Gdzie szukać wtyku do kompa

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
gtluczek
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 16
Rejestracja: pn lut 28, 2005 12:37
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

Post autor: gtluczek » pn gru 05, 2005 15:36

TAK - moja instalacja LPG to BRC Just - ale chcialbym najpierw dojsc dlaczego nie moge czytac kodow !!!


GiT

golfir
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 735
Rejestracja: czw maja 26, 2005 16:54
Lokalizacja: Kluki

Post autor: golfir » pn gru 05, 2005 15:51

musialbys zalatewic schemat do tego rp-ka a i mi by sie przydal i przedwonil bys sobie kable z komputera i ze zlaczem diag i wiedzialbys czy w ogole wpiete sa do sterownika.pozdro



Awatar użytkownika
daaroo
Forum Master
Forum Master
Posty: 1784
Rejestracja: ndz paź 24, 2004 01:33
Lokalizacja: Skarzysko/Krakow
Kontakt:

Post autor: daaroo » wt gru 06, 2005 03:25

gtluczek pisze:Ja nadal mam problem z czytaniem kodów błyskowych. Podłączam sie koło cewki do żółtej kostki z biało-czerwonym kabelkiem. Zrobilem sobie juz drugi tester wg. schematu jakiegos węgra z dodatkową diodą 1N4148 ale nadal podlączając do minusa swieci mi dioda ciągłym światłem .... i co to moze znaczyc moze ktoś pomoże - pali jak smok ok 16-18 l gazu Sad

juz pisalem gdzies na forum bo mialem ten sam problem, robilem tester wedlug dwoch schematow, jeden chyba z forum a drugi z neta i za kazdym razem dioda mi sie swiecila. Wziolem zwykly srubokret do sprawdzania napiecia w kontakcie do tego kawalek kabelka i zaczelo migac.



Awatar użytkownika
peterson
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 270
Rejestracja: czw lut 24, 2005 14:11
Lokalizacja: Konin
Kontakt:

Post autor: peterson » sob mar 31, 2007 16:24

Panowie mam pytanie A czy przy mkII 1.3 NZ mozna sprawdzic usterke za pomoca kodów migowych? Gasni mi jak jest zimny i jak chwile nie przytrzymam obrotów po odpaleniu to gasnie Pozniej jest OK No i mechanik mowi ze bedzie u niego elektryk to by mi VAGiem sprawdzil alko kodami błyskowymi Ale wydaje mi sie ze u mnie sie nie da Co wy na to??


Piotrek

Awatar użytkownika
daaroo
Forum Master
Forum Master
Posty: 1784
Rejestracja: ndz paź 24, 2004 01:33
Lokalizacja: Skarzysko/Krakow
Kontakt:

Post autor: daaroo » sob mar 31, 2007 18:29

w 1.3 ani vagiem ani kodami nic nie zdiala. Pozostaje sprawdzenie wszystkiego z osobna.



Awatar użytkownika
MK2_waw
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 52
Rejestracja: wt mar 13, 2007 23:33
Lokalizacja: waw
Kontakt:

Post autor: MK2_waw » sob mar 31, 2007 18:52

ja mam rp z '89 i nie mam niiiigdzie wtyku pod kompa ..za to przy cewce jest kabelek do kodów błyskowych.
jak ktoś ma RP z '89 i ma wtyk pod kompa to niech się odezwie ..bo by się cholera przydał ;D

pozdroo.



Awatar użytkownika
daaroo
Forum Master
Forum Master
Posty: 1784
Rejestracja: ndz paź 24, 2004 01:33
Lokalizacja: Skarzysko/Krakow
Kontakt:

Post autor: daaroo » sob mar 31, 2007 22:35

MK2_waw pisze:a mam rp z '89 i nie mam niiiigdzie wtyku pod kompa ..za to przy cewce jest kabelek do kodów błyskowych.
jak ktoś ma RP z '89 i ma wtyk pod kompa to niech się odezwie ..bo by się cholera przydał ;D

pozdroo.
ja mam



Awatar użytkownika
peterson
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 270
Rejestracja: czw lut 24, 2005 14:11
Lokalizacja: Konin
Kontakt:

Post autor: peterson » ndz kwie 01, 2007 01:00

w 1.3 jeszcze podobno mozna cos miedzy gniazdo kompa a wtyczke podlaczyc i wtedy sprawdzic sygnaly dochodzace do kompa Ile takie cos moze kosztowac?? Znaczy sie diagnoza ile moze kosztowac?


Piotrek

Awatar użytkownika
daaroo
Forum Master
Forum Master
Posty: 1784
Rejestracja: ndz paź 24, 2004 01:33
Lokalizacja: Skarzysko/Krakow
Kontakt:

Post autor: daaroo » ndz kwie 01, 2007 01:13

peterson pisze:w 1.3 jeszcze podobno mozna cos miedzy gniazdo kompa a wtyczke podlaczyc i wtedy sprawdzic sygnaly dochodzace do kompa Ile takie cos moze kosztowac?? Znaczy sie diagnoza ile moze kosztowac?
slyszalem co o tym, ponoc w serwisach boscha maja taki sprzet.



Awatar użytkownika
Paweł Marek
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 26259
Rejestracja: czw lis 18, 2004 22:29
Lokalizacja: Biertowice, Małopolska

Post autor: Paweł Marek » ndz kwie 01, 2007 12:32

MK2_waw pisze:bo by się cholera przydał ;D
ale co ci z tego, do sierpnia 89 masz tylko złącze do kodów, po sierpniu jest złącze 2 pinowe. Całkowicie inny komputer.


Kto o coś spytał i uzyskał poradę niech czuje się zobowiązany napisać o rezultatach -pomogło, nie pomogło, jakie było właściwe rozwiązanie problemu.

Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 108 gości