MK2 Brak ogrzewania...

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

grochu77

Post autor: grochu77 » pn lut 21, 2005 16:42

Witam,

Zrobilem tak jak wielu z was radzilo. Wywalilem te ustrojstwa (metalowy i plastikowy) i grzeje jak zły...

Dzieki wszystkim za pomoc.

Ps. Tylko nurtuje mnie jeszcze jedna rzecz. Czy usuniecie tych ustrojstw nie uszkodzi nagrzewnicy badz innego elementu w mojim sliniku???



dukem
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 687
Rejestracja: wt lis 30, 2004 14:46

Post autor: dukem » pn lut 21, 2005 16:50

Te wynalazki sluza do zabezpieczenia nagrzewnicy przed za duzym cisnieniem...zdania sa podzielone- jedni mowia ze nie szkodzi a inni ze szkodzi...
Wielu ludzi tak robi i mysle ze jako przejsciowe rozwiazanie moze byc ale docelowo lepiej wymienic te zaworki a nie wyrzucac...mysle ze jak ktos je tam zalozyl to mial w tym jakis cel...



Slawo80
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 182
Rejestracja: czw lut 03, 2005 16:44
Lokalizacja: Jarocin

Post autor: Slawo80 » pn lut 21, 2005 20:42

dukem pisze:Te wynalazki sluza do zabezpieczenia nagrzewnicy przed za duzym cisnieniem...zdania sa podzielone- jedni mowia ze nie szkodzi a inni ze szkodzi...
Wielu ludzi tak robi i mysle ze jako przejsciowe rozwiazanie moze byc ale docelowo lepiej wymienic te zaworki a nie wyrzucac...mysle ze jak ktos je tam zalozyl to mial w tym jakis cel...
Tez tak uwazam ;)
Ja na chwile wywalilem aluminiowy az nie dorwalem innego (zdaje sobie sprawe ze dosc ciezko o ten *#cenzura#* ;()
Mysle ze w normalnych warunkach to nic sie stac nie powinno ale gdyby z jakichs powodow plyn nagrzal sie zbyt mocno to moze byc gorzej i moze pojsc nagrzewnica :(

Pozdro:

Slawek.



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google Adsense [Bot] i 347 gości