gasnący silnik 1.6 SR '00 + odpalanie jak disel:)

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Bober
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 6
Rejestracja: ndz lut 11, 2007 20:12
Lokalizacja: zaborów /WARSZAWA

Post autor: Bober » śr lut 14, 2007 15:38

dzieki wszystkim za pomoc :cool: :cool: olej zostal wymieniony kilka dni temu..... a o prace jak diesel chodzilo mi o to że robi takie "chrlll chrlll " :grin: przy przekręcaniu kluczyka, a gdy już odpali to jest wszystko ok i pracuje normalnie...a tak przy okazji co zrobić żeby zwiększyć moc o jakieś 20 KM, bez żadnych "większych modyfikacji" czy to jes w ogóle mozliwe?



Awatar użytkownika
Gangst3R
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 480
Rejestracja: ndz sie 27, 2006 00:03
Lokalizacja: Dębica
Kontakt:

Post autor: Gangst3R » śr lut 14, 2007 17:53

Bober pisze:dzieki wszystkim za pomoc :cool: :cool: olej zostal wymieniony kilka dni temu..... a o prace jak diesel chodzilo mi o to że robi takie "chrlll chrlll " :grin: przy przekręcaniu kluczyka, a gdy już odpali to jest wszystko ok i pracuje normalnie...a tak przy okazji co zrobić żeby zwiększyć moc o jakieś 20 KM, bez żadnych "większych modyfikacji" czy to jes w ogóle mozliwe?
To w takim razie polecam uwadze rozrusznik a nie sam silnik.



husik
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 83
Rejestracja: sob mar 15, 2008 17:06
Lokalizacja: Leszno

Post autor: husik » pn mar 17, 2008 13:27

pomocy!!! mam silnik 1.6 95r i czasami jak go odpale to mi gaśnie i gdy znowu chce go odpali to jets tak samo, z 3,4 razy tak zrobi a gdy juz odpali to jest dobrze.miałem go na komputerze i wikazało ze czujnik halla poszedł, wymieniłem i jest to samo.

[ Dodano: 17 Mar 2008 12:28 ]
a druga sprawa to czasami w czesie jazdy jak dodaje gazu to mi przerwie.ma ktoś teorie na to?



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 131 gości