[mk2] problem z drzwiami

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
Embrion
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 12
Rejestracja: pn paź 31, 2005 10:33
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: Embrion » wt sie 29, 2006 15:55

To moze problem lezy w zamku. Wez sprobuj sie nim troche "pobawic", sprawdz jak dziala mechanizm, nie jest to zbyt skomplikowane :kac: Sprobuj psknac Wd40 albo potraktowac go ewentualnie smarem. Jak to nie pomoze to moze czas na wymiane (zamki nie sa drogie).



Awatar użytkownika
zbikq
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 80
Rejestracja: ndz sie 13, 2006 13:50
Lokalizacja: Bytom - Miechowice
Kontakt:

Post autor: zbikq » wt sie 29, 2006 19:39

boski_13, u mnie do wczoraj było tak samo ewidentnie było widać że drzwi opadły. Było widać uskok pomiędzy karoserią a drzwiami a powinny być w jednej lini. Wczoraj byłem u znajomego który jest blacharzem pytałem go co z tym zrobić bo źle się zamyka. On popatrzył i stwierdzenie że opadły chwycił otwarte drzwi od spodu i pociągnął w górę słyszałem tylko jak blacha skrzypnęła auto uniosło się na zawieszeniu do góry i myk drzwi zamykają się ładnie lekko i bez problemu zniknął także uskok pomiedzy drzwiami i karoserią :)


[url=http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=136901][b]Mój MK3 Variant[/b][/url] wszystko będę dodawał na na 1 stronie

[b]Mobil: President JFK II + Sirio Sg-Cb 1400[/b]
Szerokości :)


To czysty Hardcore brudne ulice jak całe państwo, dlatego KRZYCZĘ......

boski_13
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 57
Rejestracja: czw lip 27, 2006 19:06
Lokalizacja: Szczecin i Ostrowiec Św.
Kontakt:

Post autor: boski_13 » wt sie 29, 2006 22:56

heh to ma chlop pozadna lape ,tylko ze to trzeba wiedziec jak zrobic



Awatar użytkownika
ck
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 855
Rejestracja: pt gru 17, 2004 13:10
Lokalizacja: małopolska
Kontakt:

Post autor: ck » śr sie 30, 2006 00:01

zbikq pisze:On popatrzył i stwierdzenie że opadły chwycił otwarte drzwi od spodu i pociągnął w górę słyszałem tylko jak blacha skrzypnęła auto uniosło się na zawieszeniu do góry i myk drzwi zamykają się ładnie lekko i bez problemu zniknął także uskok pomiedzy drzwiami i karoserią
Ciekawe na jak długo ta metoda jest skuteczna,czy drzwi po niedługim czasie nie wrócą do starego położenia



Awatar użytkownika
Embrion
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 12
Rejestracja: pn paź 31, 2005 10:33
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: Embrion » śr sie 30, 2006 08:37

Mysle, ze ta metoda bedzie sie spisywac dopoki blacha prz zawiasie nie zacznie sie odksztalcac, a z tym moze byc roznie. Ja po podgieciu drzwi jezdze juz z 9 miechow i nie zauwazylem roznicy :cool:



Awatar użytkownika
zbikq
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 80
Rejestracja: ndz sie 13, 2006 13:50
Lokalizacja: Bytom - Miechowice
Kontakt:

Post autor: zbikq » sob wrz 02, 2006 12:30

ck, narazie daje redę a i tak muszę w najbliższym czasie wymienić drzwi i błotnik oraz oddać auto na ramę lub jakoś wyprostować słupek więc się pokombinuje coś i z ustawieniem drzwi właściwie :)


[url=http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=136901][b]Mój MK3 Variant[/b][/url] wszystko będę dodawał na na 1 stronie

[b]Mobil: President JFK II + Sirio Sg-Cb 1400[/b]
Szerokości :)


To czysty Hardcore brudne ulice jak całe państwo, dlatego KRZYCZĘ......

Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 352 gości