Demontaż plastikowego podszybia

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

greg

Post autor: greg » pn lut 12, 2007 23:44

hej przypomniało mi się - miałem kiedys klimę od golfa 3 i tam był czujnik temperatury powietrza Obrazek

[ Dodano: Pon Lut 12, 2007 10:45 pm ]
więc wychodzi na to ze klima dokładana - boorginalnie ten czujnik jest przy trąbkach ponizej reflektora - stron akierowcy

[ Dodano: Pon Lut 12, 2007 10:45 pm ]
tylko orginalny czujnik w mk4 inaczej wtedy wygląda



Mortek
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 128
Rejestracja: czw lis 23, 2006 15:37
Lokalizacja: Tarnów
Kontakt:

Post autor: Mortek » pn lut 12, 2007 23:56

więc wychodzi na to ze klima dokładana - boorginalnie ten czujnik jest przy trąbkach ponizej reflektora - stron akierowcy

Tego to ja juz niewiem czy dokladana czy nie, bo wyglada jak standardowa manualna klima, ale mam tego golfa od jesieni wiec wszsytko mozliwe. Niewiem czy na naklejce w numerami wyposazenia jest pod jakims kodem klima, u mnie przynajmniej niema z tego co wiem.



Awatar użytkownika
Qto
_
_
Posty: 19379
Rejestracja: pt wrz 01, 2006 19:14
Lokalizacja: Guadalajara
Auto: MK 4
Silnik: ASZ
Kontakt:

Post autor: Qto » wt lut 13, 2007 01:32

Mortek pisze:Niewiem czy na naklejce w numerami wyposazenia jest pod jakims kodem klima, u mnie przynajmniej niema z tego co wiem.
U mnie na naklejce nic nie ma z jakiegoś rozsądnego wyposażenia a mam cztery poduchy, ESP, climatronica, MFA (nie wiem czy wszystkie IV to miały...), elektryczne szyby (te są na bank dokładane), central na pilota, alarm...czyżby wszystko dokładane czy po prostu na naklejce tego nie ma??
Ogólnie to mam wersję BASIS a wyposażenie takie sobie... więc nie wiadomo jak to jest z tymi naklejkami...
a co do podszybia to wczoraj zauważyłem że mam połamane od strony kierowcy...nie wiem od czego ale będę musiał rozebrać i oblukać...
Pozdrawiam



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google Adsense [Bot] i 205 gości