[mk 2] Wtrysk rozruchowy

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
tirsone
Forum Master
Forum Master
Posty: 1412
Rejestracja: śr kwie 19, 2006 15:04
Lokalizacja: mazowsze

Post autor: tirsone » czw lis 23, 2006 17:03

... no cóż... dzięki pepu... i tak mi pomogleś... dużo..
Nie wiem ale chyba oddam auto mechanikom jakimś...bo nie mam pojęcia co nie działa...chyba coś nie tak jest z tym rozdzielaczem paliwa skoro nie podaje paliwa do wtryskiwaczy..;/
Ostatnio zmieniony czw lis 23, 2006 19:55 przez tirsone, łącznie zmieniany 1 raz.



Awatar użytkownika
Paweł Marek
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 26259
Rejestracja: czw lis 18, 2004 22:29
Lokalizacja: Biertowice, Małopolska

Post autor: Paweł Marek » czw lis 23, 2006 19:28

Ale kolerdzy przecież wyraźnie widać na schemacie co zapodałem i na fotce, że wtryskiwacz rozruchowy jest zasilany poprzez coś co jest nazwane zegarowy wyłącznik termiczny. I on w zależności od temperatury reguluje czasem działania wtryskiwacza.


Kto o coś spytał i uzyskał poradę niech czuje się zobowiązany napisać o rezultatach -pomogło, nie pomogło, jakie było właściwe rozwiązanie problemu.

Awatar użytkownika
tirsone
Forum Master
Forum Master
Posty: 1412
Rejestracja: śr kwie 19, 2006 15:04
Lokalizacja: mazowsze

Post autor: tirsone » czw lis 23, 2006 20:07

Paweł Marek pisze:le kolerdzy przecież wyraźnie widać na schemacie co zapodałem i na fotce, że wtryskiwacz rozruchowy jest zasilany poprzez coś co jest nazwane zegarowy wyłącznik termiczny. I on w zależności od temperatury reguluje czasem działania wtryskiwacza.
Masz rację ...mi akurat bardzo się przydało to co jest na tym schemaciku od Ciebie. Teraz mam inny problem bo nie wiem kiedy zaczynają działać te "główne" wtryskiwacze... nie wiem czy one działają już po odpaleniu silnika czy załączają się wcześniej...razem z tym rozruchowym... bo mi auto "chce" odpalić ale coś chyba jest nie tak z rozdzielaczem..


Mój golf

Miłość ożyła....

Awatar użytkownika
pepu12
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 349
Rejestracja: sob kwie 23, 2005 23:26
Lokalizacja: Lub
Kontakt:

Post autor: pepu12 » pt lis 24, 2006 12:45

Paweł Marek pisze:Ale kolerdzy przecież wyraźnie widać na schemacie co zapodałem i na fotce, że wtryskiwacz rozruchowy jest zasilany poprzez coś co jest nazwane zegarowy wyłącznik termiczny. I on w zależności od temperatury reguluje czasem działania wtryskiwacza.
Kolego a moze wiesz co moze byc jezeli mi wtryskiwacz nie podaje paliwa przy rozruchu .

dopiero jak podłaczyłem mase do zielonego przewodu przy wtryskiwaczu to zaczał podawac ale w tym przypadku podaje takze na rozgrzanym silniku i mi go zalewa co to moze byc moze byc walniety ten włacznik czasowy???????



Awatar użytkownika
Paweł Marek
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 26259
Rejestracja: czw lis 18, 2004 22:29
Lokalizacja: Biertowice, Małopolska

Post autor: Paweł Marek » pt lis 24, 2006 17:29

pepu12 pisze:mi go zalewa co to moze byc moze byc walniety ten włacznik czasowy???????
bardzo możliwe że jest walnięty, o ile masz dobrze wszystko podpięte


Kto o coś spytał i uzyskał poradę niech czuje się zobowiązany napisać o rezultatach -pomogło, nie pomogło, jakie było właściwe rozwiązanie problemu.

piglet
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 28
Rejestracja: pn lut 14, 2005 21:11
Lokalizacja: Kraków

Post autor: piglet » pt lis 24, 2006 22:14

podaje link do zdjecia moze cos pomoze

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/99b ... 88c36.html


EZG - Elegancki Zawsze Grzeczny

Awatar użytkownika
tirsone
Forum Master
Forum Master
Posty: 1412
Rejestracja: śr kwie 19, 2006 15:04
Lokalizacja: mazowsze

Post autor: tirsone » pt lis 24, 2006 23:49

Siemka widze że też walczysz z losem:] telefon wysyłam na priva.... a co do foty to zaznaczyłem 3 punkty które nie wiem ja są podłaczone bo troszkę słabo widać skąd biegną kable...ale..

1. Czy do tej wtyczki idzie tylko 1 kabel? ewentualnie skąd idzie drugi?
2. Czy koniec 2 i 3 to końce jednego i tego samego kabla?

Jeśli możes to w Paincie narysuj kolorami co i jak biegnie na tym schamacie to powiem Ci jak to u mnie wygląda...


Obrazek



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 324 gości