[MK2 1.8] Stajacy rozrusznik

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
vwarek
Mistrz KieroVWnicy
Mistrz KieroVWnicy
Posty: 7388
Rejestracja: ndz lip 16, 2006 16:03
Lokalizacja: zDolny Śląsk
Auto: Bora
Silnik: AQN

Post autor: vwarek » wt wrz 12, 2006 11:40

Karlos87 pisze:gdzie ta tulejka sie znajduje?
Mikolajj pisze:pewien mechanik stwierdzil ze to moze byc wina tulejki w skrzyni biegow w ktora wchodzi wal rozrusznika
Karlos87 pisze:jak sie ją wymienia
tomtat pisze:Tak wina tulejki tez moze byc, bo jak sie wyrobi to wirnik opiera sie o stojan i nie zakreci. Ja u siebie wymieniałem. Najprosciej ja wyjac gwintownikiem albo wykretakiem do zerwanych śrub. I wbijasz nowa.
Cenę to już niech Ci autor tematu poda.


The quieter you become, the more you are able to hear...

Obrazek

Awatar użytkownika
miś fazi
_
_
Posty: 6627
Rejestracja: ndz cze 11, 2006 13:01
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: miś fazi » wt wrz 12, 2006 13:02

jak wyjmiesz rosrusznik to ona sie znajduje w srodku w obudowie sprzęgła jak popatrzysz w tą dziure co została po rozruszniku to ją zobaczysz jest żółta bo z brązu



jaszczur
Mistrz KieroVWnicy
Mistrz KieroVWnicy
Posty: 6612
Rejestracja: ndz mar 27, 2005 09:34
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

Post autor: jaszczur » wt wrz 12, 2006 13:06

Karlos87 pisze:ile kosztuje
ja kupowałem (koszt 1,58zł) i wymieniałem koledze od nas z grupy w mk2



Awatar użytkownika
Karlos87
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 248
Rejestracja: śr sie 09, 2006 18:14
Lokalizacja: Radom
Kontakt:

Re: [MK2 1.8] Stajacy rozrusznik

Post autor: Karlos87 » pn paź 16, 2006 19:54

Mikolajj pisze:witam wszystkich.
Mam problem z golfem .Silnik 1.8gti wszystko chodzilo dobrz do pewnego razu .Kiedy to na goracym silniku rozrusznik nie mogl przekrecic walu ,obrucil moze 1/4 obrotu moze wiecej i stoi :grrr: .dzialo sie to sporadycznie ale teraz sie pojawia za czesto Zmienilem akumulator rozrusznik odalem do naprawy ale okazalo sie ze jest dobry . Nie wiem co moze byc tego powodem . Moze ktos juz z Was to przerabial .Prosze o pomoc
miałem to samo.jest coraz zimniej i trudniej uruchomić silnik dlatego przed tymi chłodnymi dniami podjechałem do mechanika.wymienił bendix w rozruszniku i narazie jest wszystko wpozadku z uruchamianiem silnika.cena:120zł :?


Lubię gdy murzyn bije w kokos

Awatar użytkownika
ziolo115
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 248
Rejestracja: wt kwie 18, 2006 14:12
Lokalizacja: Rawa Mazowiecka
Kontakt:

Post autor: ziolo115 » śr paź 18, 2006 00:44

chłopie niemasz przejscia prądu na przewodach . rozrusznik masz dobry poprostu za duze spadki naoięcia masz skoro dzialo sieto na gorącym silniku



Awatar użytkownika
Ozzy
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 69
Rejestracja: sob paź 29, 2005 22:29
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Ozzy » śr paź 18, 2006 10:53

Miałem podoby kłopot. Pojechałem na wymianę rozrusznika a okazało się, że alternator dawał zbyt mały prąd ładowania i po prostu aku był zbyt słaby


[url=http://www.allegro.pl/item135424374_glowica_vw_golf_iii_1_8_8v.html][size=150][color=blue][b]SPRZEDAM GŁOWICĘ DO REGENERACJI WRAZ Z OSPRZĘTEM[/b][/color][/size][/url]

Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 326 gości