znacie golfa III 1,8 oznaczenie Mi z tyłu?

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

mmarek
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 226
Rejestracja: czw gru 28, 2006 19:29
Lokalizacja: dolny slask

Post autor: mmarek » śr lut 21, 2007 21:00

marek2907 pisze:żeby definitywnie sprawdzić czy nie był bity trzeba zrobic pomiar punktów bazowych podłogi
guti, jeśli lubisz kolegę to odadź mu kupno tego gofra chociażby ze wzgledu na cenę
Też mi sie wydaje że cena zbyt wygórowana



Awatar użytkownika
paww18
Sprzedawca
Sprzedawca
Posty: 682
Rejestracja: wt kwie 25, 2006 22:37
Lokalizacja: Dolny Slask

Post autor: paww18 » śr lut 21, 2007 22:49

witam witam :D jezdze identycznym golfem ;] mam gaz 2 generacji i nie ma z nim wiekszych problemow. Alescie sie przyczepili panowie tej klapy ;)
Juz rozwiazuje te zagadke. Otoz na Meksyk byly klapy prostakatne a na USA - kwadratowe. Podobna sprawa ma sie z licznikiem predkosci - ja mam podstawowy w kilometrh/h a mniejsyzmi jest z milach/h a wersja USA miala odwrotnie, tak jak kolega post wyzej zauwazyl.
Silnik jest na wielopunktowym wtrysku, katalogi roznie podaja jego moc 90 lub 99koni(bosch esi tornic), silniczek ma jedna sonde lambda - 4 kablowa.
Co do samego autka to cena jest lekko za duza, tak mi sie wydaje. JEsli chodzi o poduszki to z tego co zauwazylem meksykance tak maja - klima, 4 ele szyby, lusterka ale poduszek brak - ot ten typ tak ma. Za to kiera jest bardziej fajna niz w wersji ojro :D
Zawieszenie ma takie samo jak wersja europejska, paski, plyny, filtry tez to samo, w srodku ma miejsca takie aby wstawic pojemniki na picie i takie tam ;) Zderzaki ma faktycznie lekko inne (moim zdaniem ladniejesze :D) niz europa. W razie stluczki trudniej je znalesc ;] W razie pytan sluze pomoca ;)

pozdrawiam paww18 :pub:



Awatar użytkownika
guti
Mistrz KieroVWnicy
Mistrz KieroVWnicy
Posty: 7379
Rejestracja: wt wrz 14, 2004 10:35
Lokalizacja: T-Mobile
Kontakt:

Post autor: guti » czw lut 22, 2007 16:45

no to juz po ogledzinach, pierwsza sprawa to to taka ze koles opuscil cene do 10 tys, pojechalismy z kumplem obczaic golfika, stal w garazu , ladny piekny wychuchany, co sie okazalo , drzwi kierowcy odstaja gora tak ze do uszczelki nie dotykaja , lewy błotnik malowany ( zacieki i zle dotarta szpachla ) z tym błotnikiem to podejrzewam ze byl do wymiany ale nie mogli dostac meksykanskiej wersji bez kierunka tylko znalezli z kierunkiem i zaszpachlowali jak widac niedokladnie, tylna szyba elektryczna nie dziala , ani z głownej konsoli ani na przelaczniku w drzwiach z tyłu, felgi podejrzewam ze nie były od tego auta, bo opony byly pozakladane odwrotnie ( kierunkowe opony były i byly zalozone nieprawdidłowo , wiec sadze ze to nie od niego te bbs-ki i ktos na szybko zalozyl)
Prawe drzwi przednie roznia sie od tylnich kolorem, w bagazniku dywaniki poodczepiane, silnik jakos dziwnie przeplatał i kopcił . Jak kumpel powiedizal ze briefu i ksiazki serwisowej juz nie chce widziec to sie wlasciciel zapytal czemu ? A bo auto bite było i malowane dookola, a on ze niemozliwe bo 100% bezwypadkowe, a jak chcielismy zeby wystawil kwitek ze 100% bezwypadku to nie chcial , ach taakie zycie cholera.


Zycie jest za krótkie , zeby jezdzic DIESLEM!!
Obrazek

Awatar użytkownika
marek2907
VWGolf.pl Killer
VWGolf.pl Killer
Posty: 2610
Rejestracja: czw maja 11, 2006 19:21
Lokalizacja: Ostrołęka
Kontakt:

Post autor: marek2907 » czw lut 22, 2007 23:08

koleś niezły
za taką kasę złom wystawić :panna:
mój też był bity w kufer (nie oszukujmy się 12-14 letni samochód mało który nie jest bity)
ja jak kupywałem pojechałem na pomiar punktów bazowych i wyszło dobrze - więc wziąłem go ;) )
ale w moim przypadku niebyło mowy o niedotartej szpachli czy golfie 2colors :


[url=http://www.forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=53320][img]http://i128.photobucket.com/albums/p180/marek2907/forum2.jpg[/img][/url]
:gora: KLIKNIJ :gora:
[size=200][b]wszystko na 1 stronie[/b][/size]

Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 497 gości