[MK2 1.3] obroty

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
rafekde
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 137
Rejestracja: ndz cze 26, 2005 09:20
Lokalizacja: Gliwice
Kontakt:

Post autor: rafekde » pt wrz 01, 2006 13:38

Danielo85 pisze:a gdzie jest ten czujnik?
pod aparatem zapłonowym jest plastikowy rodzielacz wody w nim sa dwa czujniki z wtyczkami skierowanymi do przodu samochodu po prawej winna byc czarna a po lewej niebieska podlaczona do niebieskiego czujnika temperatury silnika

__________________pozdrawiam


SPRZEDAM 4 opony letenie VREDESTEIN 185/60 R14 MODEL HI-TACK z czarnymi felgami stalowymi do golfa

daroo00
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 42
Rejestracja: sob cze 07, 2008 00:21
Lokalizacja: Krapkowice

Post autor: daroo00 » czw wrz 24, 2009 21:17

Nie chciałem zakładać nowego tematu więc dołączam się do tego...
Mam pytanko gdzie dokładnie znajduje się ta śrubka od regulacji obrotów bo jakoś takiej jak na tym obrazku nie mogę znaleźć - mógłby ktoś zamieścić zdjęcie albo dokładnie wytłumaczyć?


daroo00

Awatar użytkownika
skate18x
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 255
Rejestracja: czw gru 04, 2008 20:23
Lokalizacja: krosno
Kontakt:

Post autor: skate18x » pt wrz 25, 2009 18:46

podepne sie do tematu bo w moich nikt nie chcial mi pomoc :( otóz posiadam taki silnik 1.3 NZ i moj problem jest taki ze wczesniej palil elegancko niezaleznie od temperatury i pory dnia a teraz rano jak jest wilgotno i zimno pali od razu a po ok 8 godz musze go pokrecic z 5 sekund i czasami dluzej zeby zaskoczyl. jak juz zaskoczy ciezko od razu wbic sie mu na obroty. raz pali zle raz dobrze. dodam ze rano zawsze pali elegancko. co to moze byc?prosze pomozcie.niebieski czujnik jest dobry bo mechanik mi sprawdzal.

[ Dodano: 26 Wrz 2009 17:24 ]
dziekuje wszystkim bardzo za wyczerpujace odpowiedzi!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


[img]http://img217.imageshack.us/img217/6460/hdgd.jpg[/img]
http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=275091

Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 366 gości