Czy mozna naprawic przeplywomierz?

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

roccobuli
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 3
Rejestracja: wt sty 05, 2010 12:55
Lokalizacja: WARSZAWA

Post autor: roccobuli » śr sty 06, 2010 12:37

witam,ja mam golfa IV 1.9 tdi 90KM alh i straciłem moc około 30% nie ma siły jechać tzn. jadę np.60 czy 90 km/h i weź teraz wyprzedź to muszę mieć cierpliwość .Wyjąłem przepływomierz NR BOSCH F 00C 2G2 027 ,dzwoniłem do szewczyka i tam mi powiedzieli ze jak oddam stary to płacę :chytry: 600 zł :chytry: wiec zacząłem szukać na allegro ale znajomy sprowadził na szczęście też alh takiego samego wiec wymontowaliśmy przepływomierz i włożyliśmy do mojego. :bigok: Ale zmiana :bigok: od razu po prostu śmigał jak szalony wiec przy wyjęciu sprawdziłem tylko nr a tu miał NR BOSCH F 00C 2G2 056 , na allegro znalazłem za 99zł orginal + przesyłka 17 zł to kupiłem bez zastanowienia .mam pytanko: czy nie zmieni mi sie np.spalanie lub coś podobnego?
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.



Awatar użytkownika
Paweł Marek
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 26259
Rejestracja: czw lis 18, 2004 22:29
Lokalizacja: Biertowice, Małopolska

Post autor: Paweł Marek » śr sty 06, 2010 13:15

roccobuli, nie za bardzo umieściłeś swój post, bo w temacie o zupełnie innym silniku i innym przepływomierzu. Powyżej masz dział diesla. W każdym razie umiarkowane uszkodzenie przepływomierza powoduje na ogół niewielki spadek spalania. Więc teraz spalania moze ciut wzrosnąć, ale to nieistotne wobec odzyskania przyjemności z jazdy


Kto o coś spytał i uzyskał poradę niech czuje się zobowiązany napisać o rezultatach -pomogło, nie pomogło, jakie było właściwe rozwiązanie problemu.

Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 354 gości