Dymek ze stacyjki

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

ku_bi
Forumowy spamer :)
Forumowy spamer :)
Posty: 2202
Rejestracja: pn wrz 13, 2004 20:51
Lokalizacja: ex4
Kontakt:

Post autor: ku_bi » śr sty 25, 2006 12:25

Tak yu Ciebie napewno tam kopci...Mozesz sprobowac to naprawic, wyczysc w tamtym miejscu styki jakims nozykiem i odetnij troche nadtopiony plastik, nasmaruj jak gdzies smar zejdzie. Jesli bedzie po tym dymił to ja kupiłbym nowy na allegro w dobrych cenach tego pełno.



vaclavo
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 338
Rejestracja: pn gru 12, 2005 18:07
Lokalizacja: Tarnowskie Góry (Boruszowice)
Kontakt:

Post autor: vaclavo » śr sty 25, 2006 23:46

do ku_bi & Pabloss

Thenx za fotki - zobacze co sie da zrobić.... tylko kiere cza ściągać :(
POZDRO


Był Golf MK3, było Polo 6N, a teraz mam Lwa :)

Awatar użytkownika
Pabloss
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 224
Rejestracja: sob lut 05, 2005 22:08
Lokalizacja: Jaworzno
Kontakt:

Post autor: Pabloss » czw sty 26, 2006 08:12

Zrobię jak mówicei rozbiorę to jeszcze raz wyczyszczę i nasmaruję. Ale teraz jak na razie od czasu zdjęcie i założenia nie kopci (przypala), brak dymku !!!! heheheh



Awatar użytkownika
metju
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 368
Rejestracja: czw mar 24, 2005 10:49
Lokalizacja: Białystok
Kontakt:

Post autor: metju » czw sty 26, 2006 12:01

Pabloss, u mnie dokładnie w tym samym miejscu się topiło. Wszystko poczyściłem, było pare tygodni ok, a potem nie mogłem przełączyć wycieraczek na ciągłą pracę. Rzuciłem to w p..du i kupiłem na allegro używkę za 12.90 + pare złotych przesyłki. Śmigam elegancko, wszystko działa i nic nie leci na razie :)


ex BvLin3K
Obrazek

emka2
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 41
Rejestracja: wt sty 17, 2006 15:55
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post autor: emka2 » czw sty 26, 2006 14:51

witam! u mnie tesz nieobyło sie bez znaqf dymnych prosto ze stacyjki, otóż okazało sie że znaki owe świadczyły jedynie o ponad przeciętnej ilości kurzu pod kierownicą i w sposób naturalnej selekcji nadmiar kurzu został spalony, kwestia tyczy sie i VW i Opla, bo tam tesz miałem wątpliwą przyjemność doświadczyć czegoś takiego pozdro



Awatar użytkownika
sebmadyn76
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 10
Rejestracja: czw sty 26, 2006 14:15
Lokalizacja: Zamość
Kontakt:

Post autor: sebmadyn76 » sob sty 28, 2006 00:02

Potwierdzam, też miałem jakiś czes temu dymek ze stacyjki, ale tylko raz. Zapomniałem już o tym nawet.



pawelz
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 87
Rejestracja: czw gru 28, 2006 10:26
Lokalizacja: Kraków

Post autor: pawelz » pt sie 17, 2007 08:31

Sorki, ale wepne się do wątku, jeśli można, bo mam to samo :(
U mnie dymi z kolumny, mniej więcej pomiędzy kierownicą a włącznikiem świateł awaryjnych. Dlatego po przeczytaniu powyższego bardziej stawiam na zespolony niż na kostkę stacyjki.
Teraz pytanie: Czy wie ktoś jak zdjąć kierownicę z poduszką powietrzną? Jak się do tego wszystkiego dobrać? Prosiłbym o w miarę szczegółową poradę bo mało się na tym znam.
Z góry dzięki.



kapalek
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 985
Rejestracja: pn sie 07, 2006 13:44
Lokalizacja: wlkp
Kontakt:

Post autor: kapalek » pt sie 17, 2007 11:18

mialem dymek ze stacyjki zaraz po kupnie auta rok temu. przestraszylem się ale juz o tym zapomnialem. pewnie styki byly brudne.



K4m
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 30
Rejestracja: ndz cze 24, 2007 21:37
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: K4m » pt sie 17, 2007 11:27

hehehe no ladnie widze ze nie jestem sam :D koledzy ja tak samo z moim golfikiem dam sobie w nocha dymku lekko :P i wlasnie z kolumny kierownicy , co jakis czas leci , brat w mk2 ma to samo juz pare lat i nic sie nie dzieje, moze to takie wyposazenie dodatkowego chlodzenia ? hahahhah :P



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 307 gości