Centralny zamek (oryginalny pneumatyczny)

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

maciek434
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 1
Rejestracja: sob lut 07, 2009 20:03
Lokalizacja: Łańcut

Post autor: maciek434 » sob lut 14, 2009 18:38

Panowie zrobiłem tak że wywaliłem stycznik z drzwi kierowcy i założyłem zwykły siłownik pneumatyczny i doprowadziłem do niego wężyk. sterowanie podpiąłem pod dwa kabelki co idę do pompki. Niestety nie jest wszystko tak jak chciałem ponieważ sterownik jakby nie pamięta w jakim stanie są drzwi zamknięte czy otwarte i żeby otworzyć to muszę najpierw kliknąć zamykanie a następnie otwieranie i wtedy dopiero otworzy to samo jest jak jest otwarty i chce zamknąć . A żeby było ciekawiej to jak zamykam i odrazu otwieram to jest ok po jakiejś minucie jak nic nie ruszam to nic nie pamięta. Proszę pomóżcie może musi być w drzwiach siłownik master a nie zwykły...



Awatar użytkownika
dawid018
Mistrz KieroVWnicy
Mistrz KieroVWnicy
Posty: 4630
Rejestracja: pn sty 09, 2006 23:41
Lokalizacja: Gostyń/Rębowo
Kontakt:

Post autor: dawid018 » pn maja 04, 2009 17:35

Panowie zrobiłem tak że wywaliłem stycznik z drzwi kierowcy i założyłem zwykły siłownik pneumatyczny i doprowadziłem do niego wężyk. sterowanie podpiąłem pod dwa kabelki co idę do pompki. Niestety nie jest wszystko tak jak chciałem ponieważ sterownik jakby nie pamięta w jakim stanie są drzwi zamknięte czy otwarte i żeby otworzyć to muszę najpierw kliknąć zamykanie a następnie otwieranie i wtedy dopiero otworzy to samo jest jak jest otwarty i chce zamknąć . A żeby było ciekawiej to jak zamykam i odrazu otwieram to jest ok po jakiejś minucie jak nic nie ruszam to nic nie pamięta. Proszę pomóżcie może musi być w drzwiach siłownik master a nie zwykły...
mam identyczny problem u mnie.niby wszystko ok ale nie da się go zamknąć i otworzyć po jakimś czasie jednym przyciskiem tylko trzeba kilka razy


obecne mkII by dawid018
http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?p=3081850#3081850

BYŁE MK2 by dawid018-wszystkie foto na I str.
http://www.forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=63413

kluczyk17
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 20
Rejestracja: pn lut 15, 2010 15:18
Lokalizacja: Zalipie/Tarnów

Post autor: kluczyk17 » pn lut 15, 2010 15:27

odświeżę temat bo mam parę pytań ;)

w golfie mk2 są siłowniki pneumatyczne i jeżeli bym zastosował sam siłownik elektryczny (master) z tego zestawu http://allegro.pl/item921430788_zamek_c ... ilota.html to będzie to wszystko hulać ??

myślałem żeby zamontować ten siłownik, podpiąć się pod cięgno oryginalne które by sterowało oryginalną instalacją centralnego zamka (czyli reszta drzwi) dobrze rozumuję ??
Ostatnio zmieniony pn lut 15, 2010 15:28 przez kluczyk17, łącznie zmieniany 1 raz.



Awatar użytkownika
Paweł Marek
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 26259
Rejestracja: czw lis 18, 2004 22:29
Lokalizacja: Biertowice, Małopolska

Post autor: Paweł Marek » pn lut 15, 2010 15:41

tak, sterownik uruchomi master ten z kolei uruchomi zamek drzwi kierowcy i stycznik do centrala, wszystko zadziała.


Kto o coś spytał i uzyskał poradę niech czuje się zobowiązany napisać o rezultatach -pomogło, nie pomogło, jakie było właściwe rozwiązanie problemu.

Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 260 gości