Naprawiać czy nie?! Golf unfall...

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

zone_wlkp
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 9
Rejestracja: sob mar 17, 2007 23:07
Lokalizacja: Poznań

Post autor: zone_wlkp » ndz mar 18, 2007 19:14

greg pisze:
zone_wlkp pisze:tak jak jest teraz?
tak

[ Dodano: Nie Mar 18, 2007 2:00 pm ]
no licz 3tys auto + 2tys częsci +lakier + rejestracja = zamykasz się około 8tys zł..
A znajdą się ludzie ktozy bedą wstanie wyłożyc za tego golfa 8 tys zł ?? ludzie wogóle kupują tuningowane auta(nie mowie o WT)??



greg

Post autor: greg » ndz mar 18, 2007 20:55

zone_wlkp, jeśli liczysz na to ze szybciej sprzedasz auto zrobione za 8tys. to wg mnie się mylisz - za 3tys spoko powinienes znaleźć chętnego, chyba ze chcesz sobie auto zrobić i za jakis dłuzszy czas przedać ale wtedy podejrzewam byś nie pytał ile dostaniesz za zrobion auto. Kwestia jak będzie zrobione - jak ładnie to powinieneś znaleźć a jak przeciętnie to mozesz się długo bujać - ja np. nie kupiłbym go tylko z jednego wzgledu - te żółte wstawki w środku mnie dobijają, ale - zawsze mozna to zmienić, zreszta kwestia gudtu jeden lubi to a drugi co innego.
Więc tak - jak masz kupca - dajmy na to za 3-3,5 to sprzedaj jesli nei masz zamiaru go mieć długo - bo silnik 1,6 to w golfie 3 taki sobie.. wolałbym 1,8 ABS niż 1,6 (choćby nawet tam był 16V z golfa 4)



zone_wlkp
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 9
Rejestracja: sob mar 17, 2007 23:07
Lokalizacja: Poznań

Post autor: zone_wlkp » ndz mar 18, 2007 21:37

greg pisze:zone_wlkp, jeśli liczysz na to ze szybciej sprzedasz auto zrobione za 8tys. to wg mnie się mylisz - za 3tys spoko powinienes znaleźć chętnego, chyba ze chcesz sobie auto zrobić i za jakis dłuzszy czas przedać ale wtedy podejrzewam byś nie pytał ile dostaniesz za zrobion auto. Kwestia jak będzie zrobione - jak ładnie to powinieneś znaleźć a jak przeciętnie to mozesz się długo bujać - ja np. nie kupiłbym go tylko z jednego wzgledu - te żółte wstawki w środku mnie dobijają, ale - zawsze mozna to zmienić, zreszta kwestia gudtu jeden lubi to a drugi co innego.
Więc tak - jak masz kupca - dajmy na to za 3-3,5 to sprzedaj jesli nei masz zamiaru go mieć długo - bo silnik 1,6 to w golfie 3 taki sobie.. wolałbym 1,8 ABS niż 1,6 (choćby nawet tam był 16V z golfa 4)
po pierwsze bardzo dziękuje za pomoc! A może lepiej by było sprzedać na części, zawiecha koni, tylne lampy,szyber elekt,wspomaganie,cala instalacja audio,kanapy,schowek,pasy szelkowe, no i oczywiscie silnik i skrzynia... Ludzie interesują się np silnikami 1.6 schodzi to? mam wielki problem bo z jednej strony chce robic te auto dla siebie a z drugiej mysle o A3, G4, B5 w TDI .... pozdro



greg

Post autor: greg » pn mar 19, 2007 19:21

no to licz w częsciach
zawiecha - ile dostaniesz? 500?
lampy 150?
szyby 500
wspoma 350-400
instalacja audio?? nie wiem
kanapy (ja miałem problem za 100zł sprzedać)
silnik z wiązką i skrzynią - no tu można podumać - jakbys dobrego żywca trafił to wraz z kompem 1500
pasy szelkowe - tego to ja nie wiem ile



Awatar użytkownika
T.O.B.I.
Forum Master
Forum Master
Posty: 1935
Rejestracja: sob cze 24, 2006 11:15
Lokalizacja: Police
Kontakt:

Post autor: T.O.B.I. » pt mar 23, 2007 10:10

na skrzynie to ja sie pisze :) jak w dobrym stanie jest?


Pozdrawiam T.O.B.I.

[url=http://www.fotosik.pl][img]http://images34.fotosik.pl/84/0c1e57131f62f7d5.jpg[/img][/url]

Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 165 gości