[MK4] Demontaż zegarów

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
neoprzemas
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 28
Rejestracja: śr paź 31, 2007 15:06
Lokalizacja: Turek

Post autor: neoprzemas » czw lis 15, 2007 19:45

Obrazek


[img]http://images28.fotosik.pl/119/c228181eb157e8fa.jpg[/img]

Awatar użytkownika
KonradzikIV
VWGolf.pl Killer
VWGolf.pl Killer
Posty: 2722
Rejestracja: pn gru 17, 2007 15:13
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: KonradzikIV » wt sty 15, 2008 21:33

warto dodac ze sciagajac oslone srubek sa tam trzy zatrzaski skrajnie po lewej i prawie no i na srodku naciskajac w dol ulatwiamy sobie sciagniecie tego, ja dzis probowalem i nie chciala zejsc ale z czasem ustąpiła..


Obrazek

bocznik
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 38
Rejestracja: sob gru 08, 2007 13:52
Lokalizacja: Knurów
Kontakt:

Post autor: bocznik » czw sty 24, 2008 12:45

piekny obrazek z czego to jest wzięte ??
poszukuje takiej instrukcji np do demontarzu tapicerki bagażnika z vw bora



Awatar użytkownika
mojama
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 346
Rejestracja: sob cze 23, 2007 17:21
Lokalizacja: wielkopolska

Post autor: mojama » pn mar 31, 2008 18:32

KonradzikIV pisze:warto dodac ze sciagajac oslone srubek sa tam trzy zatrzaski skrajnie po lewej i prawie no i na srodku naciskajac w dol ulatwiamy sobie sciagniecie tego, ja dzis probowalem i nie chciala zejsc ale z czasem ustąpiła..
W którą stronę tą zaślepkę trzeba ciągnąć? Do góry, do siebie czy jak? Cała mi się rusza znaczy wygina ale nie chce puścić. Próbowałem z naciskaniem ale też nic. Balansuję na granicy złamania :) Prosiłbym o możliwie więcej szczegółów.



Awatar użytkownika
zygit
Special Edition
Special Edition
Posty: 62
Rejestracja: sob paź 10, 2009 17:44
Lokalizacja: 3city

Post autor: zygit » czw kwie 22, 2010 22:20

dzis zalozylem sobie te ringi na zegary, extra sprawa, golf w nowym wcieleniu :grin:

troche sie trzeba bylo pogimnastykowac z wpieciem wtyczek w licznik na koncu ale jak juz koledzy wyzej pisali - sprawne palce i po sprawie :bigok:

niestety mimo szmatki rozlozonej na gornej pokrywie kolumny kierownicy, nieopatrznie przy robocie mi sie troche porysowala ale tragedii nie ma, a efekt ringow - BEZCENNE :helm:
Ostatnio zmieniony czw kwie 22, 2010 22:21 przez zygit, łącznie zmieniany 1 raz.


VW - poprostu DAS AUTO

Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 397 gości