[mkII] Wilgotny dywanik

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
AndrzejYankes
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 141
Rejestracja: wt sie 08, 2006 18:30
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.[POS]
Kontakt:

Post autor: AndrzejYankes » wt wrz 19, 2006 19:28

Sprawdź korki w podłodze. Miałem i częściowo nadal mam podobny problem za przednimi fotelami - rozlatujące się korki w otworach (odpływowych?) w podłodze. Wystarczyło przejechać przez kałużę i już było mokro pod nogami pasażerów



gumck
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 73
Rejestracja: pt wrz 15, 2006 12:27
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: gumck » wt wrz 19, 2006 21:57

Ja tez obstawiam ze to bedzie wina tych korków w podłodze . U mnie niedawno mialem ten sam problem ze po deszczu zalewało mi dywanik za fotelem kierowcy. A przyczyną tego było popekane zabezpieczenie na tych korkach od spodu samochodu. Te korki były pokryte takim zabezpieczeniem cos jakby Bitex ale troche twardsze i to u mnie popękało. Pojechałem z tym do blacharza a ten od srodka na te korki przykleił mi na goraco gumowe łaty tak zeby ta guma szczelnie przylegała do tych korków i teraz woda mi sie juz nie dostaje bo nie ma jak . A od spodu tak na wszelki wypadek odnowił to zabezpieczenie i pokrył te gumy Bitexem.



Awatar użytkownika
MaSa_Golf
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 708
Rejestracja: czw paź 14, 2004 09:39
Lokalizacja: Częstochowa
Kontakt:

Post autor: MaSa_Golf » wt wrz 19, 2006 22:31

Problem polega na tym, ze woda nie dostaje sie od spodu, nawet jak auto stoi a pada deszcz to za fotelem pasazera mam mokro :(



Awatar użytkownika
micky
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 865
Rejestracja: ndz wrz 18, 2005 20:17
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post autor: micky » śr wrz 20, 2006 10:45

Śrubokrętem mogłeś nie dać rady zrobić tago na tip top. Weż dłuższy drut i wpuść go w ten odpływ.



motorac2
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 17
Rejestracja: pt gru 09, 2005 19:47
Lokalizacja: Częstochowa

Post autor: motorac2 » ndz paź 08, 2006 15:59

Mam niestety podobny problem jak większość, gdy pada deszcz i nawet auto nie jedzie to za przednim fotelem od kierowcy zbiera sie woda, 3 pozostałe miejsca sa suche jak pieprz. W wakacje zdjąłem dywaniki i było mokro w cholere ale deka rdzy nie było. Jedyny sposób - wywalić tapicerke, czekac na deszcz, siedziec w środku i patrzeć skąd płynie...



Tomasz
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 92
Rejestracja: śr paź 13, 2004 15:23
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Tomasz » ndz paź 08, 2006 19:52

Ja u siebie w golfiku tez mam mokro tyle ze ja mam mokra cała podloge myslelem ze cieknie przez podloge wiec zabiteksowalem cala sprawilem sobie gumowe dywaniki i dalej to samo mokro ze az chlupie mokro mialem nawet po porannej rosie nie wiem co to moze byc zglupialem juz



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 270 gości