Zabezpieczenia auta "Blokada hamulcow"

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
MaSa_Golf
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 708
Rejestracja: czw paź 14, 2004 09:39
Lokalizacja: Częstochowa
Kontakt:

Post autor: MaSa_Golf » pt lut 11, 2005 00:26

Mój kuzyn to miał dopiero pecha :P

Kupił sobie radyjko JVC, na płytki za prawie 400 zeta, wieczorkiem zamontował, pożyczył starszej autko do pracy na drugi dzień rano, i autko wróciło bez radia :(

Szczęście w nieszczęściu, że nic nie rozwalili, podeszli do sprawy profesjonalnie, nie wybili szyby, nie rozwalili zamka tylko najwidoczniej otworzyli drzwi pasażera jakimś wytrychem, nawet zamka nie uszkodzili.

A co do takiej blokady hamulców, to mi coś takiego pasowało, na lawete go mi nie wezmą, bo u mnie pod blokiem jest wieczorem na parkingu taki ścisk, że często nie ma gdzie osobówki zaparkować, a co dopiero lawetą wjechać :P :P :D:D:D



Awatar użytkownika
shade_
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 116
Rejestracja: pt sty 28, 2005 16:17
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: shade_ » pt lut 11, 2005 10:53

ten BBS to fajna sprawa, beda chcieli odjechac a tu auto jak mooool, albo nawet nie bedzie chcialo ruszyc. Moim zdaniem fajna sprawa, warta zainteresowania sie. Moze faktycznie nie chroni przed laweta, ale co tak naprawde chroni przed laweta ? NIC! Wiec przy reszcie przypadkow bedzie napewno odpowiednio zabezpieczac.


[b] - Alarmy i sterowniki do kluczyków scyzoryków - [/b]

Awatar użytkownika
KaRBoW
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 106
Rejestracja: wt sty 04, 2005 15:27
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Post autor: KaRBoW » pt lut 11, 2005 12:29

ignac pisze:KaRBoW zajrzyj tu: http://www.autoblok.com.pl/ofe/o1.html albo tu: http://www.polano.pl/aukcja.php?id=167300
albo wpisz sobie w wyszukiwarce :"bezpieczna blokada samochodu"
Dzieki ignac o to mi wlasnie chodzilo. Przejade sie do nich i dowiem sie jakie ceny.


Golf III 1.6 ABU (LPG)

Awatar użytkownika
KaRBoW
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 106
Rejestracja: wt sty 04, 2005 15:27
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Post autor: KaRBoW » pt lut 11, 2005 14:23

Sprawdzile adres z tej stronki http://www.autoblok.com.pl/ofe/o1.html. Zalozenie blokady na 2 kola kosztuje u nich 850pln na 4 kola 1200. Nie chca sprzedac samego ukladu. Pewnie boja sie konkurencji. No ja za taka cene to rezygnuje ale bede jeszcze sie staral dostac sam uklad (mechanik mi powiedzial ze zalozy mi to za 50 pln). Jak cos zdzialam w tym kirunku dam znac.


Golf III 1.6 ABU (LPG)

Awatar użytkownika
guli
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 262
Rejestracja: pt wrz 17, 2004 12:07
Lokalizacja: Wlkp

Post autor: guli » pt lut 11, 2005 15:04

Zawór rzecz zawodna, chyba trochę bałbym się majstrować przy hamulcach. Przy tej cenie lepsza może się okazać blokada skrzyni.



Awatar użytkownika
KaRBoW
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 106
Rejestracja: wt sty 04, 2005 15:27
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Post autor: KaRBoW » pt lut 11, 2005 17:44

Na zawor jest 10 lat gwarancji. Jezeli zawor zawiedzie to poprostu nie bedzie dzialac blokada. No chyba ze masz wyciek ale to jest takie samo prawdopodobienstwo jak wyciek gdziekolwiek z ukladu hamowania.


Golf III 1.6 ABU (LPG)

Awatar użytkownika
WarMachine18
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 233
Rejestracja: śr gru 22, 2004 17:51
Lokalizacja: Gliwice
Kontakt:

Post autor: WarMachine18 » sob lut 12, 2005 12:22

jest jedna rzecz która chroni autko przed laweta :) poprostu parkowac tam gdzie laweta nie wjedzie :)


Danger War Machine Incoming

Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot], Google Adsense [Bot] i 356 gości