gdzie dostać czerwoną folię do podswietlenia zegarów MKIII

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

dioob
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 337
Rejestracja: ndz sie 22, 2004 18:20
Lokalizacja: okolice Krakowa
Kontakt:

Post autor: dioob » pn sty 31, 2005 21:13

I zrobione dzis zrobiłem licznik i micha cieszy mi sie jeszce bardziej :) chyba nie musze pisać że mi sie podoba, jutro moze pojutrze oświetlenie nawiewu i z pracami dotyczącymi oświetlenia wnetrza prawie koniec. :grin:
Jeszce chodzi mi po głowie ściemniacz oświetlenia wnetrza :chytry: , kumpel juz nad tym pracuje :hmm:


...pomału do celu......w planach Suka GS 500, na początek oby sił wystarczyło :hmm:

BruceLee30
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 873
Rejestracja: pt lis 05, 2004 14:18
Lokalizacja: Jelenia Góra
Kontakt:

Post autor: BruceLee30 » pn sty 31, 2005 22:08

to efekt mojej pracy w rzeczywistosci wyglada duzo lepiej tu nie widac tego ale jest taki leciutkia niebieskia połswiata i do tego pomaranczowy wyswietlaczok km i h
jest fajowo :chytry:
Obrazek



Awatar użytkownika
marceliii
Forum Master
Forum Master
Posty: 1009
Rejestracja: czw sty 13, 2005 00:41
Lokalizacja: Śląsk
Kontakt:

Post autor: marceliii » wt lut 01, 2005 02:04

Ja zrobiłem przyciski na diodach i mi się fest podoba,ciekawi mnie jak zrobicie na foli np:podświetlanie przycisku od regulacji wysokości świateł?
na diodach idzie tylko trzeba się troszke pomęczyć,ale to sama przyjemność.
Jednak mfa będe robił na foli,bo diody nie się nie nadaja,a cały licznik podświetliłem zimną katodą a do tego jeszcze folia,dzięki czemu będzie mocny odcieć niebieskiego,który będziej jasno oświetlał cały wyświetlacz.
Zastanawiam się tylko jaki kolor dpbrać pod mfa,jeśli reszta jest niebieska,czerwony odpada,może ten żółty?
:)


No cóż , na sprzedaż
:(

Gość

Post autor: Gość » wt lut 01, 2005 02:21

o tak właśnie wyglada u mnie, tylko ze oto stare bo dzis juz licznik tez jest wymieniony na czerwono, super efekt, calosc podswietlenia mam czerwone moge powysylac foty jak cos :)
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 365 gości