[mk2]maly problem pomocy!!!

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
KamilW
Forum Master
Forum Master
Posty: 1761
Rejestracja: wt lut 07, 2006 21:22
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Kontakt:

Post autor: KamilW » sob kwie 22, 2006 18:41

toma1985 pisze:a i stanie sie cos jak pojezdze jeszcze troche na nich???
nic sie nie stanie wiec mozesz spokojnie kompletowac fundusze :)



Awatar użytkownika
guti
Mistrz KieroVWnicy
Mistrz KieroVWnicy
Posty: 7379
Rejestracja: wt wrz 14, 2004 10:35
Lokalizacja: T-Mobile
Kontakt:

Post autor: guti » sob kwie 22, 2006 21:42

jak bedziesz chcial ustawic rozrzad to polecam Ci super mechanika ale wlasnie w Gomunicach sam sie u niego serwisuje , kumpel :)


Zycie jest za krótkie , zeby jezdzic DIESLEM!!
Obrazek

toma1985
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 93
Rejestracja: pn lut 13, 2006 22:05
Lokalizacja: Radomsko

Post autor: toma1985 » pn kwie 24, 2006 01:27

witam!ok dzieki za propozycje! wiecie co zapomnialem jeszcze dodac ze ten mechabik wymienial mi tez odrazu pasek rozrzadu no i te popychacze a moze cos przestawil troche z tym paskiem jest to mozliwe??? auto chodzi normalnie takze nie wiem juz sam :blush:



Awatar użytkownika
KamilW
Forum Master
Forum Master
Posty: 1761
Rejestracja: wt lut 07, 2006 21:22
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Kontakt:

Post autor: KamilW » pn kwie 24, 2006 14:43

toma1985 pisze:witam!ok dzieki za propozycje! wiecie co zapomnialem jeszcze dodac ze ten mechabik wymienial mi tez odrazu pasek rozrzadu no i te popychacze a moze cos przestawil troche z tym paskiem jest to mozliwe
ustawienie rozrzadu nie wplywa na prace popychaczy... ale proponowal bym sprawdzic czy pasek na pewno jest nowy i czy rozrzad jest poprwnie ustawiony...



toma1985
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 93
Rejestracja: pn lut 13, 2006 22:05
Lokalizacja: Radomsko

Post autor: toma1985 » wt maja 23, 2006 20:30

witam. dzisiaj wymienilem znowu szklanki na INA i zaplacilem 350zl z wymiana i uszczelka i po problemie cisza ale oczywiscie bylem u innego mechanika i wlozyl mi jakis siajs fakt ze nowe ale nie trzymaly oleju cylinderek mozna bylo bez zadnego problemu wcisnac sobie palcami!! :bigok: ale teraz mam jeszcze jeden problem otoz juz wczesniej zauwazylem ze mam popekanu gume pod gaznikiem i teraz jak mechanik ruszal filtr powietrza i zlozy pozniej wszystko to zaczelo sie tak dziac ze jak chce mu przycisnac to on tak jak by sie dusil i dopiero po chwili zaczyna delikatnie sie zbierac troche mnie to denerwoje czy moze to byc wina tej gumy ze lapie lewe powietrze czy cos silnik rowno pracuje hmmm pomozcie pozdro :bajer:



Awatar użytkownika
guti
Mistrz KieroVWnicy
Mistrz KieroVWnicy
Posty: 7379
Rejestracja: wt wrz 14, 2004 10:35
Lokalizacja: T-Mobile
Kontakt:

Post autor: guti » śr maja 24, 2006 08:23

moze byc , ale jak Ci facet rozpinal rozrzad to moze zle zalozyl , walnal sie o jeden zabek np. moze byc tez wina tej gumy, na wolnych obrotach tez by ci szalal, a moze zaplon? jak mowisz ze masz walnieta gume to i tak musisz ja wymienic to od razu bedziesz wiedzial czy to byla jej wina.jak nie to to bedziemy dalej myslec :) pozdrawiam


Zycie jest za krótkie , zeby jezdzic DIESLEM!!
Obrazek

toma1985
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 93
Rejestracja: pn lut 13, 2006 22:05
Lokalizacja: Radomsko

Post autor: toma1985 » śr maja 24, 2006 13:31

bylem u niego zpowrotem ustawial jeszcze raz rozrzad nie tak jak zaznaczyl tylko na znaki i sprawdzal zaplon jest wszystko dobrze . na wolnych obrotak jest w miare dobrze najgorzej jest jak chce na jedynce wcisnac gaz do spodu to tak jak by sie przydusil i dalej ogien i na dwojce tez tak jest . jak wymienie gume i swiece to sie odezwe i powiem czy pomoglo dzieki pozdro



JAdam
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 3
Rejestracja: pt mar 03, 2006 16:24
Lokalizacja: KOSZALIN

Post autor: JAdam » śr maja 24, 2006 15:14

Jesli chodzi o olej to polecam CARLUBE- sprawdzony made in USA można przejechać całą hameryke.



Awatar użytkownika
maciek3
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 73
Rejestracja: pn kwie 03, 2006 10:49
Lokalizacja: Lubień Kujawski

Post autor: maciek3 » śr maja 24, 2006 16:13

czesc podepne sie pod temat szklanki wymienilem z rok temu szklanki sa firmy luk i tak jak bylo tak jest napier.. niemilosiernie olej leje caly czs ten sam czyli penzoil mineral moze wlac polsyntetyk castrola to moze przycichna co wy na to



Awatar użytkownika
guti
Mistrz KieroVWnicy
Mistrz KieroVWnicy
Posty: 7379
Rejestracja: wt wrz 14, 2004 10:35
Lokalizacja: T-Mobile
Kontakt:

Post autor: guti » śr maja 24, 2006 16:23

ja slyszalem ze jak masz minerala to zmiana na olej o klase wyzszy to nie jest dobry pomysl ale moge sie mylic , chociaz brat wlal polsyntetyka do coupe fiata tak na pale patrzac po przebiegu (auto z zagraniny , zadnej wiadomosci jaki tam byl olej) no i zaczelo sie lac wszedzie gdzie tylko mogło a przed zmiana bylo ok :)


Zycie jest za krótkie , zeby jezdzic DIESLEM!!
Obrazek

toma1985
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 93
Rejestracja: pn lut 13, 2006 22:05
Lokalizacja: Radomsko

Post autor: toma1985 » śr maja 24, 2006 16:35

maciek3, mialem to samo i pomogly tylko orginalne szklanki INA chcialem taniej a wyszlo mnie prawie 2razy drozej takze na szklankach radze nie oszczedzas sam sie na tym przejechalem i tylko dobry mechanik zrobic raz a pozadnie :bigok: ale co z moi problemem czemu mi sie tak dziwnie jak by dusil a zachwile dostaje kopa pomozcie dajcie jakies wskazowki co zrobic co sprawdzic pozdro :bajer:



shibby
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 175
Rejestracja: wt wrz 13, 2005 13:49
Lokalizacja: B3dzin
Kontakt:

Post autor: shibby » śr maja 24, 2006 17:51

a wymieniles ta gume pod gaznikiem ? kable dobre? swiece?


[img]http://images13.fotosik.pl/26/10e53d014d7e7f26.jpg[/img]

toma1985
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 93
Rejestracja: pn lut 13, 2006 22:05
Lokalizacja: Radomsko

Post autor: toma1985 » śr maja 24, 2006 18:53

nie jeszcze nie wymienialem swiec przewodow kopolki palca i gumy. ale wczesniej tak nie bylo wszystko chodzilo ok i tak nagle??/ jak i co sprawdzic?? doradzcie pozdro



Awatar użytkownika
Paulo
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 45
Rejestracja: pt kwie 07, 2006 14:48
Lokalizacja: Legnica
Kontakt:

Post autor: Paulo » śr maja 24, 2006 19:43

guti pisze:ja slyszalem ze jak masz minerala to zmiana na olej o klase wyzszy to nie jest dobry pomysl ale moge sie mylic , chociaz brat wlal polsyntetyka do coupe fiata tak na pale patrzac po przebiegu (auto z zagraniny , zadnej wiadomosci jaki tam byl olej) no i zaczelo sie lac wszedzie gdzie tylko mogło a przed zmiana bylo ok :)
troche sie nie zgodze...
ja mam golfa z 89r i mialem zalanego minerala od poprzedniego wlasciciela.
zalalem polsyntetyk i smigam juz kupe czasu i nic sie nie dzieje :bajer:



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 279 gości