Stuki przy skręcaniu

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
maeko
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 92
Rejestracja: sob mar 31, 2007 20:55
Lokalizacja: Sokółka
Kontakt:

Post autor: maeko » czw kwie 19, 2007 12:42

Jutro pewnie sie wezme za to. Dzięki


...wiesz jakie to uczucie kiedy umiera w tobie pasja?

[img]http://maeko.idealan.pl/podpis22.png[/img]

fredy1
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 33
Rejestracja: ndz lut 11, 2007 10:16
Lokalizacja: Wielkopolskie

Post autor: fredy1 » czw kwie 19, 2007 20:23

wiem ze to jest to na 100% zreszta GENE napisal to samo a wiem z doswiadczenia tyleze ja mialem do wymiany obie bo jak skrecalem to i mi stukalo a jak jechalem na prostej drodze 3majac rowna predkosc powiedzmy:) 50km/h to czulem jak mnie wozi po drodze jakbym mial ze 2 promile we krwi:D a przy zmianie biegow i gwaltownym dodaniu gazu auto latalo po drodze jak statek na morzu ja kółkiem w lewo ono w prawo ja w prawo ono w lewo heheeh zrob i bedziesz mial spokoj szczerze polecam sprawdzic dobrze i wymienic obie odrazu:) bedzie swiety spokoj bo koszt tych tulejek to groszowe sprawy pozdrawiam



jeanks5t
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 209
Rejestracja: pt lut 09, 2007 03:39
Lokalizacja: Tomaszów Maz.

Post autor: jeanks5t » czw kwie 19, 2007 22:57

GENE pisze:maeko da się je wymienić samemu, tylko trzeba mieć jakąś małą praskę do wciśnięcia nowych tulejek gumowo metalowych. Za drobne można to zrobić w każdym warsztacie w którym jest praska. Tu masz mały opis jak się uszkodzi przednia tulejka:
Do wymiany tych tulejek jak i tych drugich z tyłu wachacza nie jest wcale potrzebna prasa wystarczy imadło i kawałki rurkek o podobnych średnicach do tulejek. Ja tak robilem i poszlo bez problemu.



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 78 gości