[MK3] Problem z zapalaniem.Dziękuje za pomoc

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
Rafi1982
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 23
Rejestracja: sob lis 11, 2006 02:19
Lokalizacja: Łódź

Post autor: Rafi1982 » wt gru 05, 2006 11:15

niunioit pisze:siemka.pasek jest Ok to sprawdzalem.Wlasnie wrocilem z parkingu...iiiii.......zapalił od razu:D.Lecz jedno male ALE....mial obroty a ze 400 a pozniej juz normlanie do 900 podskoczyly po jakis 3 minutach.i nie wiem co to jest kurde.Ale widzialem kolo w golfie 4 tez sie meczyl i nie mogl zapalic...:)
to moze tez byc silniczek krkowy jezeli wiesz co to jest?? (on dziala jko ssanie czy jakos tak) mialem z nim porobem ale w Renault 19 tez mial niskie obroty przy odpalaniu rozebralem go pokrecilem i bylo lepiej ale nie najlepiej bo pozniej czy byl cieply czy nie to i tak palil przez pierwsza minute jjakby mail zimny silknik i krecil go do 1300obr/min ale zaczal normalnie odpalac ale to tylko moje aluzje co to moze byc :)


GOLF III 1.8 ABS 90PS
Zycze szerokosci :)))

niunioit
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 103
Rejestracja: śr lip 19, 2006 21:57
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Post autor: niunioit » wt gru 05, 2006 11:24

No wlasnie tez tak myslalem.bo obroty mi wczoraj podskoczyly do 1200 tak jak i w niedziele.zobaczymy jak dzisiaj...bo nie chce aby mnie zawiodl w trasie w miescie bo wtedy kaplica:/

[ Dodano: 05 Gru 2006 21:05 ]
Dzisiaj golfik niby normlanie dzialal,tylko obroty mial 1200.moze by ustawic je jak byly wczesniej?wieczorem sprawdzilem czy jest dyskoteka w silniku :).i zadna iskra nie byla widoczna...takze nie wiem co moze byc.moze zawilgocenie?albo moze jakiegos paliwa zlego nalalem (zlego tzn. chrzczonego...)....bo w lublinie to czesto to robia z paliwem...Pozdrawiam! i zobacyzmy co jutro bedzie z golfikeim...



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 291 gości