[MK3] Przecieka mi szyberdach - co zrobić ? Proszę pomocy!

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
maciej.12
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 42
Rejestracja: śr kwie 12, 2006 11:51
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post autor: maciej.12 » pn wrz 04, 2006 12:24

adas01, dzięki bardzo za poradę i jak będę miał chwilkę to podejmę to wyzwanie, jednak najpierw jeszcze przeprowadzę testy, ponieważ jak już wcześniej pisałem ową niespodziankę (woda na głowę wewnątrz auta) miałem po tym jak myłem samochód i parę wiaderek wody na dach wylałem, może trochę za wiele!? W tym samym dniu, co myłem samochód niestety padał ostro deszcz wieczorem i w nocy jednak pomimo tej ulewy rano jak wsiadłem do auta już takiej niespodzianki nie było, odsunąłem szyber i było sucho o dziwo!? Zobaczę, więc jak się sprawa dalej potoczy, bo zaczynam myśleć ze za dużo wody na raz z wiaderka poszło i kanaliki, które służą do jej odbioru nie nadążyły z jej pozbyciem się!?



Awatar użytkownika
adas01
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 225
Rejestracja: wt lut 15, 2005 20:13
Lokalizacja: Poznań

Post autor: adas01 » pn wrz 04, 2006 17:26

maciej.12 pisze:adas01, dzięki bardzo za poradę i jak będę miał chwilkę to podejmę to wyzwanie, jednak najpierw jeszcze przeprowadzę testy, ponieważ jak już wcześniej pisałem ową niespodziankę (woda na głowę wewnątrz auta) miałem po tym jak myłem samochód i parę wiaderek wody na dach wylałem, może trochę za wiele!? W tym samym dniu, co myłem samochód niestety padał ostro deszcz wieczorem i w nocy jednak pomimo tej ulewy rano jak wsiadłem do auta już takiej niespodzianki nie było, odsunąłem szyber i było sucho o dziwo!? Zobaczę, więc jak się sprawa dalej potoczy, bo zaczynam myśleć ze za dużo wody na raz z wiaderka poszło i kanaliki, które służą do jej odbioru nie nadążyły z jej pozbyciem się!?
no niby możliwe, ale po wizycie w myjni też nie powinieneś mieć żadnego śladu wewnątrz - teoretecznie żadna ilość wody nie powinna być zbyt duża, żeby wlać się do środka
widzę, że ktoś tu pisze, że zalepienie uszczelki dało radę - może zacznij od tego, bo w porównaniu z operacją wywalenia tapicerki to naprawdę mały pikuś i warto spróbować. możliwe, że poprzez ten ubytek uszczelki jest na tyle duża dziura, że dostaje się do wewnątrz więcej wody, niż kanały są w stanie odprowadzić w danej jednoste czasu.



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google Adsense [Bot] i 221 gości