silnik odpala za 3 razem i szarpie

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

krzysztof7683
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 6
Rejestracja: ndz gru 14, 2008 11:18
Lokalizacja: Otwock

Post autor: krzysztof7683 » ndz gru 14, 2008 22:21

Jutro jede do mechanika więc jak będe wiedział co mojemu autku dolegało to napisze

[ Dodano: 15 Gru 2008 21:07 ]
Hicior niemieckiej motoryzacji dokonał samo naprawy.Jak gdyby nigdy nic odpalił za pierwszym razem.Mechanik oznajmił żę to najprawdopodobnie cewka z modułem dostała wilgoci.kupiłem spray chroniący przed wilgocią spryskałem wszystkie możliwe przewody oraz cewkę i narazie działa mam nadzieje że bedzie tak działał długo.Niech iskra będzie z wami!!!1



lawa.wwo
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 73
Rejestracja: czw lis 13, 2008 21:45
Lokalizacja: Wejherowo

Post autor: lawa.wwo » wt gru 16, 2008 00:00

Witam. Mam w polo identyczny problem. Jak nic sie nie zmieni i dalej bedzie ok to napisz:)



Awatar użytkownika
falla_x
Forum Master
Forum Master
Posty: 1074
Rejestracja: czw wrz 23, 2004 11:03
Lokalizacja: ŁoWiCz
Kontakt:

Post autor: falla_x » wt gru 16, 2008 08:32

krzysztof7683, daj znac za pare dni czy wszsytko jest ok ,mnie znajomek w sklepie motoryzacyjnym tez doradzil ten spray zobaczymy dzis go kupie, zawsze to taniej niz kupowac cewke

krzysztof7683, powiedz jakiego spraya uzyles jaas nazwe podaj albo poszukaj czegos takiego na allegro i daj linka , bo u nie w sklepi jest taki w zielonej puszcze za 13zl


Passat B5 FL AVF - viewtopic.php?f=91&t=335306
Obrazek

krzysztof7683
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 6
Rejestracja: ndz gru 14, 2008 11:18
Lokalizacja: Otwock

Post autor: krzysztof7683 » śr gru 17, 2008 21:12

to jest sprej firmy Carplan i zwie się''Ignition sealer"z tyłu spraja napisali że to ,powłoka chroniąca przed przebiciami elektrycznymi.Koszt 10pln



Awatar użytkownika
falla_x
Forum Master
Forum Master
Posty: 1074
Rejestracja: czw wrz 23, 2004 11:03
Lokalizacja: ŁoWiCz
Kontakt:

Post autor: falla_x » śr gru 17, 2008 21:31

krzysztof7683, a jak u ciebie dalej jest wszystko ok dobrze zapala ?


Passat B5 FL AVF - viewtopic.php?f=91&t=335306
Obrazek

krzysztof7683
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 6
Rejestracja: ndz gru 14, 2008 11:18
Lokalizacja: Otwock

Post autor: krzysztof7683 » śr gru 17, 2008 22:48

Na razie odpala za pierwszym razem i mam nadzieje że dalej będzie tak odpalał



Awatar użytkownika
falla_x
Forum Master
Forum Master
Posty: 1074
Rejestracja: czw wrz 23, 2004 11:03
Lokalizacja: ŁoWiCz
Kontakt:

Post autor: falla_x » ndz sty 04, 2009 13:48

Hicior niemieckiej motoryzacji dokonał samo naprawy.Jak gdyby nigdy nic odpalił za pierwszym razem.Mechanik oznajmił żę to najprawdopodobnie cewka z modułem dostała wilgoci.kupiłem spray chroniący przed wilgocią spryskałem wszystkie możliwe przewody oraz cewkę i narazie działa mam nadzieje że bedzie tak działał długo.Niech iskra będzie z wami!!!1
potwierdzam wypsikalem takim preparatem co zostawia warste ochronna firmy carplan kopolke przewody cewke bardzo dokladnei kabel wszsytkei , oraz wewnatrz wtyczek innym preparatem poprawiajacym kontakt elektryczny, bo sa 2 i nie pomylic tylko sa takei co poprawiaja przewodnosc i takie kakie ktore izoluja , auto stalo rpzes swieta tydzien czasu wczoraj odpalilem za pierwszysm razem nic sie nie dzialo auto ladnie chodzi jak kiedys mam nadzieje ze nie jest to krutkotrfaly efekt i bedzie juz ok, bo tak prawdemowiac nei wiem ktora czesc mola sprawiac problemy czy ceweka czy moze kable badz kopolka , w karzdym razie podzialalo i narazie jest dobrze mam nadzieje ze i u w as to poskutkuje , koszt nie duzy bo 13 zl a ile radochy :) , a dodam ze zauwarzylem ze kabel masowy przy cewce mial dobra stycznosc ale przy silniku byl przywierdzony do plytki pokrytej lakierem wiec moze tam nie bylo masy ? no ale teraz to sobie moge gdybac


Passat B5 FL AVF - viewtopic.php?f=91&t=335306
Obrazek

Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 292 gości