problem z szyba

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
robertsobol1983
Forum Master
Forum Master
Posty: 1000
Rejestracja: wt lis 25, 2008 10:42
Lokalizacja: Milicz

Post autor: robertsobol1983 » wt sty 12, 2010 11:10

wiewioreqezg pisze:Kurde roboty a roboty :/ boje sie ze moge cos urwac albo zle odpiac czy zapiąć;/ ciekawe ile mechanik by skasował
Bzdura. na poczatku takze sie bałem za to zabrac a teraz to już chyba ze trzy razy rozbierałem i naprawde to jest pikuś. A mechanik predzej ci połamie jakies zaczepy czy plastik niż ty sam - już ja o tym coś wiem dlatego takie roboty robie samemu...
Ostatnio zmieniony wt sty 12, 2010 11:11 przez robertsobol1983, łącznie zmieniany 1 raz.


Ani Mazda, ani Merca gwiazda nie da Ci tyle, co VW JAZDA :)

NIE UDZIELAM PORAD I NIE ANALIZUJE LOGÓW NA PW

Awatar użytkownika
Maximus-83
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 526
Rejestracja: sob cze 20, 2009 23:29
Lokalizacja: Neutomischel (Wlkp)
Kontakt:

Post autor: Maximus-83 » sob sty 23, 2010 20:35

Tak to jest z glutami. Jechałem sobie kupić coś do jedzenia, na dworze -15C, chciałem otworzyć okienko, uchylam i chcę później podnieść i słyszę jakieś "pstryk" patrzę a tu szyba nie domknięta, no to opuszczanie w dół, a szyba sruuu na dół, i tak sobie przy tym mrozie jechałem do chaty. A łokieć to był naprawę zimny.

Próbowałem się dostać do szyby, żeby zobaczyć co szlak trafił, ale ciężko było zdemontować tą blachę i odpuściłem. Jak widziałem na vwvortex bez demontażu zamka i klamki się nie obędzie.

Uchyliłem tą blachę i znalazłem dwa plasticzki, jak dobrze pamiętam wyglądają jak na zdjęciu poniżej:

Obrazek

A wiecie może gdzie można nabyć te mocowania, chodzi mi o to, że można by zaraz wymienić na metalowe.
Ostatnio zmieniony sob sty 23, 2010 21:12 przez Maximus-83, łącznie zmieniany 1 raz.


Obrazek

Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google Adsense [Bot] i 325 gości