do kupienia 100% oryginalne MKII gti 16v od 1wl z niemiec !!

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

janusz przybylski

Post autor: janusz przybylski » sob wrz 17, 2005 13:16

co do predkosci maxymalnych osiaganych przez samochody , trzeba podchodzić ostrożnie .Mój kuzyn zawsze sie chwalił jak to jego 60 KM Astra osiąga zawrotne prędkosci . Jak mówił 180 km/h na zawołanie .Do czasu jak żesmy razem wybrali w Sudety i na autostradzie między Opolem a Wrocławiem kilkakrotnie musiałem moim leciwym Golfikiem czekać az kuzyn doczłapie się do mnie .Poza autostradą , po kazdym skrzyzowaniu znikał mi z widoku w tylnym lusterku .A jak dojechalismy do celu zapytałem czy miał jakies problemy po drodze .Odpowiedział ze własnie wtedy chciał jechać bezpiecznie choć drogi były puściutkie. WIEC MOJA RADA Najpierw sprawdz czy hula te 240 a później decyduj. Ludzie maja duuuuuuzo fantazji i lubia bujac w obłokach. A tak na marginesie max. predkość moim MK II wynosi 175 km/h i tak jest prawda.



Awatar użytkownika
Kapibara
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 960
Rejestracja: śr sty 19, 2005 22:18
Lokalizacja: Płaza/Chrzanów
Kontakt:

Post autor: Kapibara » sob wrz 17, 2005 15:07

janusz przybylski pisze:co do predkosci maxymalnych osiaganych przez samochody , trzeba podchodzić ostrożnie .Mój kuzyn zawsze sie chwalił jak to jego 60 KM Astra osiąga zawrotne prędkosci . Jak mówił 180 km/h na zawołanie .Do czasu jak żesmy razem wybrali w Sudety i na autostradzie między Opolem a Wrocławiem kilkakrotnie musiałem moim leciwym Golfikiem czekać az kuzyn doczłapie się do mnie .Poza autostradą , po kazdym skrzyzowaniu znikał mi z widoku w tylnym lusterku .A jak dojechalismy do celu zapytałem czy miał jakies problemy po drodze .Odpowiedział ze własnie wtedy chciał jechać bezpiecznie choć drogi były puściutkie. WIEC MOJA RADA Najpierw sprawdz czy hula te 240 a później decyduj. Ludzie maja duuuuuuzo fantazji i lubia bujac w obłokach. A tak na marginesie max. predkość moim MK II wynosi 175 km/h i tak jest prawda.
dobrze wiedziec ze ten silnik objezdza jakies auta:-).

dla mnei to najwazniejsze jest przyspieszenie. po co mi auto ktore i 300 pojedzie jak osiagnei ta predkosc w pol godziny:P, wole takie ktore 150 w 20 sekund



Awatar użytkownika
maniukrk
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 88
Rejestracja: wt wrz 13, 2005 15:28
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: maniukrk » pt gru 30, 2005 13:29

juz wiem dlaczego tyle jechal !!! zalozona byla skrzynia od golfa 8v z duzo dluzszym przelozeniem na 5tce, roznicas okolo 400obrotow, moze dlatego ? :))



Gitner
VW Baron
VW Baron
Posty: 3209
Rejestracja: śr lis 03, 2004 21:07
Lokalizacja: Z tłumu
Auto: Szukam... i NC700X

Post autor: Gitner » pt gru 30, 2005 13:34

maniukrk pisze:juz wiem dlaczego tyle jechal !!! zalozona byla skrzynia od golfa 8v z duzo dluzszym przelozeniem na 5tce, roznicas okolo 400obrotow, moze dlatego ? :))
Juz kupiles go? Zrob fotki..

Pozdro
Gitner


2004 - 2010 był MK3 Variant . . . od 2010 jest Variant służbowy . . .
Wykres 1Z seria + R
FAQ - Tempomat za grosze !!!

Awatar użytkownika
sas_gti
Mistrz KieroVWnicy
Mistrz KieroVWnicy
Posty: 5063
Rejestracja: sob lip 16, 2005 01:24
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: sas_gti » pt gru 30, 2005 20:11

maniukrk pisze:juz wiem dlaczego tyle jechal !!! zalozona byla skrzynia od golfa 8v z duzo dluzszym przelozeniem na 5tce, roznicas okolo 400obrotow, moze dlatego ? :))
na tej skrzyni poleci jeszcze mniej,
Mam poważne wątpliwości czy to był oryginalny super stan skorko mówisz ze skrzynia byla od 8v......skrzynie sie raczej nie wysypują przed 200 tys kilosów...noa le nie wiem.....kupiles go??



djset

Post autor: djset » pt gru 30, 2005 20:32

no ciekawy post...
kupiles go? i jaki faktycznie ma przebieg ten oryginalny ze skrzynią od 8V? :)



Awatar użytkownika
Cinek
_
_
Posty: 1738
Rejestracja: ndz lis 28, 2004 14:52
Lokalizacja: Bytom
Kontakt:

Post autor: Cinek » pt gru 30, 2005 21:15

jaki ciąg dalszy tej historii ??


viewtopic.php?f=86&t=432970 końca nie ma nigdy...

djset

Post autor: djset » pt gru 30, 2005 22:56

no wlasnie? :)



Awatar użytkownika
B_O_N_K
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 659
Rejestracja: pn lis 29, 2004 16:17
Lokalizacja: Bargłów Kościelny
Kontakt:

Post autor: B_O_N_K » pt gru 30, 2005 23:04

Hmmm... a przeliczał ktoś jakie musiałby mieć ten silnik obroty przy 240km/h? :hmm: Czy aby dawno nie powinien zamknąć obrotomierza, nie wspominając już o odcienciu zapłonu? :grin:

PozdróVWka ;)


[url]http://www.vwzone.pl/forum/viewtopic.php?t=12306&start=0[/url] mk2 GTI...
[url]http://vwzone.pl/forum/viewtopic.php?t=19296&start=0[/url] Corrado G60...
[img]http://www.rzeszow.mm.pl/~dbbest/avatarki/logo_bonk.jpg[/img]

djset

Post autor: djset » pt gru 30, 2005 23:54

no wlasnie... i jeszcze teraz jak ma skrzynie od 8V to juz by sie przekrecic musial! a moze ma gaz bez odciecia i mozna krecic ile sie chce tak jak koles mial BMW E30 i krecil do poczatku wskazan... ekonomizera! tego co jest na dole obrotomierza! silnik mial wtedy z 9,5 tys obrotow i tak fajnie cykal :D:D:D:D:D:D:D:D:D



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 432 gości