Wosk!! Krótkie pytanie!

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
marrcin
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 414
Rejestracja: wt cze 27, 2006 16:55
Lokalizacja: SosnoVWiec
Kontakt:

Post autor: marrcin » sob mar 17, 2007 14:13

lordmatej pisze:Czy ma ktoś takie zboczenie jak ja że brzydzi się brudnego samochodu?Woskuje ktoś co tydzień??
Ja tak mam , ale mam wosk firmy TENZI http://moto.allegro.pl/item174008235_te ... wania.html który sie rozcieńcza z wodą i spryskuje samochód, później spłukuje. Myśle ze to bezpieczniejszy wosk do stosowania co tydzień :bigok:



Awatar użytkownika
DaroS
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 405
Rejestracja: sob gru 04, 2004 10:42
Lokalizacja: Wodzislaw
Kontakt:

Post autor: DaroS » sob mar 17, 2007 18:24

Pastami lekko ciernymi mozna wytrzec lakier (tempo, automax, g3), woskiem lub mleczkiem nic zlego sie lakierowi nie zrobi. Prawie zawsze po umyciu i wyschnieciu auta nanosze nanomleczko. Auto ladnei sie swieci, nie trzyma sie lakieru kurz a samo auto wyglada jak nowe. co do maszynowej polerki to zalezy co sie ma na nia zalozone ale tak czy siak trzeba miec troszke umiejetnosci by nie spartolic powierzchni.



Awatar użytkownika
lordmatej
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 296
Rejestracja: pn lut 12, 2007 19:38
Lokalizacja: Sandomierz
Kontakt:

Post autor: lordmatej » ndz mar 18, 2007 16:44

Dodaje zdjęcia tego wosku,mam czarny metalic lakier i wygląda cudnie!! Po przetestowaniu kilku mleczek,wosków,past stwierdzam że to jest to czego szukam-łatwość nakładania,polerowania i super efekt.Polecam!!U mnie w sklepie kosztuje 16złoty!
Nie jestem producentem tego oczywiście i to nie reklama,poprostu mi pasi i tyle!



Obrazek Obrazek Obrazek


...i zesłał pan Golfa na ziemie , by siał zamęt i zniszczenie...

Awatar użytkownika
Jacenty85
Forum Master
Forum Master
Posty: 1019
Rejestracja: wt mar 21, 2006 22:07
Lokalizacja: Włocławek
Kontakt:

Post autor: Jacenty85 » pn mar 19, 2007 00:11

Nie radze uzywac past lekkościernych co tydzień.



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 357 gości