najbogatsza wersja golfa 2

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
Dawid 19
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 67
Rejestracja: ndz maja 29, 2005 16:28

Post autor: Dawid 19 » pn paź 03, 2005 20:25

Mam nadzieję,że nie mówi przez Ciebie złość?! :grin: ,niestety nie mam podgrzewanych lusterek,nie mam szyb podnoszonych elektrycznie,nie mam skórzanych foteli i klimy,czyli brakuje co nie co do pełnego wyposażenia ha ha ha



Funio

Post autor: Funio » pn paź 03, 2005 21:26

ok :-) widze ze wywolalem tym tematem calkiem ciekawa dyskusje ciesze sie :-) pytanie tylko klameczki w weraji kasetowej sa od jajka ? tyl ?tak mi sie wydaje :-) czy nie ?



Awatar użytkownika
lukimaster
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 48
Rejestracja: czw sty 06, 2005 22:17
Lokalizacja: cch
Kontakt:

Post autor: lukimaster » pn paź 03, 2005 21:40

Moj Gofer 09.1987 wersja GL -zielone szybki,elektrycznie sterowane(podgrzewane lustra-super wynalazek szczegolnie w zime,dziala razem z ogrzewaniem tylnej szyby)welurowa tapicerka(niestety\stety jasnego-tzn.kavowego koloru :bajer: )cenralny zamek,oswietlenie dzialajace z opoznieniem(tez fajny bajer),schowek z lampka i zamykany na kluczyk)lampka w bagazniku+wykladzina w bagazniku,chromowane listwy w zderzakach+takie ozdobne listewki sa na desce rozdzielczej i z tylu na tapicerce, miekka tapicerka(brazowa-wg mnie kolor watpliwej urody :hmm: ) no i tak jak w wersji Carrat moj gofer ma chromowane listewki w uszczelkach szyb(oprocz tylnej szyby-!)co dodaje mu elegancji :satan: no ale zeby nie bylo tak slodko autko jest koloru....bialego(oryginal weiss :crazy: no i juz odemnie dostal alufelgi z wersji 10-Milionen:)Ps.brakuje mu wiekszego silnika,wspomagania i elektr.szyb no i klimy :rotfl:



Awatar użytkownika
Michael G60
Forum Master
Forum Master
Posty: 1331
Rejestracja: ndz wrz 05, 2004 15:19
Lokalizacja: (RBR...)
Kontakt:

Post autor: Michael G60 » pn paź 03, 2005 23:22

AAaaa i podgrzewane fotele oraz zagłówki na tylnej kanapie..., moze i regulowane reflektory by się znalazły - ale to chyba tylko w Jetta...


!!!...5 września 2020: 15 lat mojej obecności na forum VW GOLF...!!!

Awatar użytkownika
daaroo
Forum Master
Forum Master
Posty: 1784
Rejestracja: ndz paź 24, 2004 01:33
Lokalizacja: Skarzysko/Krakow
Kontakt:

Post autor: daaroo » pn paź 03, 2005 23:41

lukimaster pisze:Moj Gofer 09.1987 wersja GL -zielone szybki,elektrycznie sterowane(podgrzewane lustra-super wynalazek szczegolnie w zime,dziala razem z ogrzewaniem tylnej szyby)welurowa tapicerka(niestety\stety jasnego-tzn.kavowego koloru bajer )cenralny zamek,oswietlenie dzialajace z opoznieniem(tez fajny bajer),schowek z lampka i zamykany na kluczyk)lampka w bagazniku+wykladzina w bagazniku,chromowane listwy w zderzakach+takie ozdobne listewki sa na desce rozdzielczej i z tylu na tapicerce, miekka tapicerka(brazowa-wg mnie kolor watpliwej urody hmm ) no i tak jak w wersji Carrat moj gofer ma chromowane listewki w uszczelkach szyb(oprocz tylnej szyby-!)co dodaje mu elegancji satan no ale zeby nie bylo tak slodko autko jest koloru....bialego(oryginal weiss crazy no i juz odemnie dostal alufelgi z wersji 10-Milionen:)Ps.brakuje mu wiekszego silnika,wspomagania i elektr.szyb no i klimy rotfl

na zdjeciu widez ze kierownica u Ciebie to zwykły rogal :D



Awatar użytkownika
Krzylu
Germanista
Posty: 2105
Rejestracja: czw lis 11, 2004 16:55
Lokalizacja: Stettin
Kontakt:

Post autor: Krzylu » wt paź 04, 2005 02:26

no ma troche nowszego bananka czyli od chamskiej podstawy
albo wymieniona albo niewiem co

takiego Carata bym zdierzył sobie z 84roku poczatek produkcji a tu taki przepych ahhhh marzenia



Awatar użytkownika
B_O_N_K
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 659
Rejestracja: pn lis 29, 2004 16:17
Lokalizacja: Bargłów Kościelny
Kontakt:

Post autor: B_O_N_K » wt paź 04, 2005 09:12

Michael G60 pisze:moze i regulowane reflektory by się znalazły - ale to chyba tylko w Jetta...
U brata w wersji GL jest regulacja reflektorów.

Aha, nie zapomnijcie o podgrzewanych spryskiwaczach oraz spryskiwaczach reflektorów. No i zegary digifiz, które byłby dostępne bodajrze w GTI i to wyłącznie za dopłatą ;)

Pozdrawiam ;)


[url]http://www.vwzone.pl/forum/viewtopic.php?t=12306&start=0[/url] mk2 GTI...
[url]http://vwzone.pl/forum/viewtopic.php?t=19296&start=0[/url] Corrado G60...
[img]http://www.rzeszow.mm.pl/~dbbest/avatarki/logo_bonk.jpg[/img]

Funio

Post autor: Funio » wt paź 04, 2005 10:53

ok teraz pewnie rozpetam pieklo ale powiem szczeze nie podobaja mi sie zegary digfiz :-(



Awatar użytkownika
B_O_N_K
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 659
Rejestracja: pn lis 29, 2004 16:17
Lokalizacja: Bargłów Kościelny
Kontakt:

Post autor: B_O_N_K » wt paź 04, 2005 12:42

Funio pisze:ok teraz pewnie rozpetam pieklo ale powiem szczeze nie podobaja mi sie zegary digfiz :-(
Hehe :) Powiem tak: to jest po prostu bajer. Mam zamiar je wstawić u siebie ale dopiero po nowym roku - jak wiadomo kilka stówek trzeba na to przeznaczyć a na razie mam ważniejsze wydatki. Najbardziej będzie mi żal że nie będę miał już tych dwóch ładnych wskazówek :( Szczególnie tej od obrotomierza :( No ale za to będą ładne wyświetlacze :D

Pozdrawiam ;)


[url]http://www.vwzone.pl/forum/viewtopic.php?t=12306&start=0[/url] mk2 GTI...
[url]http://vwzone.pl/forum/viewtopic.php?t=19296&start=0[/url] Corrado G60...
[img]http://www.rzeszow.mm.pl/~dbbest/avatarki/logo_bonk.jpg[/img]

Awatar użytkownika
daaroo
Forum Master
Forum Master
Posty: 1784
Rejestracja: ndz paź 24, 2004 01:33
Lokalizacja: Skarzysko/Krakow
Kontakt:

Post autor: daaroo » wt paź 04, 2005 14:07

B_O_N_K pisze:U brata w wersji GL jest regulacja reflektorów.

Aha, nie zapomnijcie o podgrzewanych spryskiwaczach oraz spryskiwaczach reflektorów. No i zegary digifiz, które byłby dostępne bodajrze w GTI i to wyłącznie za dopłatą Wink

Pozdrawiam Wink
regulacje reflektoriw to ma chyba 3/4 golfow :kac:



Funio

Post autor: Funio » wt paź 04, 2005 14:36

tak wlasnie wskazoweczki to jest to hihihih a digifiz to cos troszke z kosmosu jak dla mnie moze zmienie zdanie jak zobecze live ale na razie techno i tyle :-)



Awatar użytkownika
Buli1984
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 117
Rejestracja: sob sty 08, 2005 00:47
Lokalizacja: Zabrze
Kontakt:

Post autor: Buli1984 » wt paź 04, 2005 14:36

Tu bym się kłócił czy 3/4 Golfów ma regulację :)

Jako ciekawostkę podam że mam Golfa z '84r. Wersja CL, zielone szyby, automat, obydwa regulowane lusterka, brak konsoli środkowej, brak obrotomierza. Piszę o tym bo moje wyposażenie niezgadza się z opisem modelu CL na stronie vwgolf.pl, a dodam, że na 100% jest fabryczne :)



Awatar użytkownika
Kapibara
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 960
Rejestracja: śr sty 19, 2005 22:18
Lokalizacja: Płaza/Chrzanów
Kontakt:

Post autor: Kapibara » wt paź 04, 2005 18:11

Buli1984 pisze:brak konsoli środkowej
dramat!!!!!!!!!!



Awatar użytkownika
Buli1984
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 117
Rejestracja: sob sty 08, 2005 00:47
Lokalizacja: Zabrze
Kontakt:

Post autor: Buli1984 » wt paź 04, 2005 18:34

Nie jest tak Ÿle :) Myœlałem nad kupnem, ale stwierdziłem, że będzie mało miejsca na nogi, a jestem doœć wysoki(190cm). :) Najważniejsze, że œrodek mam z wersji Edition One(boczki), gałka i obudowa skrzyni z automatu z GTi, deska z Gti. Foteli nie zmieniam bo sš ok.



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 292 gości