Nie gasnie kontrolka airbagow

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
Grzesiekk1982
VWGolf.pl Killer
VWGolf.pl Killer
Posty: 2511
Rejestracja: czw sie 03, 2006 01:14
Lokalizacja: Przemyśl

Post autor: Grzesiekk1982 » pn lut 19, 2007 22:31

mpiano, no mój jest zwykły biały i na stalofelgach ;) Ale również ma klimę ABS, poduszki.Nie ma za to żadnej elektryki, może toi dobrze ;)
Jak chcesz go zobaczyć jest w linku http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=72258 (tam ejst parę fotek podczas offroad'u ;)
Nie wiem czy będziesz chcial się przesiąść na Syncro (bo skończyli na MK3, a po co przesiadać się na starszy), w MK4 jest 4MOTION, też 4x4, ale technika już inna.
Pozdrawiam.



Awatar użytkownika
mpiano
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 17
Rejestracja: sob lut 17, 2007 22:29
Lokalizacja: Wejherowo
Kontakt:

Post autor: mpiano » pn lut 19, 2007 22:41

zgadza się 4 motion ...ciekawe jak to dziala , ale generalnie nie jestem fanem tunningu optycznego samochodu ( zreszta w moim wieku :) jak bede mial kase to conazjwyzej zmienie sobie tarcze na sportowe i klocki i moze amorki jakies polsportowe , mnie draznia jakies tam spojlery nalepki i inne takie tam dziadostwa , mocy silnika to raczej se nie zwieksze :)
a pare konikow by sie przydalo......pytalem o syncro bo zima to se przewaznie czwiczylem jazde poslizgami , kiedys mialem tylno naped woz .... ogolnie bardzo lubie zima jezdzic
a jak mialem przedni naped to ziomowki mialem na przod tylko i normalnie zem jezdzil se po zakretach bokami , do czasu az kiedys z gorki na zakrecie mialem poslizg ale niekontrolowany
:) to mnie zniechecilo :)


jazz to potęga :)

Awatar użytkownika
Grzesiekk1982
VWGolf.pl Killer
VWGolf.pl Killer
Posty: 2511
Rejestracja: czw sie 03, 2006 01:14
Lokalizacja: Przemyśl

Post autor: Grzesiekk1982 » pn lut 19, 2007 22:56

mpiano pisze:draznia jakies tam spojlery nalepki i inne takie tam dziadostwa
też nie przepadam :bigok: , fajnie wyglądają tylko w sportowych samochodach.
mpiano pisze:pytalem o syncro bo zima to se przewaznie czwiczylem jazde poslizgami
To raczej bym radził Audi Quattro ;) Warunkiem jazdy bokiem w Syncro jest ciągły poślizg kół- wtedy sprzęgło jest zblokowane i jedziesz bokiem.
Jeździłęm też tylnonapędowcem i sprawia w zimie więcej frajdy niż Syncro (jeśli chodzi o drifting ;) ).
Syncro w zimie cieszy, kiedy wjeżdżasz tam, gdzie inni pieszo dojść nie mogą, albo zostawiasz w tyle spod świateł poczciwym, 90 konnym grzechotnikiem, full team chłopaków w dresach i kaszkietkach w ospoilerowanej beemce 535 (BEZCENNE ;) ).
Syncro nie daje takiej przyjemności jak Audi czy Subaru, to napęd zrobiony z myślą o górskich rejonach Niemiec Austrii i Szwajcarii. W Audi czy Subaru ma dawać max frajdy :bigok:
Nie można jednak dać się ponieść fantazji, bo... hamuje jak zwykłe auto :blush: Myślisz, że nie jest ślisko do momentu jak naciśniesz na hamulec, a ABS bezradnie pstryka... Kilka razy zaliczyłem więc chodnik chcąc wejść gdzieś bokiem, czy przeciwny pas na skrzyżowaniu (na szczęście zawsze się dobze kończylo).
Pozdrawiam.



Awatar użytkownika
mpiano
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 17
Rejestracja: sob lut 17, 2007 22:29
Lokalizacja: Wejherowo
Kontakt:

spoko poduchy sa sprawne :)

Post autor: mpiano » czw mar 01, 2007 22:24

Grzesiekk1982 pisze:
mpiano pisze:draznia jakies tam spojlery nalepki i inne takie tam dziadostwa
też nie przepadam :bigok: , fajnie wyglądają tylko w sportowych samochodach.
mpiano pisze:pytalem o syncro bo zima to se przewaznie czwiczylem jazde poslizgami
To raczej bym radził Audi Quattro ;) Warunkiem jazdy bokiem w Syncro jest ciągły poślizg kół- wtedy sprzęgło jest zblokowane i jedziesz bokiem.
Jeździłęm też tylnonapędowcem i sprawia w zimie więcej frajdy niż Syncro (jeśli chodzi o drifting

spoko

bylem dzisiaj u faceta z komputerem - bo przy okazji ABS nie dzialal - byl jakis blad bocznej poduszki wykasowal i lampka zgasla - az przyjemnie popatrzec jak juz jej nie ma :) a co do ABS to wykasowal jeden blad w tylnym kole a w prawym sie nie dalo skasowac - i ABS nie dzialal - ale przed chwila zrobilem rundkę po miescie i sie okazalo ze nagle zgasla lamka i dziala kurde :)
sam nie wiem co myslec :)


jazz to potęga :)

Awatar użytkownika
adam1985
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 566
Rejestracja: ndz cze 11, 2006 11:22
Lokalizacja: Łowicz (ELC)
Kontakt:

Post autor: adam1985 » wt lip 03, 2007 00:07

Witam. Chlopaki na co patrzec kupujac audi 80 quattro, pisac szybko bo temat wazny do jutra bo pojutrze jade ogladac. A przy okazji, wiecie cos o silniku w audi 2,0 16V?


[img]http://img190.imageshack.us/img190/7876/podpisp.jpg[/img]
[b][i].:B4 Competition:.[/i][/b]

Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 112 gości