika żeby sprawdzil rozrząd oby to było to jeśli to to macie u mnie :kufel:

[ Dodano: Wto Wrz 26, 2006 19:22 ]
Dzisiaj bylem u mechanika ustawiłem rozrządz był podobno przesunięty o jeden ząbek jednak i tak to nic nie pomogło - natsępne co zamierzam to pomierzyć wałek czy zabardzo już nie wytarty??
i jak tam z twoim stukaniem????bo u mnie zaczęło stukać na stałe i lipa bo nie mam kasy żeby wymienić popychacze...będę tak jeździł do marca gdzieś i mam nadzieje że nic się nie stanie



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 664 gości