[Vento] 1.8 ABS - niedostatek mocy ?

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
vw_vw
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 58
Rejestracja: czw cze 16, 2005 15:11
Lokalizacja: Z polska

czujnik zmieniony jakieś 2 tygodnie temu

Post autor: vw_vw » ndz paź 22, 2006 20:30

i to na najlepszy z możliwych (dopiero na nim wskazywanie temperatury wróciło do normy) więc możemy go wykluczyć



Awatar użytkownika
MAPET
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 8598
Rejestracja: czw lis 25, 2004 01:36
Lokalizacja: Częstochowa
Kontakt:

Post autor: MAPET » ndz paź 22, 2006 23:50

ja mam vento ale VR6 i sonde mailem trafiona.. wysokei obroty mianowicie tak zamulalo sie auto na wysokich obtrotach ze szok w ogole nei chxialo ejchac ..

PS zapraszm na forum vento..
pzdr


http://www.mapet-TUNING.com
Najlepszy w sieci SKLEP TUNINGOWY !

Zawieszenia - największy wybór !!! również Air-Ride !

Obrazek

Awatar użytkownika
vw_vw
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 58
Rejestracja: czw cze 16, 2005 15:11
Lokalizacja: Z polska

Post autor: vw_vw » czw paź 26, 2006 11:48

ostatnio bardziej przyglądałem się wskazówce poziomu benzy i ku mojemu ździwieniu opada w dość zastraszającym tempie (czy jak sonda pracuje w trybie awaryjnym to potrafi żłopać ogromne ilości benzy?)

Pozdr
vw_vw

Dodano: Wto Lis 07, 2006 23:09
dziś podpiąłem swojego VAGa i na pierwszy rzut błąd 000525 Oxygen Sensor i coś tam jeszcze.
W testach sonda pracuje w zakresie ok 0.9V ale jak dodam gazu to zaczyna się cyrk - wychodzi ponad 1,09V - 1,15V a podczas jazdy to nawet do 1.3V wg wskazań komputera. Gdy przełączę na gaz to juz amen - napięcie wzrasta od 1 do 1.5V systematycznie (liniowo na wykresie) np 1.21 - 1.22 1.23 i tak do końca skali - masakra :kac:

do tego chciałbym podpiąć swój wątek: http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=71290



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 369 gości