Straszne tarcie w prawym przednim kole

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

jeanks5t
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 209
Rejestracja: pt lut 09, 2007 03:39
Lokalizacja: Tomaszów Maz.

Post autor: jeanks5t » śr lut 21, 2007 10:28

Moim zdaniem to na prawie 100 % to jest łożysko koła takie są właśnie objawy. Jeżeli jest to łożysko prawe to będzie je słychać przy skręcaniu w lewo i odwrotnie- wtedy jest największe obciążenie na koło. No i przy hamowaniu też jest duże obciążenie na koła. Jeżeli samochód będzie podniesiony to nie będzie tego słychać. Sprawdź to



Komas
....::::VW GOLF::::....
....::::VW GOLF::::....
Posty: 525
Rejestracja: ndz sty 15, 2006 01:47
Lokalizacja: VWrocław

Post autor: Komas » śr lut 21, 2007 21:56

Dzieki wam wszystkim za chec pomocy. powiem wam ze zaden z was nie trafil w dolegliwosc mojego Goferka. I zadnemu pewnie by to do glowy nie przyszlo co mu sie stalo.
Po poszukiwaniach gdzie to trze sciagalem tarcze, sciagalem klocki i dalej to samo. Dzisiaj poszukalem glebiej. I nawet nie musialem szukac daleko. Usterka sama mi sie pojawila.
URWAŁ MI SIE TŁUMIK DRGAŃ NA OŚCE!!!!
Nie wiem jak to mozliwe ale sie skubaniec urwal i latal po osce ocierajac sie tu i tam :)
Zalaczam zdjecia robiote telefonem w trakcie mojego odkrycia dla potomnych

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Nie chcialo mi sie sciagac tarczy ani odkrecac i rozdzielac przegubu bo do sciagniecia tego to jest nieuniknione w ruch poszla fleksa :) i pozbylem sie dziada ciekawe jak bedzie sie jezdzic bez tego :)


[img]http://images2.fotosik.pl/231/bf2e679f88c976ca.gif[/img]

sylwekzyla
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 219
Rejestracja: śr lis 22, 2006 22:39
Lokalizacja: CMG

Post autor: sylwekzyla » czw mar 01, 2007 19:25

Piszczenie było spowodowane nadmiarem rdzy na rancie tarczy hamulcowej, Zeskrobałem ją , przetarłem papierem ściernym i piszczenie znikło



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 167 gości