Wilgoć pod siedzeniem/dywanikiem kierowcy

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

hudy21
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 176
Rejestracja: ndz cze 03, 2007 21:22
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Kontakt:

Post autor: hudy21 » śr maja 21, 2008 20:09

Seru79 pisze:Po pierwsze chciałem przyznać rację koledze, który napisał żeby nie uszczelniać drzwi silikonem.

Uszczelniłem silikonem i cieszyłem się suchym autem przez trzy tygodnie.
Mam zmodernizowane CarAudio i chyba za głośno słuchałem muzyki bo mi ten silikon wydmuchało.

Kumpel doradził mi żebym uszczelnił klejem do szyb samochodowcyh i tu moje pytanie:

Co będzie lepsze do uszczelnienia drzwi z wygłuszonym Car Adio w MK4? Klej do szyb samochodowych czy ta masa poliuretanowa (czy jakoś tak:) ) która była wspominana wyżej
Nie wiem jak się zachowuje klej do szyb czy pozostaje elastyczny. Lecz jak się przyjrzysz w samochodzie to masy poliuretanowej masz w pełno prawie na każdym łączeniu blach i są pomalowane. Nie mogę nic złego powiedzieć na tą masę dla tego ją polecam. Ale wybór należy do ciebie.



bithmore

Post autor: bithmore » wt maja 27, 2008 22:35

Polecam tą masę poliuretanową :) wymieniłem skrzynke (faktycznie w niej była przygnieciona i już nieszczelna ta uszczelka) +trochę masy i póki co mam spokój czekam też na mocny deszcz żeby być pewny w 100% (jak lałem wodą z wiadra to nie ciekło:)). Co najlepsze tam koło tej skrzynki woda zawsze zostawała, nie chciała do końca spływać (źle wyprofilowana ta cała półeczka troche jest u mnie). Zrobiłem dodatkowo małą dziurkę w blasze żeby spływała w dół - takie dodatkowe zabezpieczenie). Powodzenia wszystkim z przeciekami...



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 192 gości