skad ta woda!!

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Doberman
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 4
Rejestracja: śr sty 31, 2007 16:47
Lokalizacja: GDANSK

Problem z wodą pod tapicerką w golfie 4. co mogę zrobić?

Post autor: Doberman » śr sty 31, 2007 17:30

witam wszystkich.
zwracam sie do was z duzym klopotem ktory mam ze swoim samochodem:
mam golfa IV (w wersji 3 drzwiowej) w ktorym pojawil sie mi klopot z woda pod dywanikiem ze strony kierowcy.
woda dostaje sie na uszczelke znajdujaca sie na progu wokol drzwi. w uszczelce znajduje sie na calym jej dolnym odcinku przy progu wneka w ktora wchodzi krawedz plastikowa listwy progowej, w tym wlasnie miejscu gromadzi sie woda ktora nastepnie podcieka do wewnatrz i trafia w rezultacie miedzy wygluszenie a plyta podlogowa. a co za tym idzie nie jest to jak sie domyslacie fajna sprawa. dzieje sie to wszytko na postoju, pada deszcz i woda sobie zacieka. jesli ktos moglby mi cos podpowiedziec bede bardzo wdzieczny. oto moj e-mail
marcinpilarski@o2.pl
Z gory dziekuje za odpowiedz. pzdr



Awatar użytkownika
MrUkAs
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 805
Rejestracja: wt sty 10, 2006 14:03
Lokalizacja: Ostrzeszów
Kontakt:

Post autor: MrUkAs » śr sty 31, 2007 17:41

Bartez2E pisze:albo masz zapchane ujście wody pod plastykem tuż za przenią szybą(tam gdzie filtr przeciwpyłkowy), albo samo uszczelnienie w/w filtra(woda leci przez wentylator)

u mnie jest juz czymś uszczelnione i nie leci

mozesz spróbować silikonem uszczelnic własnie ten plastyk do którego wchodzi filtr i problem powinien sie rozwiązać

pozdr
W jaki sposob najlepiej uszczelnic ta plastykowa uszczelke?


www.SportCom.PL

Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 561 gości