Kontrolka poduszek powietrznych - nie gaśnie - GOLF III

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
pik
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 18
Rejestracja: śr mar 30, 2005 22:53
Lokalizacja: Wałcz
Kontakt:

Post autor: pik » pt sty 27, 2006 22:28

U mnie kontrolka nie gasnie po padzie akumulatora, odlaczeniu , podlaczeniu innego i podmianie na stary na pracujacym silniku. Nie sadze,ze cos jest uszkodzone. Pisano powyzej, ze mozna wyzerowac komputer samemu (sciagnac klemy i zetknac ze soba na 3 min.)
CZY TO ZADZIALA?, ktos to sprawdzal?


Only Good can judge me...

Awatar użytkownika
sebmadyn76
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 10
Rejestracja: czw sty 26, 2006 14:15
Lokalizacja: Zamość
Kontakt:

Post autor: sebmadyn76 » sob sty 28, 2006 11:14

Po ostatnich mrozach przyłapało mi paliwo. Zaholowałem samochód do mechanika, żeby podgrzać filtr paliwa. Wszystko szło jak po maśle, ale okazało sie że bateria siadła. Mechanik załozył swój akumulator na czas odpalenia auta - wszystko spoko. Autko "pochodziło" jakiś czas, złapało temeraturę. Podszedł mechanik i podczas uruchominego silnika zamienił akumulatory. Z tym że omyłkowo podłączył plus do minusa. Piedryknęło aż silnik zgasł, a mi zrobiło się gorąco. Odszedłem na chwile dosłownie. Odpaliłem maszynę ponownie i kontrolka airbagów nie zgasła. Pomyślałem że to zwykły błąd z którym uporam się po podłączeniu auta pod kompa. Niestety, pojechałem do kupla, podłaczylismy auto pod Vaga ale nawet nie widzi PP. Z tego co kumpel mówi pierdyknąl komputer. Nie wiem czy ma rację. Może ktoś mi cos podpowie jaki mam ruch teraz wykonać. W sumie na PP sie nie jeździ ale boję się że mogą strzelić w czasie jazdy. Proszę o poradę.



pio3m
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 6
Rejestracja: sob sty 21, 2006 10:39
Lokalizacja: Sierpc

Post autor: pio3m » sob sty 28, 2006 13:07

Odnosnie tego co wyzej pisalem o mojej poduszce to juz skasowalem blad ktory wyskoczyl mi po odpaleniu auta z pomoca prostownika poszedl za dyzy prad i odlaczylo poduchi. skasowalem ten blad i luks zgasla kontrolka. Trzeba uwazac na zabawy z aku przy poduchach bo latwo blad wyskakuje a jak ktos nie ma kabla to musi jechac pod vaga a to kosztuje osobiscie polecam zakup kabelka najlepiej z opto koszt jakies 90zl z dowozem.
sebmadyn76 pisze:Może ktoś mi cos podpowie jaki mam ruch teraz wykonać. W sumie na PP sie nie jeździ ale boję się że mogą strzelić w czasie jazdy. Proszę o poradę
Powiem ci ze niezly mechanik no ale kazdy sie moze pomylic, odnosnie strzelenia poduszek to nie wystrzela napewno tylko bedziesz jezdzil bez poduszek z ta swiadomoscia, ja na twoim miejscu jeszcze bym sprobowal gdzies sprawdzic te poduchy z innym konpem i kablem a jak nie to pozostaja ci dwie opcje- jezdzic bez poduchy -wymienic sterownik od poduszek a to juz duzo kosztuje



Awatar użytkownika
sebmadyn76
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 10
Rejestracja: czw sty 26, 2006 14:15
Lokalizacja: Zamość
Kontakt:

Post autor: sebmadyn76 » pn sty 30, 2006 15:04

Dobrzy ludzie dajcie jakiś namiar gdzie można zakupić VAGA. Nie będę jeździł po serwisach, raz zapłaciłem (koledze) 30 zł i nie mam zamiaru powtarzać tego. Wolę kupić i sam sobie sprawdzę. Podobno mozna kupic za 80 zł. Proszę o odpowiedź



Awatar użytkownika
booster
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 68
Rejestracja: ndz lip 24, 2005 16:15
Lokalizacja: pow. Kluczborski
Kontakt:

Post autor: booster » śr lut 01, 2006 12:25




Awatar użytkownika
sebmadyn76
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 10
Rejestracja: czw sty 26, 2006 14:15
Lokalizacja: Zamość
Kontakt:

Post autor: sebmadyn76 » śr lut 01, 2006 12:37

PROBLEM Z GŁOWY, PODŁĄCZYŁEM POD INNY PROGRAM - BŁEDY USUNIĘTE - KONTROLKA ZGASŁA!!! ;-).



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 288 gości