[MK2 RP] GAZ jaka jest tego przyczyna??

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

(==vw==)
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 265
Rejestracja: pn lip 31, 2006 16:58
Lokalizacja: Tarnobrzeg
Kontakt:

Post autor: (==vw==) » czw lis 23, 2006 20:56

witam cie ja mam ten sam silnik i ten sam kłopot co ty i tez nie wiem czy to sonda bo u mknie jest taki kłopot ze jak podloncze program do kompa gazu (autronica al700) to pokazuje ze sonda wogule nie pracuje cały czas stoi na poziomie chyba 0.7 czyli pod koniec wskazania i sie nie rusza a do tego cały czas daje bardxzo bogata mieszanka i na paliwie i na gazie jak odepne lambde to obroty spadają i sie stabilizują a jak podepne to znowu sie wiesza i szaleje co to moze byc??



Awatar użytkownika
VWelvis
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 49
Rejestracja: wt sie 08, 2006 11:44
Lokalizacja: Bytom
Kontakt:

Post autor: VWelvis » pt lis 24, 2006 17:13

Witam cie ari88,
widzisz co ja sie nie nameczylem z tym to jest to nimozliwe ale do zeczy
mowisz ze wiesza ci sie sproboj jedna zecz odloncz od cewki zasilanie gazem i zobacz czy nie wiesza ci sie na obrotki .
Jezeli ci sie wiesza dalej sprawdz sobie okablowanie od gniazda przepustnicy od tego wtyku czy czasem jakis sie przypadkowo nie orwal bo umnie niby blo ze izolacja a jak rozwalilem izolacje to kabel sie urwal , a ten kabelek byl od tego ze akorat przetwazal dane do kompa i z kompa wysylal wiadomosc do siniczka krokowego jak otwozyc przepustnice .
A ten kaelek urwany byl i krokowy silniczek szalal na obrotach a sonde poznalem ze jest padnieta po zalaniu 20 litrow paliwa na 100km i po tym ze zadnej roznicy nie robilo po odlonczeniu niej i po podlonczeniu . Sorki ze ta wiadomosc moze byc troszke nie do odczytania i nie zrozumiala ale dopiero co wstalem i jestem jeszcze zamulony troszke :) napisz co dalej a sonde kupilem Bosha za 165 zl jedno przewodowa .
Pozdrawiam :bigok:


VWelvis pozdrawiam

Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 397 gości