Auto alarm ?

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
TZC
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 209
Rejestracja: wt gru 21, 2004 15:16
Lokalizacja: Tczew
Kontakt:

Post autor: TZC » ndz lut 06, 2005 20:03

ten alarm który GUCCIO montował ma własne zasilanie.
Było by to troche dziwne jak koleś sprzedaje alarmy które są do dupy ! Zawsze można dokupić pożądną syrene jak komuś się nie podoba.



Awatar użytkownika
Smaczny
Forum Master
Forum Master
Posty: 1007
Rejestracja: czw sty 06, 2005 20:15
Lokalizacja: Koluszki
Kontakt:

Post autor: Smaczny » ndz lut 06, 2005 20:15

skuri pisze:Ja zakaldalem alarm w zakladzie "dosyc" profesjonalnym wiec cena 1tys zlotych z centralem niestety boli.Te wszystkie tanie alarmy niestety tylko wyja aj esli nie maja wlasnego zasilania na syrene sa niestety bezuzuteczne gdyz wystarczy odpiac kleme i pozawodach.Za Takie pieniazki jakimi dysponujesz proponuje odciecie zaplonu i paliwa ale nie an przycisk tylko na elektromagnes dziala identycznie jak na przycisk ale jest nie do wykrycia i masz autko sensownie zabezpieczone. :bigok:
Tak myśląc to tak samo można odciąć syrenę i nie wyje...

Co do elektromagnesu to sie zgodzę - ekstra sprawa, gorzej jak zgubisz tem mały bolczyk...


FORD
Fix Or Repair Daily

GUCCIO
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 151
Rejestracja: pn gru 06, 2004 23:47
Lokalizacja: Ostrów wlkp
Kontakt:

Post autor: GUCCIO » ndz lut 06, 2005 20:23

Tzc alarm posiada wbudowane odciecie pradowe ( mozna rozciac zasilanie dowolnego ukladu elektrycznego ). A co do czujnika stacyjki to jezeli bys nie mial innych czujnikow(typu ruchu, czy otwierania dzwi itd)po przekreceniu stacyji jak alarm jest uzbrojony, nastapi wyzwolenie alarmu



GUCCIO
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 151
Rejestracja: pn gru 06, 2004 23:47
Lokalizacja: Ostrów wlkp
Kontakt:

Post autor: GUCCIO » ndz lut 06, 2005 20:27

skuri pisze:Ja zakaldalem alarm w zakladzie "dosyc" profesjonalnym wiec cena 1tys zlotych z centralem niestety boli.Te wszystkie tanie alarmy niestety tylko wyja aj esli nie maja wlasnego zasilania na syrene sa niestety bezuzuteczne gdyz wystarczy odpiac kleme i pozawodach.Za Takie pieniazki jakimi dysponujesz proponuje odciecie zaplonu i paliwa ale nie an przycisk tylko na elektromagnes dziala identycznie jak na przycisk ale jest nie do wykrycia i masz autko sensownie zabezpieczone. :bigok:
Zaplaciles dlatego tyle ze:
1. posiadasz alarm z atestem,a ten na allegro nie posiada. czyli jak bedziesz ubezpieczal samochod to, ten alarm z atestem obnizy twoja stawke ubezpieczeniowa. Mowiac inaczej mniej zaplacisz za ubezpieczenie jego nie chodzi tu o OC tylko o ubezpieczenie od kradziezy.
2. Niestety robocizna tez kosztuje, bo niestety troche tych kabli tzeba polozyc.
A co do zasilanai to syrena posiada wlasne zasilanie.
pozdrawiam



Awatar użytkownika
TZC
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 209
Rejestracja: wt gru 21, 2004 15:16
Lokalizacja: Tczew
Kontakt:

Post autor: TZC » ndz lut 06, 2005 20:30

Zgadzam się z tobą GUCCIO



Awatar użytkownika
Unicron
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 309
Rejestracja: wt gru 21, 2004 02:52
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post autor: Unicron » ndz lut 06, 2005 20:32

"Guccio", mam do Ciebie prośbę, czy mógłbyś zeskanowac instrukcje podłaczenia Twojego autoalarmu??? i przesłąć na unicron@go2.pl???
Chcę zamontować autoalarm ale nie wiem czy podołam bo na elektronice się nie znam, a jesli informacje z instrukcji mnie przerosną to niestety jadę do mechanika i on mi to zamontuje (za opłatą oczywiście).

Zgóry wielkie dzięki :pub:


Pozdrawiam
Unicron

GG: 51 39 714
Unicron@go2.pl

GUCCIO
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 151
Rejestracja: pn gru 06, 2004 23:47
Lokalizacja: Ostrów wlkp
Kontakt:

Post autor: GUCCIO » ndz lut 06, 2005 20:40

Unicron pisze:"Guccio", mam do Ciebie prośbę, czy mógłbyś zeskanowac instrukcje podłaczenia Twojego autoalarmu??? i przesłąć na unicron@go2.pl???
Chcę zamontować autoalarm ale nie wiem czy podołam bo na elektronice się nie znam, a jesli informacje z instrukcji mnie przerosną to niestety jadę do mechanika i on mi to zamontuje (za opłatą oczywiście).

Zgóry wielkie dzięki :pub:
Mysle ze moge spelnic twoja prozbe, ale musisz mi dac czas, poniewaz ni eposiadam sskanera anie aparatu zyfrowego. Wiec bede musial znalesc jakiegos lepka co to mi zeskanuje, jak to zrobie to ci wysle.



Awatar użytkownika
Unicron
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 309
Rejestracja: wt gru 21, 2004 02:52
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post autor: Unicron » ndz lut 06, 2005 20:55

Dzięki wielkie.

Mam jeszcze jedno pytanko, czy przyłączanie się do instalacji w aucie naprawdę polega tylko na podpięciu zasilania??? czy trzeba sie
jeszcze się podpinać pod inne przewody np. do stacyjki (gdy występuje włączenie alarmu po zapaleniu silnika), migaczy itp. Oczywiście pomijam sprawę podłączenia czujników itp.


Pozdrawiam
Unicron

GG: 51 39 714
Unicron@go2.pl

GUCCIO
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 151
Rejestracja: pn gru 06, 2004 23:47
Lokalizacja: Ostrów wlkp
Kontakt:

Post autor: GUCCIO » ndz lut 06, 2005 20:59

Unicron pisze:Dzięki wielkie.

Mam jeszcze jedno pytanko, czy przyłączanie się do instalacji w aucie naprawdę polega tylko na podpięciu zasilania??? czy trzeba sie
jeszcze się podpinać pod inne przewody np. do stacyjki (gdy występuje włączenie alarmu po zapaleniu silnika), migaczy itp. Oczywiście pomijam sprawę podłączenia czujników itp.
Wiec tak sie stalo ze jak szedlem do garazu to spodkalem moja słodka sasiadke ktora jest zaj***scie piekna osoba, i co si eokazalo ze ma skaner wiec juz ci wyslalem ta instrukcje na maila
pozdrawiam
wisisz mojej sasiadce pifko :pub:



Awatar użytkownika
Unicron
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 309
Rejestracja: wt gru 21, 2004 02:52
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post autor: Unicron » ndz lut 06, 2005 21:11

Dzięki wielkie jeszcze raz. Daj mi jej numer to jej postawie piwko:-)))


Pozdrawiam
Unicron

GG: 51 39 714
Unicron@go2.pl

Awatar użytkownika
miomio1
Cool Europe GL
Cool Europe GL
Posty: 790
Rejestracja: czw gru 30, 2004 23:33
Lokalizacja: Mragowo
Kontakt:

Post autor: miomio1 » pn lut 07, 2005 23:13

ja zakupiłemm alam też od tego gościa na allegro co GUCCIO .sam zamontowałem . Sprzedawca posiada dokładne instrukcje montażu do golfa tylko przy zakupie podaj rocznik auta .



Awatar użytkownika
Unicron
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 309
Rejestracja: wt gru 21, 2004 02:52
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post autor: Unicron » pn lut 07, 2005 23:32

czy możesz podaj link do tej aukcji, obejrzałbym ten alarm i go kupił


Pozdrawiam
Unicron

GG: 51 39 714
Unicron@go2.pl

Awatar użytkownika
miomio1
Cool Europe GL
Cool Europe GL
Posty: 790
Rejestracja: czw gru 30, 2004 23:33
Lokalizacja: Mragowo
Kontakt:

Post autor: miomio1 » wt lut 08, 2005 10:20




Awatar użytkownika
adamo122
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 402
Rejestracja: pn sty 17, 2005 15:51
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: Auto alarm ?

Post autor: adamo122 » wt lut 08, 2005 10:40

TZC pisze:Orientuje się ktoś może ile kosztuje auto-alarm z centralnym zamkiem 3D. Cały komplet bez montażu ????
Myślicie, że AA jest to dobre zabezpieczenie autka i do tego Odcięcie zapłonu ???
ja mam alarm, blokade w skrzynie biegów, odcięcie zapłonu i blokade na kierownice , mimo wszystko i tak jak rano wstaje to patrze czy autko jeszcze jest :-) , widze ze jestes z tczewa , jak chcesz to moge dac ci namiar na kolesia który tanio zakłada wszelkie alarmy odciecia centrale, chłopak zna sie na tym bo pracował wczesniej w takim warsztacie,mieszka w gdańsku



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 252 gości