Problem z obrotami cd.:(

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
T.O.B.I.
Forum Master
Forum Master
Posty: 1935
Rejestracja: sob cze 24, 2006 11:15
Lokalizacja: Police
Kontakt:

Post autor: T.O.B.I. » pn mar 26, 2007 14:52

jak dlugo dodaje gazu i czy potem sie zmniejszaja do biegu jalowego?


Pozdrawiam T.O.B.I.

[url=http://www.fotosik.pl][img]http://images34.fotosik.pl/84/0c1e57131f62f7d5.jpg[/img][/url]

niunioit
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 103
Rejestracja: śr lip 19, 2006 21:57
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Post autor: niunioit » pn mar 26, 2007 15:04

wymienilem czujnik przepustnicy bo mi tak vag pokazal.ale widze ze nie przunioslo to efektu:/. :blush:



kluuzi
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 67
Rejestracja: śr wrz 20, 2006 06:35
Lokalizacja: WARSZAWA

Post autor: kluuzi » pn mar 26, 2007 15:19

a ja mam tego typu problem ze golf po puszczeniu sprzegla - by bez gazu ruszyl, wydaje sie jakby niemial sily i gasnie, poza tym w czasie jazdy tez nie utrzymuje obrotow na innych biegach, tzn jade 30km/h na 2. puszczam gaz, wytraca predkosc do zgasniecia (na prostej drodze) :< ,wymienilem juz praktycznie wszystko: filtry (gaz,benzyna,olej) czujniki (procz halla i spalania stukowego), sonde lambda, podstawke monowtrysku, cewke, przewody, palec z kopulka,ustawiony zaplon, byl tez w aso, i powiedzieli ze to przez sonde/po wymianie to samo.
Mialem tez problem z pompa paliwa, zaciela sie raz, naprawilem ja i juz dziala nonstop, i auto ma przyspieszenie rowniez na gazie, ale przy wdepnieciu 3/4pedala gazu slychac takie stuki z komory (dzieje sie to w czasie jazdy jedynie i niewiem czego to jest przyczyna) - pomozcie :bajer:
a i szybe przednia bede wymieinal, bo pekla :blush:


a po rozgrzaniu tez wytraca obroty, i raz gasnie raz ratuje sie, i wraca znowu do walki o obroty, jest slyszalne takze z wydechu (pyrk-pyrk-pyrk-dlawniecie(i tutaj czasami jak 2-3razy dlawnie sie gasnie :( -pyrk....(...)



niunioit
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 103
Rejestracja: śr lip 19, 2006 21:57
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Post autor: niunioit » pn mar 26, 2007 15:30

mi tez tak pyr pyr pyr i plum i znow:).tak nie pracuje rowno:(.ja chyba dam sobie spokoj.bede jezdzil jak jest bo majatek wydam na wymiane czesci:) :blush:



kluuzi
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 67
Rejestracja: śr wrz 20, 2006 06:35
Lokalizacja: WARSZAWA

Post autor: kluuzi » pn mar 26, 2007 18:22

moze jakies przewody laczace costam z servem hamulcowym, ale to jeszcze elektromechanik mi powie, zostawilem mu golfa, dobrze ze pracuje w UK, i troszke kaski jest na ta impreze....
jak dojdzie ten mechanior do 'czesci' ktora tyle problemow czyni to Was poimformuje.
cos wiecej w srode bede wiedzial :bajer:



Awatar użytkownika
SAMO
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 480
Rejestracja: pt lis 18, 2005 14:48
Lokalizacja: BIAŁYSTOK
Kontakt:

Post autor: SAMO » pn mar 26, 2007 20:45

gawraf, możesz miec objawy padającego modułu zapłonowego u mnie to samo się działo aż padł mi moduł po wymianie jest ok


http://inos.int.pl/zanim-napiszesz/
PAY ATTENTION WHEN YOU'RE DRIVE!!
http://www.youtube.com/watch?v=dMXkinfyV8k

kluuzi
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 67
Rejestracja: śr wrz 20, 2006 06:35
Lokalizacja: WARSZAWA

Post autor: kluuzi » pn mar 26, 2007 23:10

mozliwe, a gdzie modul zaplonowy znajde??? czy to jest ten przy cewce (cewka jest nowa zaplacilem 260zl za nia -bosha) wiec sam juz niewiem, tyle jest juz zrobione, a nadal cos nie tak.... w srode sie okaze :bajer:



niunioit
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 103
Rejestracja: śr lip 19, 2006 21:57
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Post autor: niunioit » ndz kwie 01, 2007 12:34

Siemka!
Juz moj golfika dziala jak nowy:)
Problem byl w starym palcu i kopulce.Autko nie chcialo zapalac od razu przez to.i obroty nie wariuja:) :bigok:



kluuzi
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 67
Rejestracja: śr wrz 20, 2006 06:35
Lokalizacja: WARSZAWA

Post autor: kluuzi » śr kwie 04, 2007 23:00

witam, juz wszystko jasne co bylo nie tak.
wymienilem do tego monowtrysk, i tak musialem, bo byl rozleczony- przezemnie... :)
i poprosilem mechanika zeby wymienil pasek rozrzadu, i co sie okazalo - rozrzad byl o jeden zabek nie tak jak powinien, po ustawieniu fabrycznym wszystko wrocilo do normy :)))
juz obroty 3maja sie jak powinny, wiec rada dla tych z problemami z obrotami, a wymienili juz prawie wszystko, zeby ustawili, lub wymienili rozrzad u siebie, wiadomo to troszeczke kosztuje, ale co 60-80tys km trzeba dla wlasnego bezpieczenstwa, i dalszej spokojnej jazdy!

Sprawdzajcie paski rozrzadu, to jednak pomaga!!

pozdro dla wszystkich co sie uporali :)) :bigok:



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 507 gości