Skradziono MK III GTI

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
regitmc
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 735
Rejestracja: pt lis 11, 2005 16:18
Lokalizacja: NYsa
Kontakt:

Post autor: regitmc » czw lis 24, 2005 21:54

Składka na AC powinna być niższa i to o wiele,ale to nie zakończy kradzieży. Moim zdanie trzeba zaostrzyć prawo, albo wrócić do prawa: oko za oko, ząb za ząb, kastracja za kradzież samochodu. Kikoj niedaj się pier..... pasożytniczym ubezpieczycielom i walcz o swoją kase. Pozdro


[b] >>> www.4tun.vel.pl <<< [/b]
[url=http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?p=1114182#1114182][b] >>> MkIV by regitmc <<< [/b][/url]

greg

Post autor: greg » czw lis 24, 2005 22:54

no ostatnio złapałem na kradzieży drewna jedną kobietę - przychodzę na sparwę do Sądu a ona ma obciętą prawą rękę - czyżby dokonała Samoukarania???



Chomik
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 284
Rejestracja: sob cze 25, 2005 17:37
Lokalizacja: Olsztyn
Kontakt:

Post autor: Chomik » czw lis 24, 2005 23:23

Współczuje, będe zwracać uwagę na wszystkie bordo golfy ;) powiem też znajomym



Awatar użytkownika
Polgi
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 166
Rejestracja: czw mar 31, 2005 17:18
Lokalizacja: Olsztyn
Kontakt:

Post autor: Polgi » czw lis 24, 2005 23:27

Będziemy sie rozglądac....ale znajac zycie to pewnie poleciał w strone Rusi...jak go na jarotach rąbneli :(



Awatar użytkownika
M@rcus
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 183
Rejestracja: wt kwie 26, 2005 16:02
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Post autor: M@rcus » czw lis 24, 2005 23:34

Święta racja, najlepsze zabezpieczenia swojego pomysłu, ja mam opłacone AC, specjalne odcięcie zapłonu, alarm, i ostatnio nawet zakładam laske na kierownice, bo jak tak czytam to moze i ona g...da ale zawsze sobie jest, a ja znam metodę na złodzieja, znajomego dziadek, zakupił sobie skode felicje, nie mial alarmu, i zadnych zabezpieczeń, to zrobił sobie najtańszym sposobem,pedały były spięte kłódka i łańcuchem razem z kolumna kierownicza,, laska na kierowniczy ;) a najlepsze teraz, a na siedzeniu podusia jak to dizadzie maja, a w podusi deseczka z gwoździami, koleś mu się wrąbał do ałta ale szybko z niego wysiadł, przechodził sąsiad, i wezwał polcije i dziadzio dalej ma swoja skode, pomysł śmieszny, ale o tym cwaniaczek złodziej nie pomyślał, jak mi to kolega opowiadał miałem brechte. Tak więc nieraz najprostsze metody mogą pomóc, bo z elektroniką to już się złodzieje uporali :(, był dośc niedawno nawet o tym program, tak więc pilnujcie swoje wózki, bo nic nam innego nie pozostaje :(
PozdróVWka



Awatar użytkownika
kadet
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 428
Rejestracja: pt mar 25, 2005 19:11
Lokalizacja: Świdnik
Kontakt:

Post autor: kadet » czw lis 24, 2005 23:49

cholera czy te kradzieze kiedys skoncza?? :/



Awatar użytkownika
TYQS
Diesel Driver
Diesel Driver
Posty: 153
Rejestracja: pn lut 07, 2005 01:52
Lokalizacja: GRYFINO
Kontakt:

Post autor: TYQS » pt lis 25, 2005 00:27

Współczuje :crazy: pomysł z deseczką w podusce prosty a moze byc bardzo skuteczny :) a myślał ktoś o zabespieczeniu auta po przez prądzik baaardzo wysokiego napięcia ?? :) w fotelu wystaczy zamontować pare kabelków które przy załączonym alarmie ładuje napięcie żedu 80 tyś voltów :) jestem pewny ze nim nie pojedzie jak nie siadzie na fotelu :D:D :) a taki pradek napewn mu sidzieć nie pozwoli ;] jak by padł na zawał to wcale mi go szkoda nie bedzie... nawet bym go dobił ewentualnie patrzył jak sie męczy w swoich ostatnich chwilach zycia


[img]http://i24.photobucket.com/albums/c9/Pawel_G/Logo.jpg[/img]


[url=http://www.spritmonitor.de/en/detail/247273.html][img]http://images.spritmonitor.de/247273_5.png[/img][/url]
[url=http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?p=1754139#1754139]Moj goferek zawitał na forum :)[/url]

Awatar użytkownika
ćwikła
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 977
Rejestracja: pt gru 24, 2004 10:58
Kontakt:

Post autor: ćwikła » pt lis 25, 2005 08:18

O QRWA JUZ SWOIM NA JAROTY NIE POJADE!!!MAM PYTANKO KOLEGO MIALES JAKIES ZABEZPIECZENIE TYPU ALARM JAKIS UKRYTY WŁACZNIK ITD??


ALPINE CDA-7894RB
RAINBOW SAC 465.20
STEG K4.02
RF P3D410
DLS A6

Awatar użytkownika
flatron316
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 868
Rejestracja: sob cze 18, 2005 19:34
Lokalizacja: 3miasto
Kontakt:

Post autor: flatron316 » pt lis 25, 2005 08:33

Jeszcze jedno w tym temacie

Zauważyłem z własnego smutnego doświadczenia i moich 2 kolesi że fura czasem lubi odjechać sprzed domu po naprawie w warsztacie .Mój pasek odjechał 2 tygodnie po podmalowaniu drzwi w lakierni - jak go "odnalazłem" to nie miał uszkodzonych zamków ani stacyjki tak że to daje do myślenia .
Mojemu koledze golfik też odjechał po naprawie zawiechy a drugiemu Audi jak je dopieścił i władował kupę kasy po sprowadzeniu i na finisz dał do przeglądu i uzupełnienia płyn w klimie-tydzień i poooszło :grrr:
Tak że może to jakiś ciąg przyczynowo-skutkowy ?
Takie lużne przemyślenia ale co mogę to robię sam
pozdro flat



Awatar użytkownika
regitmc
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 735
Rejestracja: pt lis 11, 2005 16:18
Lokalizacja: NYsa
Kontakt:

Post autor: regitmc » pt lis 25, 2005 09:16

Flat ma racje dość często zdarza się właśnie, że samochód odjeżdża jakiś czas krótko po pobycie w warsztacie. Nikt nic nie widział, nikt nic nie słyszał, alarm nawet nie jeknął, a cały proceder trwał zaledwie kilka sekund-zadziwiające???. Ostatnio z mojego parkingu znikneła jedna czwórka w taki sposób (koleś miał ją od tygodnia zaledwie, nawet nie zdążył się nacieszyć dobrze), a w całym mieście w ten sam dzień i tym samym czasie w sumie 3 czwórki. Dobrze zorganizowana i profesjonalnie przygotowana grupa polująca na czwórki. A szanowna kur.. w d... jeb... pseudo "policja" przyjeła tylko zgłoszenie. Poszkodowany zapytał: "Panowie co ja mam teraz robić?", na to pan w mundurku mu odpowiedział: "My kończymy już tą sprawe...", no pewnie przecież juz mineły dwie godziny od zgłoszenia. A może tak wystarczyłoby chociaż zapewnić poszkodowanego, że zrobią co się da żeby go znaleść. A może troche inicjatywy i puścić radiowozy po mieście i okolicznych dziuplach??? Szkoda paliwa, lepiej podjechać na rynek i wlepić z dwadzieścia mandatów na jednej zmianie, nie ruszając się z miejsca i nie biegając za złodziejami. Jak ukradli mi kołpaki to powiedzieli, że za mała szkodliwość społeczna, jasne tylko czemu ta szkodliwość kosztuje mnie w salonie 250 PLN, a złodzieja nic, a nawet na tym zarobi bo sprzeda komuś. Apeluje nie kupujcie sprzetu od złodzieji bo sami poszerzacie czarny rynek, a tym samym narażacie się na to że kiedyś was okradną (czego nikomu nie życze).


[b] >>> www.4tun.vel.pl <<< [/b]
[url=http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?p=1114182#1114182][b] >>> MkIV by regitmc <<< [/b][/url]

Awatar użytkownika
kadet
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 428
Rejestracja: pt mar 25, 2005 19:11
Lokalizacja: Świdnik
Kontakt:

Post autor: kadet » pt lis 25, 2005 18:27

dokladnie ale myslisz ze przemowisz ludziom do rozsadku?? na gieldach w dalszym ciagu jerst masa kupujacych uzywane czesci niewiadomego pochodzenia :/



Awatar użytkownika
regitmc
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 735
Rejestracja: pt lis 11, 2005 16:18
Lokalizacja: NYsa
Kontakt:

Post autor: regitmc » pt lis 25, 2005 19:10

Nie sądze, ale może chociaż jedna osoba zastanowi się zanim kupi kradzione części.


[b] >>> www.4tun.vel.pl <<< [/b]
[url=http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?p=1114182#1114182][b] >>> MkIV by regitmc <<< [/b][/url]

Ksys
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 79
Rejestracja: ndz kwie 10, 2005 23:14
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Kontakt:

Post autor: Ksys » pt lis 25, 2005 19:11

współczuje golfika...jak z kumplem pojechalismy na wakacje to żeby nie zajeb,ali nic to stosowaliśmy coś takiego jak na zdjęciu,i powiem ze ludzie sie patrzyli dziwnie na to ale niekt nie ruszył,przez 2tyg:) a stał w takich miejscach ze ja bym sie tam nie przechadzał:)

[ Dodano: Pią Lis 25, 2005 18:12 ]
zobacz za 2tyg czy na giełdzie nie bedzie czesci do niego,popytaj sie delikatnie o jakieś rzeczy które poznasz,np.błotnik gdzie była ryska,czy cos takiego...może sie jescze znajdzie sqrwysyna który to zrobił...
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.


Jest: Passat B4 1.8 +lpg '94
było: MB W124 300E
golf 2 gtd JR '90
sierra 2.9 24V6 cosworth
golf 2 D JP '86
[url=http://lilypie.com][img]http://lb2f.lilypie.com/26W5p1.png[/img][/url]

Awatar użytkownika
flatron316
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 868
Rejestracja: sob cze 18, 2005 19:34
Lokalizacja: 3miasto
Kontakt:

Post autor: flatron316 » pt lis 25, 2005 19:26

kadet pisze:dokladnie ale myslisz ze przemowisz ludziom do rozsadku?? na gieldach w dalszym ciagu jerst masa kupujacych uzywane czesci niewiadomego pochodzenia :/
Tak Koledzy ale mi się wydaje że nikt w naszym pięknym kraiku nie jest zainteresowany takimi rozwiązaniami żeby ukrucić ten interes bo :

1 Zarabiają na tym ubezpieczalnie
2 Policja udaje że jest potrzebna
3 Sądy też -do umorzania spraw ze względu na małą szkodliwość społeczną
4 Właściciele parkingów strzeżonych- też niezły zarobek i w zasadzie za free bo i tak nie odpowiedzą za to jak ci furę z niego wyprowadzą
5 Ci co handlują częściami -też zarobią
6 Ci co kupują te części -że tanio kupili
7 Ci co naprawiają fury tymi częściami-przytną koszty naprawy i wyjdą na swoje naprawiając samochody w stodole
8 producenci alarmów, zabezpieczeń itp
9 No i oczywiście Panowie Złodzieje też :grrr: nie muszą pracować
10 No i nie wiadomo kto jeszcze


echchch....życie....

flat



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google Adsense [Bot], Voofilmase i 282 gości