róznica miedzy skrzynią 4 a 5 do 1,3 NZ

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

MZiobro
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 969
Rejestracja: śr sty 17, 2007 23:16
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: MZiobro » czw lut 08, 2007 20:11

kamil II pisze:jeszcze jedna sprawa potrzeba mi jakis materiałów na temet silnika 1.3 pełna szpryca 55KM 98 rok jak sprawdzać czujniki ,schematy, wartości bo linki ze strony są nie aktualne albo w innym języku

98 rok??? :grin: hmmm skad masz takiego?? :grin: :chytry:
poszukam cos to moze cos znajde....ale jesli chodzi Ci o dane tylko do wtrysku to raczej nie mam nic bo ja mam na gazniku.....(1.3 z hydraulicznymi popychaczami z gaznikiem i katalizatorem)



Awatar użytkownika
kamil II
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 52
Rejestracja: czw lut 08, 2007 13:41
Lokalizacja: Tarnów
Kontakt:

Post autor: kamil II » czw lut 08, 2007 20:19

MZiobro pisze:98 rok??? hmmm skad masz takiego??
sory :blush: palce mi poplątalo 89rok jest to wtrys wielopunkt elektroniczny i czasem odwalają mu głópoty z dawkami i takie tam :bigok:
MZiobro oczywiscie serdeczne dzięki za zainteresowanie moim postem



MZiobro
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 969
Rejestracja: śr sty 17, 2007 23:16
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: MZiobro » czw lut 08, 2007 20:26

kamil II pisze:
MZiobro pisze:98 rok??? hmmm skad masz takiego??
sory :blush: palce mi poplątalo 89rok jest to wtrys wielopunkt elektroniczny i czasem odwalają mu głópoty z dawkami i takie tam :bigok:
MZiobro oczywiscie serdeczne dzięki za zainteresowanie moim postem
wiem wiem ze 88 :hmm: to tak jak moj...tyle ze Twoj chyba z innego miesiaca :bigok: moj jest z wrzesnia chlopak :grin:
w sumie ciesze sie ze to gaznik....nie mam zadnych problemow z nim a pali pewnie nie wiele wiecej niz na wtrysku...
I nie ma za co dziekowac....ja to moglbym dzien i noc tu na forum siedziec tylko na 7 trzeba isc do pracy i dziewczyna marudzi ze tylko forum , golf i motocykl mi w glowie(coz...ojciec mechanik i sam jezdzil tylko vw to sie zarazilem :okej: )



Awatar użytkownika
kotem
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 250
Rejestracja: pn paź 10, 2005 18:25
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Post autor: kotem » czw lut 08, 2007 20:29

kamil II pisze:i czasem odwalają mu głópoty z dawkami i takie tam
Niech zgadne 1,3 NZ?? Jeśli tak to ten typ tak ma:P


[img]http://images22.fotosik.pl/25/4dfe2cbdc7fe3131.jpg[/img]
[you]

Awatar użytkownika
kamil II
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 52
Rejestracja: czw lut 08, 2007 13:41
Lokalizacja: Tarnów
Kontakt:

Post autor: kamil II » czw lut 08, 2007 20:32

stary ja mam to samo spadam zaraz do dziewczyny bo tez już marudzi ze głópotami się zajmuje jakieś stare auto robie sprzet za głośno gra itd w rodzinie uchodze za maniaka ja poprostu lubie to auto a po drugie to KASA jak by była to może bym innego golfa kupił



MZiobro
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 969
Rejestracja: śr sty 17, 2007 23:16
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: MZiobro » czw lut 08, 2007 20:39

kamil II pisze:stary ja mam to samo spadam zaraz do dziewczyny bo tez już marudzi ze głópotami się zajmuje jakieś stare auto robie sprzet za głośno gra itd w rodzinie uchodze za maniaka ja poprostu lubie to auto a po drugie to KASA jak by była to może bym innego golfa kupił
mozesz jej powiedziec ze nie jestes jedyny chory w polsce :okej: Tyle dobrego ze moja czasami mi nawet cos doradzi...ja swojego mam po ojcu(choc musialem zaplacic)a mamy go od 63tys jego istanienia....wiec byla to okazja kupic od ojca...ale juz prawie mam na MK3 GTi :grin: teraz tylko spzredac tego i znalesc jakiegos ladnego MK3 u sasiadow :D



Awatar użytkownika
kamil II
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 52
Rejestracja: czw lut 08, 2007 13:41
Lokalizacja: Tarnów
Kontakt:

Post autor: kamil II » pt lut 09, 2007 01:02

MZiobro pisze:mozesz jej powiedziec ze nie jestes jedyny chory w polsce Tyle dobrego ze moja czasami mi nawet cos doradzi...ja swojego mam po ojcu(choc musialem zaplacic)a mamy go od 63tys jego istanienia....wiec byla to okazja kupic od ojca...ale juz prawie mam na MK3 GTi teraz tylko spzredac tego i znalesc jakiegos ladnego MK3 u sasiadow
Oj a fajnego masz tego golfika szkoda :blush: ale nic nie jest na wieczność mk III też spoko kształtem bardziej pasuje do terażniejszych czasów pozdrawiam. Mysle ze jak zakupisz mk III to dasz znać :bigok: zebym mógł oglądnąć poślinie się troszke :kac: ale musze się przyznać ze napalilem się kiedyś na honde civic 5 1.5 16V :satan: silniki mają fajne ale ten złom to teraz modny a ja wole być orginalny :metal:



Awatar użytkownika
KUSTO
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 159
Rejestracja: czw wrz 15, 2005 09:17
Lokalizacja: Włocławek
Kontakt:

Post autor: KUSTO » pt lut 09, 2007 01:58

witam
MZiobro pisałeś ze masz mk2 na gazniku z katalizatorem a powiedz mi czy masz w kat sonde lamda bo widze ze mamy te sme roczniki nawet miesiace :) moze ni tylko mój taki jest



Awatar użytkownika
kamil II
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 52
Rejestracja: czw lut 08, 2007 13:41
Lokalizacja: Tarnów
Kontakt:

Post autor: kamil II » pt lut 09, 2007 02:18

KUSTO pisze:witam
jeśli mozesz to pochwal się jaką masz skrzynie i wrażenia z jazdy :bigok:



Awatar użytkownika
KUSTO
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 159
Rejestracja: czw wrz 15, 2005 09:17
Lokalizacja: Włocławek
Kontakt:

Post autor: KUSTO » pt lut 09, 2007 16:46

skrzynia nic specjalnego 4 biegowa z racji ze nie mam obrotka to nie przeciagalem ile wlwzie bo mozna przekrecic panewke i nie tylko jak jezdze to do punktów narysowanych na liczniku wrazenia hmm..... przydała by sie 5-tka :drinkers:



MZiobro
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 969
Rejestracja: śr sty 17, 2007 23:16
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: MZiobro » pt lut 09, 2007 17:58

[quote="KUSTO"]witam
MZiobro pisałeś ze masz mk2 na gazniku z katalizatorem a powiedz mi czy masz w kat sonde lamda bo widze ze mamy te sme roczniki nawet miesiace :) moze ni tylko mój taki jest[/quote

mam bez sondy....



Awatar użytkownika
KUSTO
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 159
Rejestracja: czw wrz 15, 2005 09:17
Lokalizacja: Włocławek
Kontakt:

Post autor: KUSTO » ndz lut 11, 2007 22:18

a to widze ze ja mam taki tylko wynalazek hehehe no nic jest mój mk2 jeden wyjatkowy hahaha :grin:



preker20
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 662
Rejestracja: ndz lis 20, 2005 23:40
Lokalizacja: lodz/zgierz
Kontakt:

Post autor: preker20 » pn lut 12, 2007 02:52

kamil II pisze: jeszcze jedno skrzynia od golfa III 1.4 pasowała by do golfa II 1.3 podobno blok ten sam i mocowania
tak bedzie pasowala, sam mam w swoim mk3 skrzynie od mk2 - oznaczenie 5T (tymczasowo) druga orginalna z mk3 lezy w garazu rozebrana czeka na wymiane lozysk

obie 4 biegowe


[url=http://www.spritmonitor.de/en/detail/176151.html][img]http://images.spritmonitor.de/176151.png[/img][/url]

Awatar użytkownika
kamil II
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 52
Rejestracja: czw lut 08, 2007 13:41
Lokalizacja: Tarnów
Kontakt:

Post autor: kamil II » pn lut 12, 2007 03:28

preker20 pisze:sam mam w swoim mk3 skrzynie od mk2
To spoko więc piąteczke też moge podmienic do mk II od mk III, musze za niedługo sprzęgło robić...jak będzie okazja to moze skrzynie zamienie :bigok:
Jeszcze małe pytanko odnośnie oleju silnikowego...do tej pory jezdziłem na półsyntetyku z elfa...bardzo dobry olej...wlalem teraz minerał lotos i strasznie pompa "wyje" przy zimnym silniku zawory głośno klekoczą...zastanawiam się czy coś go nie trafi przez to :blush: co o tym myslicie



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google Adsense [Bot] i 241 gości