10l benzyny na samo odpalanie w 10 dni

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
guti
Mistrz KieroVWnicy
Mistrz KieroVWnicy
Posty: 7379
Rejestracja: wt wrz 14, 2004 10:35
Lokalizacja: T-Mobile
Kontakt:

Post autor: guti » śr sty 09, 2008 00:36

kkarols16, ten wynalazek z klapka byl juz omawiany na forum , gaziarze cwaniaki tak robia zeby im sie szybciej regulowalo gaz i bezproblemowo, kiedys zapytalem jednego takiego fachmana i powiedzial niechetnie ze to przez to ze auto dostaje za duzo powietrza jak dostaje tylko zimne powietrze ( w przypadku gazu) no i im jest latwiej ustawiac klapke w pozycji ciepłe.
Ja to smieszna blokade wyjałem bo i tak nie mam rury od filtra do kolektora wydechowego i mam ich w głebokim powazaniu. teraz lapie zimne powietrze kiedy chce, lub spod maski kiedy musi :)
co do tego zdjecia gdzie masz zasyfiony wtrysk to tak niestety te typy maja, to jest wina posrednia tego weza od silnika do wtrysku ( weza tzw odmy) tym wezem wyrownywane jest cisnienie spodtłoka z góra, przy okazji zalapie troszke oleju i oparów i zeby spowrotem przepuscic przez wtrysk itd. Sa sposoby zeby uniknac tego syfu.
Wezyk od odmy zaopatrzasz w jakis filtrek i puszczasz pod autko, troszke małoekologicznie , no ale z LPG tez nie jest ekologiczne a ludzie jezdza :D, a jezeli chcesz zostawic tak jak jest, to wymien uszczelke spod osłony wtrysku ( to jest to czarne z dumnym napisem VW :) , przykrecane na 3 srubki na klucz 10 chyba , odkrecasz , tam masz taka uszczelke króra wlasnie przepuszcza olej na te wtyczki itd :)


Zycie jest za krótkie , zeby jezdzic DIESLEM!!
Obrazek

21mariusz03
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 286
Rejestracja: ndz lis 11, 2007 14:31
Lokalizacja: Katowice
Kontakt:

Post autor: 21mariusz03 » śr sty 09, 2008 01:17

filtr stozkowy do gazu ? chyba raczej niezbyt:)


VW power :)

Awatar użytkownika
guti
Mistrz KieroVWnicy
Mistrz KieroVWnicy
Posty: 7379
Rejestracja: wt wrz 14, 2004 10:35
Lokalizacja: T-Mobile
Kontakt:

Post autor: guti » śr sty 09, 2008 01:20

21mariusz03 pisze:filtr stozkowy do gazu ? chyba raczej niezbyt:)
jeden do ABSa załozyl , ziomek z okolicy, jakos mu to jezdzi , mowi ze czy jezdzi spokojnie czy pociska, to i tak pali tyle samo 11 litrow. ja zapodalem kiedys do swojego RP , dzwiek przewyjebiaszczy , ale za duzo powietrza dostawał . Na lpg to nie chcialo jezdzic, a na PB to troszke mułowato chodził. Wiec na dwoje babka wrozyła :)


Zycie jest za krótkie , zeby jezdzic DIESLEM!!
Obrazek

Awatar użytkownika
kkarols16
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 168
Rejestracja: ndz cze 03, 2007 14:20
Lokalizacja: Lubelskie

Post autor: kkarols16 » śr sty 09, 2008 23:27

Witam,
dolot powietrza ustawiłem tak jak powinno być tzn jak w oryginale,
ten ''wyłącznik pompy'' z allegro juz zamówiłem.
Stożka nie zakładam.
Chyba zamówie interfejs do gazu to sie pobawie temi ustawieniami bo juz mnie nie stać na gazowników :( tylko niewiem czy na com czy na usb kupic



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 376 gości