[MK3] Dziwne odgłosy

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

mmksk
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 390
Rejestracja: pn sty 23, 2006 11:15
Lokalizacja: Śląsk
Kontakt:

Post autor: mmksk » pn wrz 25, 2006 20:09

Ja miałem i mam nadal podobny problem otóż przy prędkości pow. 60km słychac świst itp tylko na biegu i tylko na gazie okazało się ze mechanizm różnicowy wyje i skrzynię trzeba wymienić. :chytry:



Awatar użytkownika
ziembul
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 96
Rejestracja: śr paź 26, 2005 20:04
Lokalizacja: Wieluń/Wawa/Eindhoven
Kontakt:

Post autor: ziembul » pn paź 16, 2006 21:13

Witam!
Ja tez mam podobny problem.
U mnie ten odglos nazwalbym wyciem, i jest to wycie glosne. Problem jest dla mnie tym bardziej powazny, ze zaczelo sie to przed moim wyjazdem do Holandii, gdzie dojechalem, ale odglos tem stawal sie jakby coraz glosniejszy z kazdym kilometrem. Najglosniej jest przy 120(musze glosno radia sluchac zeby to zagluszyc. Jest to jednostajny odglos niezalezny od tego czy na luzie czy na sprzegle. Zalezy on tylko od predkosci.
Na poczatku myslaem ze moze cos z oponami sie stalo, ale wymienilem na drugi komplet i to samo.
Ratujcie mnie, bo nie chce oddawac mojego auta tutaj w Holandii do roboty, a wracac 1000km niepewnym autem tez mi sie nie usmiecha.
pozdrawiam


Juz po problemie(hamulce):
http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=81532

magiczny PIN :)))
BREMBO MAX|FERODO PREMIER

bosman
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 35
Rejestracja: pn wrz 18, 2006 23:03
Lokalizacja: Łódź

[mk3 1.4] U mnie też coś (nie) gra...

Post autor: bosman » śr paź 18, 2006 16:21

Witam,

mam ten sam problem - na 3,4 biegu przy szybszej jezdzie cos jakby gralo - pewnie okreslenie flet albo sowa jest tutaj dobre. Nie mam pojęcia co to może być. Na luzie nic się nie dzieje.



Awatar użytkownika
T.O.B.I.
Forum Master
Forum Master
Posty: 1935
Rejestracja: sob cze 24, 2006 11:15
Lokalizacja: Police
Kontakt:

Post autor: T.O.B.I. » sob paź 21, 2006 18:29

u mnie wystepuje podobny problem przy jezdzie na biegu bez gazu (40km na 4 biegu slychac najglosniej) slychac cykliczne obcieranie bylem dzis u mechanika i obstawia skrzynie lub mechanizm roznicowy, jak myslicie moze przeguby daja taki dziwny efekt


Pozdrawiam T.O.B.I.

[url=http://www.fotosik.pl][img]http://images34.fotosik.pl/84/0c1e57131f62f7d5.jpg[/img][/url]

Awatar użytkownika
h2o
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 229
Rejestracja: sob mar 12, 2005 10:34
Lokalizacja: Dolnośląskie

Post autor: h2o » czw paź 26, 2006 20:07

Kurcze witajcie w klubie :bigok: . Ja mam tez podobny problem. Czy to flet czy sowa to nie wiem - ale określenie jest trafne. Wiem że wyje w przedziale 80-100 km/h. I nie wiem gdzie. Może ktoś z was to juz zlokalizował. Ja mam silnik 1.6 ABU i 174 tys przejechane, ale który raz robię te 174 to nie wiem :helm: .
Jak ktoś znalazł usterke to niech się podzieli wiedzą na forum albo na privie bo to wycie jest niestety irytujące :okej: .

Pozdrawiam i czekam na odpowiedzi



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google Adsense [Bot] i 363 gości