[mk2] Ciepłe powietrze śmierdzi

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
guti
Mistrz KieroVWnicy
Mistrz KieroVWnicy
Posty: 7379
Rejestracja: wt wrz 14, 2004 10:35
Lokalizacja: T-Mobile
Kontakt:

Post autor: guti » śr lis 01, 2006 23:52

no troszke z tm kłopotu jest zeby sie dostac, scaigasz poleczki po bokach tunel przedni i masz nagrzewnice, mnie tez smierdzi ale na poczatku jak powiedzmy zmienie z zimnego na cieple powietrze to czuc , jak sie stopniowo rozgrzewa to nie czuc, podejrzewam ze gdzies sie saczy troszke przy chłodniczce , ale nie chce mi sie z tm juz walczyc w tym roku, mimo ze druga nagrzewnica lezy w garazu.


Zycie jest za krótkie , zeby jezdzic DIESLEM!!
Obrazek

Awatar użytkownika
ck
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 855
Rejestracja: pt gru 17, 2004 13:10
Lokalizacja: małopolska
Kontakt:

Post autor: ck » czw lis 02, 2006 01:03

Mi smierdziało z nagrzewnicy,płyn sie powoli sączył,jak ją rozebrałem to była cala mokra.Wymieniłem i też śmierdzi ale juz inaczej i nie wiem jak ten smród opisać choć im dłużej grzeję to ustaje.Zauważyłem jednak,ze po wymianie nagrzewnicy,ta nowa nie grzeje juz tak mocno jak ta dziurawa stara.Nie wiem czy tak juz jest z tymi HP,czy coś sie może przytkało.Stara grzała tak,że mogłem sie porozbierać do majtek i było ciepło,teraz jak dam na full to grzeje mniej więcej tak jak ta stara w połowie



robgr85
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 149
Rejestracja: sob wrz 16, 2006 01:16
Lokalizacja: 3mia100
Kontakt:

Post autor: robgr85 » czw lis 02, 2006 12:06

InspBober pisze:Ten nieprzyjemny zapach przypomina cos sztucznego, jakby rozgrzana guma, nie wiem jak to okreslić taki smród "techniczny". Nie grzybami czy bąkiem, nieczym organicznym. Sprobuje jakiegos przeparatu grzybo- i bakterio-bujczego i przedmucham wentylacje. Zobacze czy to cos da
taki dziwny zapach... chyba wiem o co chodzi. czasami u mnie z wentylacji pojawia się tez dziwna woń, ale tylko przy wchodzeniu silnika na wysokie obroty. nie mam pojecia co to jest.


[url=http://ilepali.info/pt.php?id=62][img]http://ilepali.info/foot.php?id=62[/img][/url]

Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google Adsense [Bot] i 232 gości