[mk2] - Jaki to silnik

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Morganelo
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 87
Rejestracja: wt paź 24, 2006 21:43
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Morganelo » pn paź 30, 2006 11:13

truskawaa, sprawdze u siebie i dam znać gdzie podąża ten kabelek...

[ Dodano: 30 Paź 2006 10:14 ]
a po za tym jak już piszecie o myciu to nasuwa mi się pytanie czym można bezpiecznie umyć silnik tak by nie zaszkodzić mu niczym...

[ Dodano: 30 Paź 2006 10:16 ]
a no i po zatym jest to w 100% PN gdyż numery silnika na to wskazują bo mam PN 427.... więc i tutaj mam potwierdzenie...Dzięki za waszą pomoc jest nie osiągalna nigdzie indziej...


Pora zmieniać swój swiat, więc zaczne od Golfika...

Fugi
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 167
Rejestracja: wt wrz 19, 2006 13:14
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: Fugi » pn paź 30, 2006 11:19

A faktycznie pisze :jezor: mozna umyc bezpiecznie silnik kupujesz specjalny plyn psikasz caly silnik i potem zmywasz i pluczesz wszystko na myjce:) wiadomo ze nie lejesz po komputerze czy podobnych rzeczach ja w sumie nie leje tlyko po komp. potem nieraz trzeba troche poczekac bo styki i kable mogly sie zamoczyc(mi sie tak tylko raz stalo) no i silniczek czysty



truskawaa
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 138
Rejestracja: śr maja 24, 2006 20:18
Lokalizacja: Hatfield/KRAPKOWICE
Kontakt:

Post autor: truskawaa » pn paź 30, 2006 13:36

Morganelo pisze:a po za tym jak już piszecie o myciu to nasuwa mi się pytanie czym można bezpiecznie umyć silnik tak by nie zaszkodzić mu niczym...
Jasne... Są nawet specjalne preparaty do mycia silników.Zajefajna sprawa. Tylko najlepiej wyjąć akumulator przed myciem



Morganelo
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 87
Rejestracja: wt paź 24, 2006 21:43
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Morganelo » pn paź 30, 2006 13:48

truskawaa, Jak sprawdziłem u siebie ten kabelek to on idzie do instalacji w kierunku kabiny a gdzie dalej to niestet ale nie jestem w stanie sprawdzić.... W silniczku mam również do wymiany świeczki :) ale za bardzop nie wiem na jakie zmienić, wiem tylko że zalecacie NGK ale dokładnie jakie pasowały by do 1.6 PN na Pierburgu 2EE...


Pora zmieniać swój swiat, więc zaczne od Golfika...

Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 221 gości